Copy
Vážení přátelé VÍNO J. STÁVEK,
přicházíme za Vámi s novinami a pozvánkami pro následující dny a měsíce.
Ružové léto
Milí přátelé,
tohle léto vidíme opravdu růžově! Naše rosé Vás baví celou sezónu ve Vinařském dvoře při tanci, hudbě či grilování na festivalu Růžové léto. Připravili jsme pro Vás piknikový koš i s malým výletem a uspořádali soutěž, v níž můžete ukázat, jak se umíte s vínem bavit Vy. Přidáte se?
Grilování

Grilování s rosé víny
5. července, 15.00 hodin

Rosé je skvělý společník na letní párty. Vyzkoušejte kombinace s masem, domácím kozím sýrem či zeleninou z menu, sestaveného právě tak, aby s našimi rosé tvořilo harmonii. Grilovat s námi bude Kateřina Kamarádová, odbornice na masa a jejich přípravu.Pokračovat v zábavě budeme na tradičních krojových hodech.

Taneční škola a večer salsy
12. července, 17.00

Taneční škola Andy a Vojty Vás přesvědčí, že jejich lektorský um a naše rosé ve Vás objeví temperamentní tanečníky a tanečnice. Rozhodně nepůjde o nudnou školní lekci, ale zábavu v rytmu uvolněné salsy či romantické bachaty.
Letní kino Vinobiograf: Jízda

Letní kino Vinobiograf: Jízda
26. července, 20.30 hodin

Připomeňme si jeden z kultovních snímků „devadesátek“. Horké léto, krásná zrzka s padouchem v patách a dva kamarádi, které stopne na silnici. Začíná jízda, která je velkou a zábavnou hrou až do hořkého konce. U skleničky rosé tohle všechno můžete probrat s jedním z hlavních představitelů, Jakubem Špalkem, osobně.
Letní kino Vinobiograf: Růžový panter

Letní kino Vinobiograf:
Růžový panter
9. srpna, 20.30

Zlatá šedesátá a geniální výkony Petera Sellerse v roli legendárního pitomce, vyšetřujícího ztrátu diamantu, inspektora Clouseau. Před filmem a po promítání zahrají zpěvačka Zuzka a kytarista Honza, duší rockeři, kteří ale čas od času hrají akusticky, populární a známé písničky jen tak pro radost. Určitě se k nim můžete přidat, zazpívat si nebo poprosit, jestli by nedali „tu Vaši“.
Letní kino Vinobiograf: Jízda

Počítání hvězd
12. srpna

Pojďte s námi spočítat hvězdy mezi vinohrady a prožijte večer, kdy komety padají k zemi a plní naše přání. Z nejvyššího místa v Němčičkách budeme pozorovat perseidy při pikniku a akustickém koncertu kapely Tranzan. Charismatický zpěvák, vynikající muzikanti a melodické písničky o životě, který má tisíce chutí, stejně jako víno, Vás budou provázet večerem.
Swing

Taneční škola Swingu
23. srpna, 17.00

Vinařský dvůr se na jeden večer podobat prvorepublikovým časům, kdy byl slavným hostincem. Polina a Tom z taneční školy Swing Wings pokračují ve své lekci swingu a doprovodí je vynikající kapela Jango Jet s tanečními jazzovými hity 30.–50.let.
Piknikový koš

Piknikový koš

Připravili jsme pro Vás zážitek, který potěší všechny vaše smysly.

Místo obvyklého posezení v restauraci či vinárně vyrazte k nám. Objednejte si koš regionálních dobrot a výborného vína, vezměte si u nás mapu, deku a vydejte se na piknik s nádherným výhledem. Skvělá příležitost se tohle léto zamilovat – do nádherné krajiny, našeho vína i do toho nebo té, co vezmete s sebou.
co najdu v piknikovém koši


Rekordní vítězství na Jarovíně

Rekordní vítězství na Jarovíně

Vyhráli jsme letošní Jarovín ve Znojmě, mezinárodní soutěž rosé a klaretů, a získali jsme také pohár za nejlepší kolekci. S vítězným Rosé Růžený 2013 VOC jsme dosáhli neuvěřitelných 94 bodů, což je zatím nejvyšší počet bodů v dosavadní jedenáctileté historii této soutěže.

Rosé se nám letos daří opravdu dobře prodávat, a proto se předem omlouváme, kdyby některá vína byla vyprodána. Pokud byste si chtěli stěžovat, můžete především u těchto odběratelů: Hotel Kraví Hora, Dvorek pod Petrovem, Moje Kredenc, Ovčí terasy, Mikrofarma. Oni mohou za většinu vypitých vín a podezíráme je, že se podobně jako my Baví (s) vínem.

Letní fotosoutěž

Letní fotosoutěž
Bavíme se (s) vínem, když…

Rádi se bavíte s naším vínem? Umíme to ocenit! Vyfoťte se s ním, nahrajte fotku na náš Facebook a doplňte popisek #bavimesesvinem, když …

Po celý červenec sbírejte lajky a kdo jich získá nejvíc, vyhrává. První cena je piknikový koš, druhá dárkový karton s rosé vínem, třetí v pořadí získává knihu Rosé. Vítěze vyhlásíme na Vinobiografu 9. srpna.

Vánoční nadílka

Vánoční nadílka

I když se zdá, že Vánoce jsou opravdu daleko, myslete na dárky pro své klienty a partnery už o prázdninách. Zásoby našeho vína se zmenšují a je ten nejlepší čas na sestavení nabídky. Ozvěte se nám a přijeďte i ochutnat. Vybraná vína Vám pak budeme do prosince rezervovat.
Top Vinařský cíl

Hlasujte pro nás a vyhrajte jízdu v Mercedesu

Chtěli bychom Vás poprosit o pomoc. Pokud je Vám u nás dobře, podpořte nás hlasem v soutěži TOP Vinařský cíl kategorii Vinný sklep.

Uděláte nám velkou radost a možná vyhrajete jednu ze skvělých cen, třeba zapůjčení Mercedesu Benz třídy V.
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku   Přeposlat přátelům 
Tento e-mail jste dostali jako zákazníci, obchodní partneři nebo přátelé VÍNO J. STÁVEK. Nepřejete-li si nadále dostávat informace z našeho vinařství, odhlaste se následujícím odkazem.
odhlásit odběr občasníku   upravit možnosti odebírání 


Email Marketing Powered by Mailchimp