Copy
Milí příznivci HVĚZDY NADĚJE,


máme tu další měsíc a já věřím, že jste stejně jako já, čekali na světlo jara jako na požehnání boží. Všichni máme za sebou náročné období, těžké zkoušky a nyní nás čeká o mnoho více radostí, než starostí.
Za celý tým vám přejeme, abyste v této době našli všechny dary, které v sobě máte ukryty. Abyste si dovolili více klidu, odpočinku a jistoty, že jste za všech okolností na správném místě s těmi správnými lidmi. 
A s velkou radostí a požehnáním přikládáme poselství andělů na měsíc duben.

Krásné dny všem. 
Lucie, a kolektiv hvězdy naděje.
Nyní je potřeba udělat vše proto, abyste sebe a své tělo očistili, abyste uklidili vše, co ještě stále opomíjíte, neboť co v této době zasadíte na podzim sklidíte a na zimu do své nádoby hojnosti na horší časy uložíte.

Věnujte péči svému tělu především, neboť zdravé tělo a čistá mysl je vám vším. Jezte dobře, vnímejte co jíte a dovolte sami sobě nechť se alespoň na čas od masa oprostíte, nechť se v lásce k přírodě postíte. Tím, že budete ve spojení s jarními bylinami, s kopřivami a tím, že budete vodu pít, můžete své tělo od nánosů všeho, co již nepotřebujete očistit. Ostropestřec Mariánský, byliny a koření, luštěniny, procházky a do salátu sedmikrásky. Nezapomínejte namíchat si vzácné krémy na omlazení, na vrásky, a pokud toto sami neumíte, podpořte lokální výrobce, kteří planetu podporují tím, že do ní jen jemně zasahují. Důvěřujte síle přírody, síle vody, objímejte a pozorujte ptáky a stromy a hojně se pohybujte. Neboť ten, kdo se více pohybuje, méně stagnuje, méně o sobě pochybuje. Složte zbraně proti všem a všemu, navštivte rodinu a uctěte svého vnitřního muže, jako hrdinu. Nezapomeňte ovšem ani na svoji vnitřní ženu a věnujte jí na oltář krásnou květinu. Modlete se za odevzdání všeho, co již nepotřebujete, odevzdávejte a alespoň občas zastavte se v kostele a pozdravte a uctěte také tam své duchovní průvodce, své přátele. Modlete se také za své nepřátele, aby také oni nalezli své světlo ve svém bytí, neboť odpuštění je nejmocnější zbraň proti těm, kteří vám zdánlivě ublížili. Zdánlivě, neboť oni nejsou vašimi nepřáteli, nýbrž učiteli. Snažte se co nejvíce v duši i v srdci přiblížit svému stvořiteli a své duchovní, duševní a fyzické zdraví mějte na zřeteli. A mějte na paměti, že také čisté, plodné a činorodé myšlenky jsou vašimi spasiteli. Vnímejte a dýchejte, modlete se a radujte se, procházejte se v lese a pište si deníky, čtěte krásné knihy. To je a bude vždy, lék na všechny bolesti, lék na všechny neduhy.
Naše osobní hranice
Kam až dosahují naše hranice v životě a máme je dobře nastavené? Jak se orientovat, kdy už dáváme víc než je pro nás samotné dobré? Necháváme lidi naše hranice často překračovat, nebo si naopak nenecháváme nic líbit a lidi tím od sebe odháníme? Jak správně vyvažovat, kolik dávat a kolik přijímat energie. O tom si budeme povídat na dalším on-line setkání. Udělejte si čas sami na sebe a dovolte si na sobě pracovat. Nikdo jiný to za vás neudělá. Těšíme se na setkání.
11.4. 2021
20:00 - 21:30

Přihlásit se
Facebook
Link
YouTube
Spotify
Website
Naše e-mailová adresa
info@hvezdanadeje.cz

Copyright © 2021 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Hvězda naděje · Sladkova 134 · ROKYCANY 33701 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp