Copy
 
Nezobrazuje se Vám e-mal správně? Otevřete si jej v prohlížeči.
 
VÍNO J. STÁVEK
 
Vinařská zabijačka
 
Vinařská zabijačka

Přijďte 14. února na sedmý ročník Vinařské zabijačky. Vzhledem k romantickému datu na Vás budou letos vedle jitrnic, jelit, ovaru, tlačenky, škvarků, polévky a dalších dobrot čekat valentýnské  speciality jako například perkelt z vepřových srdíček. Pro ohřátí bude otevřena nová degustační místnost s krbem. Po celém dni popíjení a pojídání můžete navštívit místní ples a dojmy vytancovat.

Více informací
 
 

Salon vín ČR

S radostí Vám oznamujeme, že se nám letos do Salonu vín České republiky dostala dokonce dvě vína. Která to jsou, Vám ale bohužel můžeme prozradit až do oficiálního vyhlášení výsledků v polovině února. Jisté je, že Rosé růžený to letos nebude, i když bylo opět ve finále a skončilo jako druhé nejlepší rosé v republice. To je ale dobrá zpráva pro Vás, protože jsme opět otevřeli jeho prodej a zůstává posledních čtyři sta lahví.
 
 
Festival otevřených sklepů
Po dvou letech se k nám do Modrých hor v termínu 18. až 19. dubna vrací populární Festival otevřených sklepů. Ve Vinařském dvoře Vás bude čekat vinařská soutěž, živá kapela a pohoštění. V obou předchozích ročnících jsme zvítězili v návštěvnické anketě a doufáme, že ani letos nezklameme. 

 
Web festivalu
 
 
Nová vína
I přes rozmary přírody, které komplikovaly vinobraní 2014, jsme pro Vás připravili zajímavé novinky. Po roční odmlce se můžete těšit na Pálavu, šťavnaté Neuburské nebo výběrový Merlot. Abychom vyhověli rostoucímu zájmu, připravili jsme pro Vás již více než deset tisíc lahví rosé vín,  a to ve variantách Rosé Trkmanska (Fr), Rosé Bočky (Fr), Rosé Turold (CS) a Rosé Nad Zahrady (Mer).

Pro příznivce Rosé Růžený je to určité zklamání, ale z ročníku 2014 opravdu nebylo možné vyrobit kvalitní rosé, odpovídající označení VOC. Dobrou alternativou je nové Rosé Bočky. Všechna rosé ročníku 2014 a některá další bílá budou k dispozici od poloviny března. Vyrukujeme určitě se šťavnatou jarní bedýnkou.
 


Vinařství roku
Letos jsme si chtěli dát od soutěže Vinařství roku dobrovolně pauzu. K našemu překvapení nás ale do soutěže navrhl sám prezident Svazu vinařů České republiky. Z 32 nominovaných vinařství nás 18členná nezávislá porota vybrala opět do finále, takže si 26. března na pódiu znovu popovídáme s Markem Ebenem. V rámci Vinařství roku je vyhlášena hlasovací soutěž Vindemia Publica.
 
Vindemia Publica
Líbíme se Vám? Podpořte nás v anketě Vindemia Publica. Čím více hlasů zašlete, tím více zvýšíte svou šanci na výhru zajímavých cen. Hlasovat můžete od 30. ledna do 20. března, ovšem jednou denně.

Budeme rádi za každý Váš hlas! Více na www.vindemiapublica.cz.
 
 
Poznávací bedýnka
Chcete-li poznat celý záběr naší produkce, navíc za zvýhodněnou cenu, objednejte si poznávací bedýnku. V té aktuální najdete Rosé nad Zahrady, naše fortifikované víno, Sauvignon, rodinné cuvée Áčko a Frankovku, která dozrála na barikovaných sudech. Doplňuje je hroznový mošt Fonkovka, který oceníte nejen pro svěží chuť, ale také pro jeho zdraví prospěšné vlastnosti. Jestliže se stanete členy našeho klubu, bedýnku dostanete s ještě výhodnějšími podmínkami. 
Více informací
 
 
Dárkový set vína a Růželé
Pro slavnostní chvíle, které mají vašim blízkým zůstat v paměti, jsme připravili elegantní dárkové balení našeho vína a Růželé. Vyberte si, zda to bude Áčko, Frankovka či Rosé Nad Zahrady. Růželé je želé z Frankovky a výborně se hodí ke sladkému pečivu i paštice a masům. 
Více informací
 
 
 
 
Dali jsme ochutnat hroznový mošt malým sommelierům a ukázalo se, že opravdu dodá dobrou náladu a spoustu energie. Podívejte se na jejich doporučení!
 
 
 
Zaujali jsme Vás? Přepošlete e-mail přátelům.
 
Sledujte na našem Facebooku, čím se aktuálně bavíme ve vinařství.
 
Chcete vidět naše nová videa? Sledujte nás na YouTube.
 
 
VÍNO J. STÁVEK
Možnosti odběru / Odhlásit odběr
 
Email Marketing Powered by Mailchimp