Copy
Nepropadejte smutku ani panice, ve skutečnosti mezi vámi a vašimi blízkými neexistují žádné hranice. Vaše srdce je pokladů plná pokladnice a když se se svým srdcem propojíte, všechny své milované a blízké v okamžiku navštívíte. Ve své době, propadli jste iluzi, že vám někdo brání v navštěvování, ale tak to není, je to jen na oko. Nikdo nemůže vám vaši sílu vzít a skrze svou moc a sílu vycházející z vašeho srdce, můžete se, se všemi které milujete propojit. Zavřete oči, začněte dýchat a nechte ze svého srdce sílu vyvěrat, dovolte té síle probudit tam, kam ji vy sami chcete směřovat. Pokud budete chtít, můžete se ve svém srdci ihned do bezpečí uchýlit. 
Vše je jen o vás a o vašem pohledu na věc, vždy je potřeba nějaký čas, aby se velikonoční kuřátko vylíhlo z vajec. Zahajte doma sami se sebou posvátný jarní tanec a uctěte život se vším, co se děje nyní, především nezapomínejte žít tady a teď a nečekejte, že se něco "samo" změní. Tím, že budete se soužit se situace nevylepší, pokuste si vše, co tato doba přináší užít, vše svědomitě a zodpovědně prožít a radost ze života mít. Vždy je něco, za co se můžete životu poklonit. Jste to jen vy sami, kdo se můžete od své víry odklonit. 
Afirmace tohoto měsíce:

UCTÍVÁM ŽIVOT V LASKAVOSTI A V RADOSTI SE VŠÍM, CO MI PŘINÁŠÍ. KAŽDÝ DEN JE MOŽNOST ZMĚNIT CELÝ SVĚT. LASKAVOSTÍ, PŘÍSTUPEM, DŮVĚROU A VDĚKEM ZA VŠE, CO JEŠTĚ MÁM, CO KAŽDODENNĚ DOSTÁVÁM. SÁM/SAMA V SOBĚ TVOŘÍM SI SVŮJ LASKAVOSTI CHRÁM. DĚKUJI
NELPĚT, NEMANIPULOVAT, ŽIVOT NEORGANIZOVAT, ALE JEN V LEHKOSTI ŽÍT
Velké téma, které se dotýká každého z nás. Máte tendenci dohlížet na život a zasahovat, manipulovat a držet si u sebe za každou cenu to, co považujete za nelepší? Dovolte si pustit kontrolu, nelpět a dovolit životu, aby vám ve své velkoleposti vyjevil svá tajemství a překvapení. Třeba tím získáte mnohem víc, než jste si vy sami kdy jen dokázali představit. Život se nejlépe odvíjí JEN TAK, bez kontroly a v důvěře, že vše dobré je pro vás už dávno připraveno.

14.3. 2021
20:00 - 21:30

Přihlásit se
Facebook
Link
YouTube
Spotify
Website
Naše e-mailová adresa
info@hvezdanadeje.cz

Copyright © 2021 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Hvězda naděje · Sladkova 134 · ROKYCANY 33701 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp