Copy

Vážení a milí příznivci HVĚZDY NADĚJE

Pokud čtete tyto řádky, znamená to, že jste se nějakým způsobem setkali s mou prací. Možná jste byli u mě osobně, možná jste si stáhli e-book OBYČEJNÁ ŽENA, NEOBYČEJNÉ POSLÁNÍ, možná jsem pro vás psala poselství, možná něco dalšího...

Dlouho jsem přemýšlela, jak vám za vaši přízeň poděkovat a rozhodla jsem se, že pokud si to vy sami budete přát, budu vám jako poděkování posílat každý měsíc poselství od andělů pro danou dobu. Věřím, že vám udělá radost a budete s andělskými poselstvími směřovat správným směrem ke své spokojenosti, k radosti a k laskavosti. Zároveň vás vždy budeme informovat o tom, co je u nás nového a jaké novinky na vás čekají. Nebudu vás zdržovat víc, než je potřeba. Užijte si poselství andělů pro tento čas a děkuji vám za to, že tu jste.

S láskou, Lucie Biedermann Doležalová a kol.

My andělé přejeme vám všem, abyste znali své hvězdy, které máte nad hlavou, abyste hlavu častěji ke hvězdám otočili, abyste si své sny snili. Snít si své sny je snazší, než se zdá, nejdůležitější však je zastavit se a chvíli stát. Na chvíli se zastavit, vědomě začít dýchat a propojit své srdce se svou duší, aby mohly společně své poselství vyjevit, abyste vy mohli to, co si přejete, doopravdy objevit. Není nikdo a nic, kdo mohl by vám zabránit se radovat, důležité však je ujasnit si kam a s kým chcete směřovat. Je tolik možností, kudy se dát, ale vždy je lepší jít, jít kamkoliv, byť do neznáma, nežli zůstat stát. 

Nebojte se změn, změny jsou důležité, i když někdy zdají se být složité. Změny jsou přirozenou součástí vašeho života, a tak soustřeďte se na všechny ty změny malé a ty vykonávejte důsledně a vytrvale. Všem neřestem dejte vale. Starejte se o sebe s něhou, s láskou a s úctou. Buďte pro sebe důležití a neodkládejte péči o sebe na zítřek. Vnímejte sebe, své tělo, co by si přálo, co by chtělo?

Nesnažte se každému zavděčit, vždy budou lidé, kteří nebudou vás chápat a nebudou vám rozumět, nejdůležitější je svým vlastním potřebám porozumět.
Milujte sebe, milujte svou duši i své tělo. Milujte prostor, který vám domov dává, a důvěřujte své intuici, právě intuice vám nejlepší směr udává. Někdo z vás bude se vdávat, někdo změní zaměstnání, někdo zkrášlí sebe…nezapomínejte však na to, že máte ku pomoci pro sebe nad sebou celé nebe. Mějte na svých cestách světem lidem i sami sobě srdce otevřené.

S láskou, vaši milující andělé.
Kurzy
Na našich stránkách se můžete přihlásit na vypsané kurzy. Novinkou je online setkání přes Google Meet na téma: "KARMICKÁ ZATÍŽENÍ NAŠICH DĚTÍ".

Zobrazit kurzy
Na Plovárně s Lucií
Připravujeme pro Vás nové podcasty se zajímavými lidmi.
 
Nová kolekce triček
Vydali jsme novou kolekci triček na téma karmických vztahů.

Objednat

ŽENA 2021
Koláž žena 2021 leden, pro všechny ženy, které hledají samy sebe k vytištění zde:
Stáhnout

Koláž si můžete zarámovat a čerpat z ní pro sebe inspiraci.
Facebook
Link
YouTube
Spotify
Website
Naše e-mailová adresa
info@hvezdanadeje.cz

Copyright © 2021 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Hvězda naděje · Sladkova 134 · ROKYCANY 33701 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp