Copy
Vážení přátelé VÍNO J. STÁVEK,
přicházíme za Vámi s novinami a pozvánkami pro následující dny a měsíce.
Fonkovka

Že bude letošní ročník katastrofální? Nesmysl!

Ročník 2014 zřejmě nebude z těch, kdy budou vznikat na celé Moravě plná, alkoholická, extraktivní vína se zbytkovým cukrem, ale bude se jednat zřejmě o ročník suchých svěžích, lehkých vín.

Musíme se ale na tomto místě také pochlubit. Podařilo se nám sklidit Merlot, který měl na letošní rok nebývalou vyzrálost. Celých 25,4 °NM, tzn. výběr z hroznů, takže se můžete těšit na mohutné Rosé Nad Zahrady. A to vinobraní ještě nekončí. Průběžně kontrolujeme a ochutnáváme ve vinici naši oblíbenou odrůdu Frankovka, která letos díky konzistenci hroznů vypadá velmi slibně.
Rmut z Merlotu jsme pro vás kryomacerovali (kouř CO2 z vycházející z lisu) celé dva dny, aby slupky uvolnily co nejvíce krásného jahodovomedového aroma.
Růžové léto

Ohlédnutí za festivalem Růžové léto

Děkujeme všem, kteří se v průběhu letošního léta zúčastnili některých nebo někteří dokonce všech (Slovácký sklep) akcí pořádaných u nás na Vinařských dvoře v průběhu festivalu Růžové léto. Pozitivní ohlasy zúčastněných jsou pro nás motivací pro uspořádání dalšího ročníku, takže v létě 2015 se opět můžete těšit na swing, vinobiograf, počítání hvězd s akustickým koncertem nebo grilování s rosé víny.

Letos se opět těšte na mladá vína!

Průběh letošní sklizně naznačuje, že bychom se mohli na mladá vína letos těšit už brzy. Věříme, že to kolem Svatého Martina bude. Už teď pro vás dokvasil Muškát, dokváší Svatovavřinecké rosé a včera jsme lisovali Svatovavřinecké červené.
Vnoční dárky

Nové vánoční dárky z Vinařského dvora

Letos jsme pro vás připravili několik novinek, jak mile obdarovat nejen obchodní partnery nebo zaměstnance, ale také vaše blízké a kamarády. Připravili jsme vánoční poznávací bedýnku, dřevěnou dárkovou bedýnku a dárkový kartonek na rosé s růželém a Lokus s čerstvě praženou kávou.

V nabídce budou samozřejmě jako obvykle akční vína, kterých je možno odebrat větší množství pro reklamní účely a dát si je do firemních nákladů.
Top Vinařský cíl

Hlasujte pro nás a vyhrajte jízdu v Mercedesu

Poslední příležitost
Chtěli bychom Vás poprosit o pomoc. Pokud je Vám u nás dobře, podpořte nás hlasem v soutěži TOP Vinařský cíl kategorii Vinný sklep.

Uděláte nám velkou radost a možná vyhrajete jednu ze skvělých cen, třeba zapůjčení Mercedesu Benz třídy V.
Likérová vína s kávou

Ve svých kavárnách žádejte likérová vína

Víte o dobré kavárně, kde mají kvalitní kávu, která vám chutná? Žádejte k této kávě likérové víno! Po vzoru tradičních vinařských zemí jsme vyzkoušeli s brněnskou pražírnou Gill's kombinace různých káv a našich fortifikovaných vín. Výsledek je fenomenální! Kvalitní a dobře připravenou kávu je velmi žádoucí vychutnávat se stopečkou ušlechtilého likérového vína!
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku   Přeposlat přátelům 
Tento e-mail jste dostali jako zákazníci, obchodní partneři nebo přátelé VÍNO J. STÁVEK. Nepřejete-li si nadále dostávat informace z našeho vinařství, odhlaste se následujícím odkazem.
odhlásit odběr občasníku   upravit možnosti odebírání 

Email Marketing Powered by Mailchimp