Copy
I letos to vidíme růžově
I pro letošní rok máme sestavený pestrý program Růžového léta. Začínáme první sobotou v červenci a moc rádi Vás na Vinařském dvoře uvidíme.

Grilování s rosé víny

1. 7. 2017 od 15.00

Grilované menu Amande Restaurant snoubené speciáně k našim rosé vínům.

Divadelní hra Iluze

19. 7. 2017, 20.30

Originální a lehce úsměvný příběh dvou manželských dvojic v podání divadelního spolku Kašpar.

Swing na vinařském dvoře

29. 7. 2017 od 18.00

Lekce swingu taneční školy Swing Wings a taneční večer za doprovodu kapely Django Jet.

Počítání hvězd ve vinicích

12. 8. 2017, 20.00

Hvězdný akustický koncert kapely Tranzan mezi vinicemi, piknikové menu, káva z pražírny Rebelbean.

Jarní bedýnka

Naše rosé můžete uceleně ochutnat v jarní bedýnce, kterou jsme pro vás připravili za velmi zajímavou cenu. Obsahuje všechna čtyři rosé ročníku 2016, ale také dvě starší, která dokazují, že rosé nejsou jen na jednoletou konzumaci.
CHCI JARNÍ BEDÝNKU

Čtvrté

Pokud si myslíte, že vás v našich rosé vínech už nic nemůže překvapit, tak jste na omylu. Letos jsme připravili rosé novinku, která je vyrobena poprvé jako cuvée. Je vyrobeno z odrůd Frankovka a Merlot, podle nás z nejvhodnějších odrůd na rosé na Moravě. Říkáme mu prostě Čtvrté. Protože je to naše čtvrté rosé a také vlastně čtvrté cuvée. Že by cuvée čtvrté generace? Ačkoliv je na trhu jen měsíc, jsou už na něj velmi dobré ohlasy. Stihlo také získat pár medailí, například Prague wine Gold ze soutěže Prague wine trophy.

Chci vědět víc

Jsme o 31 let starší

Při rekonstrukci střechy jsme odhalili trám s nápisem M. Machač LP 1898. Základy našeho vinařství tedy nepoložil pradědeček František Kopřiva v roce 1929, ale už v roce 1898 prapradědeček. Za omezený provoz během rekonstrukce se omlouváme, do konce června budeme ve staronovém.

Když už jsme u rekonstrukce, musíme se pochlubit novou vinotékou, která vznikla na místě stávající prodejny, bývalé maštale pro koně. Od teď se Vám vína budou lépe vybírat.

2000 keřů Frankovky

Pokračujeme v práci na nových vinicích. Přes zimu jsme vyklestili další svažité plochy porostlé šípkovými keři, bezem, divokou révou, hlohem nebo planými trnkami. Hřála nás nejen práce, ale i pocit, že starým zapomenutým tratím navracíme jejich původní podobu. Na jaře jsme v Bočkách vysadili novou vinici. Dva tisíce keřů Frankovky.
Sledujte, čím se aktuálně bavíme ve vinařství na našem Facebooku.
Neuniklo Vám některé z našich videí? Odebírejte nás na YouTube.
Chcete se dozvědět víc? Navštivte náš web.
Copyright © 2017 VÍNO J. STÁVEK

upravit odebírání e-mailů | odhlásit odběr e-mailů

Email Marketing Powered by Mailchimp