Copy
Přijeďte spolu, nebo se potkejte u nás. Ve čtyři letní dny se Vinařský dvůr opět zbarví do růžova.

Grilování s rosé víny

6. 7. 2019 od 15.00

Těšit se můžetena speciální grilované menu, které nejen k našim rosé vínům připravila restaurace Monte Bú z Brna, ale i večer na tradiční krojovanou hodovou zábavu pod májů.

Jonáš a tingltangle

21. 7. 2019

Uctivý remake slavného pásma písniček a komických vystoupení od autorů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra pro divadlo Semafor ve zpracování divadelního spolku Kašpar. Kupte si zvýhodněné vstupné v předprodeji.

Počítání hvězd ve vinicích

9. 8. 2019

Pojďte s námi spočítat hvězdy mezi vinohrady a prožijte večer, kdy komety padají k zemi a plní naše přání. Chybět nebudou naše vína, dobré jídlo a pro dokres pohodové atmosféry pod širým nebem zahraje opět oblíbená kapela Tranzan.

Swing na vinařském dvoře

17. 8. 2019 od 18.00

Tanečníci ze školy Swing Wings už šest ročníků dokázali hosty pořádně roztančit a letos jejich lekce pokračuje. Za doprovodu živé jazzové kapely si vyzkoušíte třeba tanec Lindy Hop. Budeme zajišťovat autobusovou dopravu z Brna a zpět, abyste si večer pořádně užili.

Frankovková jarní bedýnka

S výběrem vín do jarní bedýnky jsme si letos nechali poradit. Zeptali jsme se předního českého sommeliera Romana Novotného, jednoho z nejlepších barmanů v zemi Rudyse Formana, obchodníka s vínem v Londýně i vítěze Vinařství roku 2018 Stanislava Škrobáka.
SEZNAMTE SE S JEJICH DOPORUČENÍM

Výstavba nové haly

Filosofie výroby našich vín se posouvá stále do prodeje starších maturovaných ročníků, a proto jsme museli zvýšit kapacitu skladu. Pro láhve jsme postavili domeček, hned pod lisovnou. Lisovna alespoň dostane nový kabát a my ještě více zefektivníme gravitační proces při zpracování hroznů.

Výsadba Bočky

Letos opět pokračujeme s výsadbou vinic v trati Bočky. Tentokrát jsme sem Frankovku vysadili hned v pěti různých klonech. Některé jsou ze šlechtitelské stanice z Velkých Pavlovic, některé z Polešovic a některé jsou z oček z naší 70leté vinice. Těšíme se, až s Vámi za tři roky porovnáme víno z panenské sklizně.

Svatba na Vinařském dvoře

Měli jsme tu čest zorganizovat v našem vinařství svatbu jednomu z nejlepších someliérů České republiky Romanu Novotnému. Roman má vynikající vkus na vinaře, nejen ve vinném baru Bokovka, který vede, ale také na své přátele. Foto: Magda Blaha.

Nový pomocník do vinice

Protože chceme ve vinici pracovat co nejšetrněji, pořídili jsme nového pomocníka. Traktor má i s výkonem 90 koní velmi nízkou spotřebu a navíc se díky svému nestandardnímu provedení vejde i do našich úzkých řádků. Má rádio s USB a chybí mu řadící páku.
Sledujte, čím se aktuálně bavíme ve vinařství na našem Facebooku.
Neuniklo Vám některé z našich videí? Odebírejte nás na YouTube.
Chcete se dozvědět víc? Navštivte náš web.
Copyright © 2019 VÍNO J. STÁVEK

upravit odebírání e-mailů | odhlásit odběr e-mailů

Email Marketing Powered by Mailchimp