Copy
 
Nezobrazuje se Vám e-mal správně? Otevřete si jej v prohlížeči.
 
VÍNO J. STÁVEK
 
Swingový veřer
 
Swingový večer na Vinařském dvoře
Ať už jste návštěvníci Festivalu otevřených sklepů v Modrých horách nebo ne, zveme Vás 18. dubna na swingový večer k nám na Vinařský dvůr. První hodinu budou vyučovat skvělí lektoři z taneční školy Swing Wings a hned po ní si můžete zatančit nebo se zaposlouchat s živou swingovou kapelou Django Jet. Začínáme v 20.00 hodin, vstupné 100 Kč.
Událost na FB
 

Trdlování ve svatebním stylu
Letos jsme tradiční Trdlování nepojali velikonočně, protože proběhne až v neděli 3. května a téma je tentokráte svatební.

Vedle ukázky přípravy tradičních dezertů a snoubení s našimi likérovými víny, se můžete těšit na ukázky výzdoby svatební tabule, přehlídku svatebních šatů, vystoupení foklkórního souboru Krůžek s tanečním pásmem, besedu s cimbálovou muzikou a další.

Připravena bude také soutěž o hodnotné ceny pro páry plánující svatební veselici.
Trdlování
Jarní bedýnka
 
Nová jarní bedýnka
V loňském roce jsme pro vás připravili jarní bedýnku plnou rosé vín. Letos máme bohužel všechna rosé ročníku 2013 vyprodaná. Ale nezoufejte, zařadili jsme čtyři nová rosé + další dvě svěží bílá vína.

Ochutnejte ročník 2014 za zvýhodněnou cenu 1.111 Kč nebo se staňte členy klubu VÍNO J. STÁVEK a získejte ji za 1.000 Kč.

Objednat jarní bedýnku
 
 
Naše rosé opět úspěšná
Ještě jsme naše rosé vína nezačali pořádně prodávat a už mají dvě z nich zajímavá ocenění. Novinka Rosé Novobočky se stala nejlepším rosé soutěže Hustopečská pečeť a Rosé Turold, na které spousta z vás netrpělivě čeká, bylo vyhlášeno absolutním championem mezinárodní soutěže Meditrina.
 
 
Nové vinice
Máme radost z toho, že se můžeme starat o nové vinice. V trati Bočky, která je momentálně naší stěžejní, trávíme opravdu hodně času. Řez, vyvazování, mícení náletů na mezích, zakládání vermikompostu pro zdravé hnojení, analýzy půdy, hledání vhodných odrůd, kmenů, podnoží pro nové výsadby. Nadšení z velkého projektu nás neopouští!
 
 
Dárkový set
Juveano & pralinky
Řekněte to v dobrém a obdarujte své blízké dárkovým balením originálních pralinek z kvalitní čokolády a našeho lahodného likérového vína Juveano. Každá pralinka má jinou náplň a všechny výborně sedí k robustní chuti našeho fortifikovaného vína. Více o dárkovém setu
 
Grilování s rosé víny
 
Grilování s rosé víny
I letos můžete naše vinařství navštívit v době tradičních hodů – jako obvykle první víkend v červenci. V sobotu 4. července jsme pro vás připravili 6chodové menu s grilovanými specialitami, které pro vás připravil šéfkuchař Roman Líbal. Napárovali jsme k němu naše vína a už teď se nám sbíhají sliny.
 
 
 
Zaujali jsme Vás? Přepošlete e-mail přátelům.
 
Sledujte na našem Facebooku, čím se aktuálně bavíme ve vinařství.
 
Chcete vidět naše nová videa? Sledujte nás na YouTube.
 
 
VÍNO J. STÁVEK
Možnosti odběru / Odhlásit odběr
 
Email Marketing Powered by Mailchimp