Copy
 
Nezobrazuje se Vám e-mal správně? Otevřete si jej v prohlížeči.
 
VÍNO J. STÁVEK
 
 
Zimní bedýnka
s degustační příručkou zdarma
S nadcházející zimou jsme tady opět s tematickou bedýnkou. Tentokrát v ní najdete všechna tři naše cuvée, Rosé nad Zahrady, Lokus červený a zástupce ročníku 2015 Růžového Vávru.

Abyste se stali králi společenských i odborných konverzací o víně, jako dárek jsme pro vás přibalili degustační příručku. Objednat si ji můžete za zvýhodněnou cenu.

PŘEČTĚTI SI VÍCE
 
Vinobraní 2015
 
Výjimečný ročník 2015
Letošní ročník si budeme dlouho pamatovat. Rozhodli jsme se proto vyrobit pár novinek. Těšit se můžete třeba na oranžový Sauvignon, který máme už dva měsíce v dřevěném sudu na slupkách. Další novinky Vám budeme postupně odtajňovat.
 
 
Tělnatá rosé 2015
Rosé z roku 2015 budou tělnatější a barevnější, z hroznů s krásně zralou a zdravou slupkou. Nechali jsme je proto trochu déle macerovat. Budou připravena opět ve čtyřech variantách – Trkmanska, Bočky (dříve Novobočky), Turold a Nad Zahrady. Myslíme, že budou mít potenciál.
 
 
Máme vlastní kvasinku
Kvasinku, kterou jsme letos vyselektovali z našich vinic z trati Bočky ve spolupráci se Zahradnickou fakultou MENDELU. Už letos jsme s ní zakvasili pár vín, která hodláme vyrábět tou nejpřirozenější cestou, co zvládneme. Třeba také Frankovku, při parádní cukernatosti 26,5 °NM. Máte se na co těšit.
Podívejte se na video
 
Lokus červený a výběrová káva
 
Podlehněte vášnivému spojení
Máme pro vás tip na vánoční dárek. Potěšte své blízké kombinací čokoládovo-praženého aroma Lokusu červeného a kávy Honduras Altos de Erapuca, v jejíž chuti najdete javorový sirup, pekanové ořechy a grep. Káva pochází z produkce brněnské pražírny Rebelbean.
Členové klubu dárkový set mohou objednávat s 10% slevou.

ZJISTĚTE O KOMBINACI VÍCE
 


Pracujeme na nových vinicích
Obnovujeme staré viniční tratě, o které kvůli svažitosti terénu není příliš zájem. Vysekali jsme náletové dřeviny, odklidili zbytky zpustlých opuštěných vinic, drátů, betonových sloupků a postupně půdu začínáme kultivovat a připravovat na výsadbu nových vinohradů. 
Nové vinice
 
 
Zaujali jsme Vás? Přepošlete e-mail přátelům.
 
Sledujte na našem Facebooku, čím se aktuálně bavíme ve vinařství.
 
Chcete vidět naše nová videa? Sledujte nás na YouTube.
 
 
VÍNO J. STÁVEK
Možnosti odběru / Odhlásit odběr
 
Email Marketing Powered by Mailchimp