Copy

Vyhrnuli sme si rukávy a ideme ďalej naplno

Nemá zmysel zalamovať rukami, musíme sa adaptovať, rovnako ako aj vy. Ako to teda vlastne je s tréningami na jeseň? 

Offline tréningy sú stále v móde


Naplno pokračujeme s osobnými tréningami, pretože ich robíme bezpečne. Máme dve vybavené COVID-safe tréningové miestnosti a sme pripravení aj kdekoľvek inde. Pochválil nás aj Peter Pokorný, obchodný manažér Jacobs - pozrite sa sem.

Online robíme (skoro) všetko a ide to


Od marca sme robili online formou asi už všetky témy, ktoré si viete predstaviť - od leadershipu cez engagement, fungovanie na home-office, growth mindset až po obchod a vyjednávanie. Či to bolo cielené, alebo bolo treba z týždňa na týždeň preklopiť offline do online, všetko sa dalo. Napíšte nám tému a uvidíte, že to zvládneme - a dobre 💪. Aj Insights vieme online, pozrite nižšie 👇.

Pozývame na virtuálny tréning typológie


Firma Insights komplet prerobila tréning farebnej typológie z fyzického sveta do virtuálneho. 15. októbra si to môžete zažiť aj vy s Dankou. Pozrite si jej milú pozvánku tu.
 

Ako funguje online tréning typológie?


Ideme v dvoch 2,5 hodinové blokoch - jeden dopoludnia a jeden popoludní. Online sa nedá ísť 7 hodín vkuse, to vieme všetci. Takto si účastníci vedia vyriešiť nevyhnutné operatívne úlohy a zároveň dostanú Insights know-how v stráviteľnej forme.

Ak náhodou pochybujete, vedzte že Bonameda, DPD, GlaxoSmithKline, Givaudan Business Solutions, Jacobs Douwe Egberts, Merck, Mundipharma, Roche, SSE, Syngenta, Tatra banka, Telekom a ďalšie firmy už Insights online zažili.

Dankina pozvánka, ďalšie informácie aj registrácia - to všetko nájdete tu.

Aha, ešte jedna vec - prinesieme vám tímové zážitkové programy online


Je výzva držať angažovanosť a pocit príslušnosti v tíme, keď je každý doma. Preto sme zostavili celú sadu tímových aktivít online - fungujú na rozvoj aj tímbilding. Napríklad Green Impulse Academy nás naposledy extrémne bavila. Via u nás na LinkedIn, ale ak chcete vedieť viac hneď, odpíšte na tento e-mail. 

Rozvoj nezastavujte, pokračujte v ňom. Ak to bude s nami, budeme radi :)

Chcete nás pochváliť, či poradiť, čo zlepšiť? Odpovedzte priamo na tento e-mail.
Nájdite nás na LinkedIn Nájdite nás na LinkedIn
Napíšte nám Napíšte nám
Navštívte náš web Navštívte náš web
Copyright © 2020 DEVELOR Slovakia s.r.o., All rights reserved.


Tu môžete doplniť vaše údaje alebo sa odhlásiť.

Email Marketing Powered by Mailchimp