Copy
Vážení přátelé VÍNO J. STÁVEK,
přicházíme k Vám v předvánoční čas se sladkou kombinací vína a čokolády a spoustou novinek.
Mistelle de Muscat Solera s pralinkami
Potěšte na Štědrý den nebo ke konci roku své blízké, přátele, obchodní partnery, zaměstnance a dopřejte jim zážitek z lahodné chuti jedinečné kombinace vybraného vína a čokolády.

Víno Mistelle de Muscat je moravskou variantou portského vína a je vlajkovou lodí vinařství VÍNO J. STÁVEK. Vyznačuje se intenzivní muškátovou vůní, která se ideálně doplňuje s vyšším zbytkovým cukrem. Ten dodává vínu nádech sušených plodů a sekaných vlašských ořechů. Toto luxusní likérové víno jsme pro vás zkombinovali se sadou čokoládových pralinek, která je vyrobena v rodinné čokoládovně Kamila Chocolates z kvalitní lahodné čokolády. Receptura na jejich výrobu pochází z 30. let. Náplň těchto pralinek je vybírána tak, aby se ideálně snoubila s chutí vína Mistelle de Muscat.

Set vína a pralinek je dodáván ve speciálním kartonu z přírodního papíru za akční cenu 333 Kč.
Set objednávejte na alena@jstavek.cz


Ukončení vinobraní 2013

Ukončení vinobraní 2013

Vážení přátelé, letošní vinobraní nám zdárně skončilo a my se můžeme opět pyšnit samými nedoslazovanými, tedy přívlastkovými víny. Nově se u nás ve sklepě zabydlel Cabernet sauvignon rosé a Svatovavřinecké rosé, můžete se na ně těšit už na jaře příštího roku.

Nejlepší rosé Promenády červených vín 2013

Už podruhé máme tu čest Vám oznámit, že se naše víno Rosé růžený 2012, VOC stalo nejlepším rosé soutěže Promenáda červených vín ve Velkých Pavlovicích. V loňském roce získalo toto prvenství také naše rosé – a to Rosé Nad Zahrady 2012, pozdní sběr a letos se porotcům nejvíce líbilo naše Rosé Růžený 2012, VOC. Obě vína jsou stále v prodeji.
Naše vína nejen na Váš vánoční stůl

Naše vína nejen na Váš vánoční stůl

K Vánocům patří dárky, proto jsme si pro Vás opět připravili širokou nabídku vynikajících vinných dárků pro Vás, Vaše přátele, zaměstnance i obchodní partnery. Vyberte si z řady našich originálních vín, získejte množstevní slevu. Nezapomeňte, že si vína můžete dát do nákladů jako reklamní předmět pro vaši firmu!

Silvestr 2013

Vážení přátelé, zveme Vás do Vinařského dvora strávit příjemný silvestrovský večer při vynikajícím víně. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku, přijeďte s přáteli do vinařské obce Němčičky už v 15.30, provedeme Vás obcí a ukážeme Vám to nejhezčí z okolí. Káva o páté a koláček se bude podávat na farmě Ovčích terasách.
Vinařská zabijačka, 15. 2. 2014

Vinařská zabijačka, 15. 2. 2014

Už šestý ročník oblíbené akce, která spojuje vína z našeho vinařství spolu se zabijačkovými pochoutkami, se bude na Vinařském dvoře konat v sobotu 15. 2. 2014. Přijeďte nás navštívit a zažít pravou moravskou zabijačku vedenou naším dvorním řezníkem Jirkou Šmerdou. Kromě vepřových lahůdek můžete ochutnat i tradiční němčičské trdelníky pečené přímo na ohni.

Nově budou otevřeny ohřívací prostory, kde bude hrát cimbálová muzika Lašár.

Rosteme, aneb otvíráme nové prostory, 8. 3. 2014

Vážení přátelé, naše vinařství se rozrůstá a my se Vám chceme pochlubit s nově vytvořenými prostorami. Přijměte naše pozvání v sobotu 8. 3. 2014 na den otevřených dveří.

Čeká Vás příjemný program s prohlídkou sklepů, představením mladých vín, besedou u cimbálu a akcí – 10 % na veškerá ten den nakoupená vína.
Bavíme se s vínem
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku   Přeposlat přátelům 
Tento e-mail jste dostali jako zákazníci, obchodní partneři nebo přátelé VÍNO J. STÁVEK. Nepřejete-li si nadále dostávat informace z našeho vinařství, odhlaste se následujícím odkazem.
odhlásit odběr občasníku   upravit možnosti odebírání 


This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
VÍNO J. STÁVEK · Za humny · Němčičky 69107 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp