Copy
Aktuality z BCP

logoNewsletter

Březen 2015

Barmští aktivisté v Praze

Barmští aktivisté demokratického hnutí se v Praze zúčastní několika debat týkajících se současné situace v Barmě. Zástupci organizací podporujících mírový proces, bývalé politické vězně či farmáře, kterým byla vládou odebrána půda pro investiční účely, a novináři barmských exilových médií budou diskutovat o Barmě na debatách po filmových projekcích mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, a to
  • v pá, 6. března 2015 ve 20:00 hod. v Městské knihovně v Praze
a
  • v po, 9. března 2015 v 17:00 hod. v malém sále kina Lucerna.
 

Filmy


Seminář

Aktivisté se též zúčastní semináře o budování právního státu v Barmě, který pořádá Barmské centrum Praha s partnerskou organizací CEELI Institute v po, 16. března 2015 v 17:00 v prostorách CEELI Institute v Havlíčkových sadech.


Pomozte nám pomáhat Barmě

Děkujeme za Váš zájem o Barmu! Tuto práci můžeme dělat jen díky štědré pomoci lidí, jako jste Vy. Barmští uprchlíci a místní občanské iniciativy potřebují podporu v tomto důležitém období změn v Barmě. Váš dar nám umožní pokračovat v naší dlouholeté práci ve prospěch Barmy.

Darujte online Zde můžete přímo darovat na zabezpečeném internetovém portálu:

Barmské centrum Praha o.p.s. je jediná česká nezisková organizace, která se výhradně soustředí na Barmu a už několik let reaguje na vývoj v Barmě úspěšnými a inovativními projekty v úzké spolupráci s Barmánci samotnými. Více se o našich aktivitách můžete dozvědět na naších stránkách. Naše výroční zprávy jsou k dispozici zde. O Vašem daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely.

Děkujeme za Vaši podporu!

Tým Barmského centra Praha

www.burma-center.org
Copyright © 2015 Burma Center Prague, o.p.s., All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp