Copy
Vážení přátelé VÍNO J. STÁVEK,
přicházíme za Vámi s novinkami a pozvánkami pro následující dny a měsíce.
Vinařská zabíjačka

Vinařská zabíjačka

sobota 15. února na Vinařském dvoře v Němčičkách

Už po šesté nás můžete přijít navštívit na naši Vinařskou zabíjačku a to už tuto sobotu 15. 2. Jako obvykle budou k ochutnání zabíjačkové speciality (jitrnice, jelita, tlačenka, škvarky, ovar, polévky, atd.), které můžete ochutnávat letos až do nočních hodin a nebo si je můžete odvést do klidu svých domovů. Nově bude otevřena také ohřívárna v nových prostorách, kde bude hrát cimbálová muzika Lašár a vystoupí také melodické překvapení.
Trdlování

Trdlování

13. dubna na Vinařském dvoře

Letošní trdlování bude probíhat obdobně jako vloni, tak pokud se vám líbilo, tak určitě přijďte 13. 4. na Vinařský dvůr. Budeme pro vás mít přichystané překvapení, možná přijde také jeden z nejlepších šéfkuchařů ČR pan Jaroslav Sapík a hlavně to bude týden před velikonoci, takže se můžete přijít inspirovat například jak vytvořit velikonoční výzdobu a jaký dezert na tyto svátky připravit.
Růžové léto na Vinařském dvoře

Růžové léto

Těšte se na léto! Letos jsme si pro vás na Vinařském dvoře připravili hned několik zajímavých příležitosti pobavit se o víně při víně. Každých 14 dní pro vás připravíme zajímavou akci. V plánu je opět vinobiograf, škola tance, ochutnávka rosé VOC, grilování s rosé a další aktivity. O termínech budete dostatečně předem informováni.

Nominace Vinařství roku 2013

S potěšením vám oznamujeme, že jsme byli nominováni mezi 9 vinařství, která se budou ucházet o titul Vinařství roku 2013. Ve své kategorii „Malého vinařství“ (do 50.000 litrů vyprodukovaného vína) budeme soutěžit se dvěma dalšími. Která vinařství to budou a která porota o nás rozhodne, to je zatím ve hvězdách. Tato zpráva je pro nás velmi překvapivá a potěšující a výborné je, že můžeme skončit nejhůř třetí. Držte nám palce!

Nejsme v Salonu vín 2014

Abyste neřekli, že vás zahlcujeme jen našimi úspěchy a pozitivními zprávami, tak přikládáme také jeden „neúspěch“. Letos nebudeme mít žádné víno v Salonu vín ČR. A to i přesto, že naše Rosé Nad Zahrady 2012 se dostalo do finále a bylo tedy mezi dvěma nejlepšími rosé víny soutěže. Šance tedy byly vysoké a kdyby to vyšlo, byl by to nevídaný úspěch mít dva roky po sobě nejlepší rosé ČR. Nakonec porota nevybrala ani jedno rosé. Nezoufejte. O to více lahví zůstane pro Vás.

Rosé 2013 letos ve čtyřech variantách!

Protože jsme rádi, že vám naše rosé chutnají, připravili jsme si pro vás letos kromě tradičních Rosé Růžený z Frankovky a Rosé Nad Zahrady z Merlotu, také Rosé Trkmanska ze Svatovavřineckého a Rosé Turold z Cabernet Sauvignonu. Trkmanska je velmi suché, pro vyznavače znatelné kyselinky a Cabernet Sauvignon je ostružinově voňavé polosuché víno pro milovníky aromatických kulatých rosé. Vína budou k dostání od konce března a připravíme pro vás také akční rosé bedýnku.
Nová řada vín JEDEN SUD

Nová řada vín JEDEN SUD

Už brzo budete mít možnost ochutnat první lahve z nové řady dlouhých vín, která bude nést označení „JEDEN SUD“. Název značí fakt, že vína pochází z vybraných hroznů, velmi limitovaných šarží a to pouze z jednoho sudu objemu 225 l a jsou školena v nových dubových sudech. Z ročníku 2012 pro vás máme přichystaný Merlot a Pinot blanc. Před pár týdny byla obě vína stočena ze sudu do demijonů, v březnu budou lahvována a na podzim půjdou do prodeje.

Restaurace, kde je možné víno ochutnat…

Ne vždy si najdete čas, na to, navštívit naše vinařství a tak vám posíláme seznam restaurací, kde můžete některá naše vína ochutnat. Přejeme vám dobrou chuť a pozdravujte od nás personál!
Restaurant Bellevue, Praha
Petit Cru, Brno
Čestr, Praha
Ovčí terasy, Němčičky
Hotel Kraví hora, Bořetice
Mandarin Oriental, Praha
La Degustation, Praha
Restaurace BOHÉMA, Brno
U Dvou Kohoutků, Pardubice
Hotel Kurdějov, Kurdějov
Lehká Hlava, Praha
Maitrea, Praha
Restaurace U Labutí, Praha
La Bouchée, Brno
Černý jelen, Praha
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku   Přeposlat přátelům 
Tento e-mail jste dostali jako zákazníci, obchodní partneři nebo přátelé VÍNO J. STÁVEK. Nepřejete-li si nadále dostávat informace z našeho vinařství, odhlaste se následujícím odkazem.
odhlásit odběr občasníku   upravit možnosti odebírání Email Marketing Powered by Mailchimp