Adeon News 09/2015

Připravte se na změny v licencování a dodávkách software Autodesk

Jak již dříve Autodesk oznámil, blíží se doba, kdy bude ukončen prodej nových licencí a nejnovější verzi programu od Autodesku půjde získat buď formou pronájmu, tzv. Desktop Subscription, nebo prostřednictvím pravidelně obnovovaného předplatného, tzv. Maintenance Subscription. Již od 1. 2. 2016 bude možné získat nové samostatné produkty  pouze cestou pronájmu, zatímco prodej licencí typu “suite” bude ukončen zhruba o rok později. Nový model pronájmu licencí by měl zákazníkovi umožnit větší flexibilitu při pořizování a využívání software Autodesk. Vyberte si takový model licencování, který bude vyhovovat vašim potřebám, vašemu cashflow a potřebám vašich projektů.

Více informací naleznete na našem webu.

Pro usnadnění přechodu na Maintenance Subscription resp. Desktop Subscription nyní nabízíme několik zvýhodněných cenových akcí, které můžete využít v rámci přípravy na nový model pořizování a využívání software od Autodesku. Dále uvádíme jejich přehled.

Nové licence Autodesk LT produktů se slevou 10% a bonusem 320€

Autodesk ohlásil  promo  cenovou nabídku v rámci které můžete získat slevu 10% z ceny nové komerční trvalé licence některého z produktů LT Family při současném  zakoupení jednoletého   nebo  dvouletého nebo tříletého  předplatného (Maintenance Subscription). Navíc jako dárek dostanete bonus 320€. 

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence AutoCAD LT za 1€ denně

Jako alternativu k trvalé licenci AutoCAD LT můžete využít cenově zvýhodněnou nabídku pronájmu licencí (Desktop Subscription). Zvýhodněná cena pro tuto oblíbenou 2D CAD aplikaci je 360€/rok což je pouhé 1€ denně. Pronajmutí licence nevyžaduje žádné další náklady a využít můžete všechny výhody jako zákazník s programem Subscription. Technickou podporu, přístup k nejnovějšímu softwaru i vylepšením produktů.

Více informací naleznete na našem webu.

Pořízení nové licence Autodesk řady 2016 se slevou 10%

Využijte  promo cenovou nabídku na pořízení nové licence software Autodesk, kterou můžete získat se slevou 10%, pokud si ji pořídíte s tříletým předplatným (Maintenance Subscription).  Nabídka se týká vybraných licencí samostatných programů, jako jsou Inventor 2016 a Revit 2016, a dále také vybraných “Suite” balíčků, jako jsou  Product Design Suite 2016, Building Design Suite 2016, nebo Plant Design Suite 2016 a další.  

Více informací naleznete na našem webu.

Pronájem licence Autodesk řady 2016 se slevou až 25%

Uživatelé starých verzí 2005-2015 licencí software Autodesk mohou získat jednoletý nebo dvouletý nebo tříletý pronájem nejnovější verze licence 2016 se slevou až 25%.

Více informací naleznete na našem webu.
Za společnost Adeon děkujeme a přejeme Vám pěkný den.
Adeon logo
E-mailing rozesílá:
Adeon CZ
Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
 
Podpořte nás na sociálních sítích:
Facebook Twitter YouTube
 
  
Technické řešení:
news@adeon.cz

Odhlásit se ze seznamu příjemců
Copyright © 2015 Adeon CZ, Všechna práva vyhrazena.