Copy
Komende prijsuitreikingen
De prijsuitreiking van het tornooi en alle hieronder vermelde "qualifying days" zullen plaatsvinden op een latere nog te bepalen datum.
De winnaars zullen hierop persoonlijk uitgenodigd worden.

Tornooi Golfschool 2021
Ons jaarlijks tornooi was wederom een succes met meer dan 160 deelnemers.
Hierbij vindt u alvast de winnaars in de verschillende categorieën terug:

  • Bruto dames :                             Dominiek Mazure                      8 
  • Bruto heren                                 Pascal Claeys                         15 
  • Netto heren 1                              Gregory Lakramas                  20
                                                        Jan Saccasyn                         19
                                                        Michel Vandevoorde               19
  • Netto heren 2                              Simon Vanooteghem               24
                                                        Helmut Deloof                         22
                                                        Guido Jacobs                          22
  • Netto heren 3                              Herman Carrette                      21
                                                        Bert De Clerck                         20
                                                        Marc Verhovert                        19
  • Netto dames 1                             Julie Lauwers                          20
                                                        Greta Carleer                          19
                                                        Renata Cuigniez                     19
  • Netto dames 2                             Michèle Snoeck                      18
                                                        Evenlyne De Groote                16
                                                              Hilde Bekaert                           15      
  • Nearest to the pin heren             Ief Nollet                         3,52m 
                                  dames           Greta Verhoestraete       3,96m


Enkele foto’s en sfeerbeelden zijn terug te vinden op onze website (hier klikken).

.
datum activiteit club coördinator
01 mei YY golfschool GOLFSCHOOL DANY
Sponsor :   GS
resultaten
    naam     score  
bruto   STEFAN BREPOELS     12 winnaar
             
netto   STEFAN BREPOELS     27 ( zie bruto)
    JUAN CRESPO     22 winnaar
    MORNEY VAN DER WATT     21 winnaar
             
    GRETA DELRUE     20 winnaar
    INGE VAN LAECKE     18 winnaar
             
datum activiteit club coördinator
09 mei YY golfschool GS Qualiglas Trophy danny
Sponsor :   Qualiglas
resultaten
    naam     score  
bruto   Claeys Pascal     14 Winnaar
             
netto   Gernay Bruno     23 1st. Heren
    Van Overbeke Peter     19 2de.Heren
             
    Carleer Greta     18 1st. Dames
    Maertens Suzan     15 2de Dames
             
             
datum activiteit club coördinator
15 mei YY weekend Rabbits Ieper Open danny
     
resultaten
    naam     score  
netto   Heren:        
    Van Coillie Paul     41 1st. Plaats
    Baetens Johan     37 2de Plaats
             
    Dames        
    Lippens Eveline     28 1st Plaats
             
datum activiteit club coördinator
19 mei YY ladies Ternesse Sabine
Sponsor :   Martine Saelens
resultaten
    naam     score  
bruto   Brulee Conny     11  
             
netto   Boffin Kate     40  
    Brulee Conny (Brut)     38  
    Kadria Mirela     28  
    Stragier Sabine     27  
             
             
datum activiteit club coördinator
21 mei YY golfschool GS Maison Sucréé Challenge danny
Sponsor :   Maison Sucrée
resultaten
    naam     score  
bruto   Van de Voorde Michel     11 1st. BRUT
             
netto   Heren        
    Jacobs Guido     22 1st. NET
    Thomaes Marc     22 2de. NET
             
    Dames        
    Carleer Greta     18 1st. NET
    Delrue Greta     16 2de. NET
             
             
datum activiteit club coördinator
15/05/2020 weekend La Bruyère Eric Maes
             
resultaten
          score  
bruto   Christ Biebuyck     21 winnaar
    Pascal Claeys     18 reserve
    Ief Nollet     16 reserve
    Guy Serraes     15 reserve
netto   Bart Crommelinckx     36 winnaar
    Christophe Vander Eecken     35 winnaar
    Arne Willaert     35 reserve
    Ief Nollet     34 reserve
    Yoeri Vincent     32 reserve
    Bert De Vos     31 reserve
             
    Chantal Dille     40 winnaar
    Ingrid Volckaert     34 reserve
    Fanny Van Herzeele     31 reserve
    Kate Boffin     31 reserve
    Mieke Steyaert     30 reserve
             
datum activiteit club coördinator
27 mei YY ladies Cleydael G&CC Frank
Sponsor :   Maison Sucrée
resultaten
    naam     score  
bruto   Mazure Dominiek     10 Winnaar
    Kadria Mirela     9 reserve
             
             
netto   Delbecque Dominique     33 Winnaar
    Van Hecke Kristin     32 Winnaar
    Kadria Mirela     29 Winnaar
    De Wever Veronique     29 reserve
             
    Temmerman Marc     40 1ste man
             
datum activiteit club coördinator
14 mei YY golfschool GS Gent 9-Holes Frank
Sponsor :   GS SPRING Challenge
resultaten
    naam     score  
bruto   Habay Karsten     14 Winnaar
    Temmerman Marc     12 reserve
             
             
netto   De Rubbel Jean Pierre     24 Winnaar
    Ost Piet     22 Winnaar
    Crespo Juan     20 Reserve
             
             
    De Groote Evelyne     23 Winnaar
    Waelkens Anne     22 Winnaar
    Delrue Greta     18 Reserve
             
             
datum activiteit club coördinator
01 jun YY men's EDINGEN LUC
     
resultaten
    naam     score  
bruto   De Corte Henk     22  
             
netto   Cornelis Dirk     43  
    Biebuyck Christ     42  
    Stofferis Dimitri       reserve
             
    Selectie Van Lanshot        
            CAT
    De Graeve Luc     37 0_18,4
    Cornelis Dirk     43 18,4-36
             
             
             
C activiteit club coördinator
04 jun YY golfschool GS Fun Cup 3 x 3 = 9 danny
Sponsor :   Sportcomité
resultaten
    naam     score  
netto   HEREN:        
    VAN DER WATT MORNEY     22 1st Plaats
    SCHAUMONT LUC     22 2de Plaats
             
    LADIES        
    VANHOESTRAETE GRETA     18 1st Plaats
    DEL´HAYE MIREILLE     16 2de Plaats
             
datum activiteit club coördinator
09 jun YY ladies oudenaarde Sabine
Sponsor :   Restaurant Bacchus
resultaten
    naam     score  
bruto   De Jongh Lieve     13  
             
netto   De Wulf Tinneke     34 sponsor
    Del'Haye Mireille     32  
    De Waele Patricia     30  
    Brulee Conny     27  
             
             
datum activiteit club coördinator  
06 jun YY weekend Prise d'eau Ignace  
             
resultaten  
          score  
bruto   GERMONPRE P     19  
             
    HEREN        
netto   GERMONPRE P     41  
    VANDENBERGHE T     39  
             
    DAMES        
    DILLE C     37  
             
             
datum activiteit club coördinator
13 jun YY golfschool GS Qualiglas Trophy danny
Sponsor :   QUALIGLAS
resultaten
    naam     score  
bruto   Claeys Pascal     12 1st. Plaats
             
netto   Heren        
    Van Maele Johan     23 1st. Plaats
    Goeminne Wim     22 2de.Plaats
             
    Dames        
    Hellebuyck Stephanie     20 1st. Plaats
    Cuigniez Renata     19 2de.Plaats
             
datum activiteit club coördinator  
17 jun YY seniors & members RINKVEN NORTH COURSE Dany  
Sponsor :   VAN LANSCHOT TROFEE  
resultaten  
    naam     score  
             
netto   TEMMERMAN MARC ( 18,5 - 36     38 winnaar
    DECORTE HENK (0 - 18,4 )     31 winnaar
             
    DEJONGH LIEVE (0 - 18,4 )     32 winnaar
    DEWAELE PATRICIA ( 18,5 - 36)     20 winnaar
             
datum activiteit club coördinator
26 mei YY seniors & members ROYAL OOSTENDE GC Dany
Sponsor :   RESTAURANT BACCHUS
resultaten
    naam     score  
bruto   DECORTE HENK     20 winnaar
             
netto   SERCK THIERRY     37 winnaar
    SERRAES GUY     32 winnaar
    COPPENS MARTIN     32 winnaar
             
    VANDEPITTE RITA     32 winnaar
    DEWULF TINNEKE     30 Sponsor
    DEJONGH LIEVE     27 winnaar
    DEWAELE PATRICIA     24 winnaar