Copy
Uudiskiri Kiusamisvaba Kooli tegemistest eile, täna ja homme.
Vaata seda e-kirja oma võrgusirvikus
Hea KiVa-sõber ja -toetaja!
 
Oleme väga tänulikud toredate tervituste eest, mis tulid nii koolidest kui koostööpartneritelt üle Eesti! Loodan, et jagad meie soovi, et need ilusad mõtted, see jagatud lahkus ning sõprus, kogetud soojus ja turvatunne kestaks pärast pühigi pikalt kuni järgmiste jõuludeni ja kauemgi veel.

 
Uus aasta tuleb meile aga uute ja samuti ülirõõmsate uudistega! Nimelt saame sel kevadel vastu võtta lausa 10 uut KiVa kooli, kes hakkavad programmi rakendama alanud aasta sügisest. Neist koolidest 4 on juba olemas, aga 6 vaba kohta on veel. Nii et kui Sinu (lapse) koolis ei ole veel päriselt toimivat ja kooliterviklikku, teadus- ja tõenduspõhist kiusuennetusprogrammi KiVa, siis loe siit lisa ja utsita oma koolipere kandideerima!
 
Teine imeline uudis kõigile KiVa programmi praegustele ja tulevastele kasutajatele on aga see, et kauaoodatud eestikeelsed KiVa arvutimängud I ja II kooliastmele on peagi valmis! Jah! Juba jaanuarikuu lõpus loodame koolidele saata täpsemad juhised, kuidas neid koos õpilastega kasutada! Meil endal on ka väga hea meel...
 
Hurraa ja kiusuvaba aastat!
KiVa talvekool tõi kiusuennetajad kokku Pärnusse

5. jaanuaril 2017 toimus taas KiVa talvekool. Seekordne kogemus- ja koolituspäev leidis aset Pärnus pea 70 osalejaga.  

Teemad, mida kogemuspäeval töötubade formaadis käsitleti, olid konflikt kui edasiviiv jõud ja läbipõlemise ennetamine.

Konflikti käsitlevas töötoas otsiti Ly Kasvandiku eestvedamisel vastust küsimusele, kuidas muuta konflikt mõlema osapoole koostöötegemise alguspunktiks? Läbipõlemist käsitlevas töötoas mõeldi sellele, mis on üldse läbipõlemine ja kuidas seda ennetada? Tehti läbi ka küsimustik, et selgitada välja, mil määral läbipõlemise oht kedagi juba ähvardab.Päeva teises pooles rääkis koolipsühholoog Karmen Maikalu, mis on varjatud põhjused lapse probleemse käitumise puhul.

Kogemuspäev lõppes Kristiina Treiali lühiloenguga sellest, kuidas õpetajana käituda, kui satud kiusamist nägema.

Aitäh kõikidele osavõtjatele!
Eesti Haridusteaduste Ajakirjas ilmus KiVa esimeste katseaastate uuringu raport

Novembris ilmus järjekordne Eesti Haridusteaduste Ajakirja number, milles on avaldatud ka KiVa programmi kohandamisprojekti jooksul valminud kahe-aastase katseuuringu põhitulemused.

Soovitame Kristiina Treiali artiklit lugeda kõigil, kes tunnevad huvi KiVa programmi, tõenduspõhisuse, programmide kohandamise ning mõju uurimise vastu. Tegemist on ühe esimese katsega uurida sekkumisprogrammi mõju Eesti koolis ja on väärtuslik õppematerjal nii meile endile kui teistele tulevastele uurijatele. Täname kõiki koole, kes meiega katsetamise perioodil koostööd tegid!

Samast ajakirjanumbrist leiab veel valdkonna vaieldamatu guru Peter K. Smithi suurepärase kokkuvõtte kiusamise vähendamise temaatikast kogu maailmas tehtud uuringute ja katsetuste valguses. Seda kõike eesti keeles!
Kõige värskemad uudised

SA Kiusamisvaba Kool ütleb:

"SUUR AITÄH!"
 

meid terve aasta vabatahtlikuna aidanud Kati Raudsaarele! Kati aitas kokku panna uudiskirju ning toetas meid sotsiaalmeediasõnumite maailmale jagamisel!

Kraaps ja kummardus, Kati!

***

KAS TEIL ON VEEL RUUMI?


Kiusamisvaba Kool korraldab mitmeid erinevaid seminare, koosviibimisi, koolitusi ja muudki veel. Oleme mitmes heas paigas oma üritusi juba pidanud, aga kindlasti on mitmed vähemalt sama head kohad veel avastamata. Kui sul on pakkuda meile sobilikku soodsa hinnaga või lausa tasuta ruumi ükskõik kuskohas Eestis, siis anna meile märku info@kiusamisvaba.ee. 

***

TOETA MEID

Meie tegevust kiusamisvaba kooli nimel saab endiselt toetada "Ma armastan aidata" keskkonna kaudu siin. Annetusi saab teha kõikide pankade kaudu. Suur aitäh kõigile, kes on meie ettevõtmisesse juba oma panuse andnud!

***

Samuti on meie programmi võimalik toetada annetusega SA Kiusamisvaba Kooli kontole Swedbankis
EE312200221056518192.

***

Eriti tänulikud oleme aga mistahes soovituste eest erinevate rahastusvõimaluste leidmiseks! Ikka selleks, et KiVa-programm ka tulevikus koolidesse jõuaks. 
Meie kontaktaadress on:
SA Kiusamisvaba Kool
Telliskivi 60A, hoone A3, 3. korrus
10412 Tallinn

info[ätt]kiusamisvaba.ee

eemalda end listist    uuenda eelistusi 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
SA Kiusamisvaba Kool · Telliskivi 60A, Tallinn, Tallinna linn, Eesti Vabariik · Tallinn 10412 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp