Copy

Milí příznivci Hvězdy naděje, 
přichází čas prázdnin a já věřím, že jsme všichni rádi, že máme náročné období posledních měsíců spojených s koronavirem za sebou, a pevně doufám, že se nyní všichni můžeme těšit na lepší časy.

Je mi velmi smutno nad osudy lidí, které zasáhlo ničivé tornádo na Moravě, a věřím, že naše společnost se opět semkne dohromady a že všichni společně vybudujeme znovu to, co bylo zničeno. Modlím se za všechny, kteří přišli nejen o domov, protože ten se dá nahradit, ale především za ty, kteří přišli o své milované. 
Všem těmto lidem bych chtěla věnovat tento vzkaz a všechny ostatní požádat, abychom společně zapálili svíčku světla a společně jsme se pomodlili modlitbou andělů, která je přijata právě pro tuto dobu a pro tuto konkrétní smutnou událost.
V srdcích jsme všichni propojeni. Vím, že nic se neděje náhodou a také vím, jak je nelehké přijmout poznání, která nám život přináší, někdy také skrze bolest a utrpení.
Věřím, že naše společnost dojde k pochopení, že bolest ani utrpení již není potřeba a že si všichni dovolíme růst k božskému poznání skrze nelpění, lásku a porozumění.
To je moje velké přání.

Děkuji všem, že tu jste!
S láskou, Lucie a celý tým Hvězdy naděje.

My andělé chceme vám vědět dát, že život musí se naplno žít, nejen přežívat. Je toliko krásy a něhy, zázraků, které se odehrávají vůkol vás každý den. Snažte se ještě více vidět krásu klidu a míru, snažte se vnímat náklonnost vesmíru a dovolte si radost prožívat kdykoliv jste v bezpečí, máte dům nad hlavou, máte-li co jíst a pít, máte-li kam v teple a suchu ulehnout a v klidu knihu si číst.
Mnoho lidí každý den na světě prožívá utrpení a smutek, proto vnímejte neustále požehnání, která máte. Možná jen občas na všechno to, co máte a čím jste požehnáni, zapomínáte. Utvářejte smysluplné, plnohodnotné, láskyplné vztahy. Pomáhejte jeden druhému a nedovolte, aby zmatek, strach a nepokora pohltily vaše dny. Vždy máte víc, než miliardy jiných lidí. Snažte se co nejvíce všechna požehnání vidět a vnímat a těm, kteří nesou smutný osud, lásku posílat, v srdcích je objímat a finance posílat. Neboť to, co dáváte druhým, dáváte sami sobě a to, co dáváte sami sobě, dáváte celému světu. Pokud vy budete zdraví, bude zdravý svět.
Žádám tímto boha i anděly nad sebou o pomoc pro lidi, kteří trpí. Pro všechny, kteří musejí znovu budovat, pro všechny, kteří pláčou nad tím, že musejí své blízké pohřbívat. Život je plný překvapení a my všichni nyní prosíme o pomoc a požehnání, o lásku, o přijetí, o odpuštění, všech moravských obětí.
Nechť znovu s láskou všem nad hlavou slunce svítí, nechť rozpuštěn je strach starých lidí a dětí, nechť všechny duše, které odešly, kráčejí přímo do nebe. Bože, prosíme tebe, nechť bolest a nářky těchto lidí jsou rozpuštěny u tebe.
Všichni jsme jedno a všichni nyní znovu tvoříme nový svět. S vděčností, že my můžeme pomoci a svou pomocí přispět.

Děkujeme. Amen.
Budu ráda, když si poslechnete moje nové podcasty z cyklu Na plovárně s Lucií:
#20 Lucie Vonchitzki
#21 Daniel Beneš
#22 Vlastina Svátková

Všechny díly najdete na Spotify, Apple podcast a Youtube.

S láskou Lucie a tým Hvězdy naděje
 
Facebook
Link
YouTube
Spotify
Website
Naše e-mailová adresa
info@hvezdanadeje.cz

Copyright © 2021 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Hvězda naděje · Sladkova 134 · ROKYCANY 33701 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp