Copy

Svet je opäť o niečo iný

Našťastie zopár vecí ostáva stálych - napríklad to, že po lete prichádza september a my s ním chystáme podujatia, na ktorých môžete spoznať novinky, prehĺbiť poznatky a nadviazať kontakty. V prvých piatich týždňoch jesene pre vás pripravujeme dve virtuálne stretnutia, premiérové demo absolútnej novinky a dva otvorené tréningy.

Adaptívny líderšip: Misia Mars | HR DEMO

25.9. 09:00 - 14:30 v Bratislave osobne

Prinášame jedinečnú novinku na vzdelávací trh. Uvádzame adaptívny líderšip a to navyše cez príbehové a gamifikované riešenie. Program sme vyvíjali viac než 10 mesiacov a dnes je už pripravený na vaše odskúšanie. Pridajte sa na prvé otvorené HR demo a zažite si kolonizovanie Marsu na vlastnej koži. Viac informácií si pozrite tu.

Súboj typológií: Repríza

10.9. 14:00 - 15:30 online

Po úspešnom júnovom podujatí sme. sa rozhodli súboj zopakovať. Získate prehľad o vývoji a zorientujete sa v súčasných komerčných osobnostných typológiách. Budete mať jasnejšie v tom, ktorá je vhodná pre vás a vašich ľudí. Prihláste sa tu.

Medzinárodný webinár

22.9. 15:30 - 17:00 online

Na druhom webinári pre HR riaditeľov budeme diskutovať o (re)motivácii a (re)angažovaní v neistých časoch. Svoje skúseností pozdieľajú dvaja hostia a v malých skupinách bude priestor na ďalšiu diskusiu. Viac zistite tu.

Tréning: Vizualizácia

1.10. 09:00 - 16:00 v Bratislave
 
Vizualizovanie pomáha osobnej efektivite a zlepšuje pochopiteľnosť a zapamätateľnosť myšlienok pri diskusiách. Naša Petra je jednotka vo vizualizácii na Slovensku a pozýva vás spoznať tento skvelý nástroj. Rezervujte miesto sebe, či kolegom tu.

Tréning: Farebná agilita 

2.10. 09:00 - 16:00 v Brne

Rýchly postup vpred a málo času na zladenie, to je realita agilných tímov. Je kritické vedieť spolu efektívne komunikovať a pracovať. Na otvorenom tréningu budeme demonštrovať ako Insights Discovery podporuje práve agilné tímy. Pokiaľ vás téma zaujíma, napíšte nám.

Tešíme sa na vás!

Či sa rozhodnete pridať na jedno z našich podujatí, alebo sa stretneme pri inej príležitosti online či osobne, budeme radi, keď spolu otvoríme našu srdcovú tému - ľudské správanie, zmenu a rast.

Chcete nás pochváliť, či poradiť, čo zlepšiť? Odpovedzte priamo na tento e-mail.
Nájdite nás na LinkedIn Nájdite nás na LinkedIn
Napíšte nám Napíšte nám
Navštívte náš web Navštívte náš web
Copyright © 2020 DEVELOR Slovakia s.r.o., All rights reserved.


Tu môžete doplniť vaše údaje alebo sa odhlásiť.

Email Marketing Powered by Mailchimp