Copy
View this email in your browser

 


Kvietimas

 
Rugsėjo 23 d., (antradienis) 10.00 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijos didžiojoje salėje (A.Vienuolio g. 8, IV a.) kviečiame įmonių vadovus, personalo specialistus bei teisininkus dalyvauti:
 

Lietuvos Respublikos darbo kodekso projekto esminių nuostatų pristatyme

 
Vilniaus universiteto, Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos socialinių tyrimų centro mokslininkai bei tyrėjai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu kuria naują darbo santykių ir valstybinio socialinio draudimo teisinį–administracinį modelį.

Projekto metu tobulinami darbo teisę, užimtumą ir socialinę apsaugą reglamentuojantys teisės aktai, kuriant bendrą, ekonomiškai pagrįstą ir subalansuotą šių santykių sistemą, siekiant didinti užimtumą, gerinti darbo santykius ir skatinti investicijas.

Viena iš pagrindinių problemų įvardijama tai, kad ekonomikos plėtrai yra reikalingi kur kas lankstesni darbo santykiai, kurie paskatintų naujų darbo vietų kūrimą, prisidėtų prie nedarbo mažinimo, jaunimo įdarbinimo, mažintų paskatas dirbti nelegaliai ar neįforminant realiai dirbto laiko, modernizuotų darbo rinką.

Kviečiame jus dalyvauti pristatyme ir diskusijoje, kurios metu bus pristatytos esminės naujojo Darbo kodekso projekto nuostatos.

Nuostatas pristato ir diskusiją moderuoja – LPK darbo santykių komiteto pirmininkas doc. dr. Justinas Usonis.
 
Dalyvių registracija
Copyright © 2014 Lietuvos pramonininkų konfederacija,Visos teisės saugomos.
Jūs gavote šį el. laišką, nes esate užsiprenumeravęs LPK naujienas arba esate LPK narys per vieną iš daugiau kaip 50 asocijuotų verslo struktūrų

Atsisakyti prenumeratos    Atnaujinti duomenis