Copy
Komende prijsuitreikingen   En de winnaars zijn !!!!!!!
 
Gelieve hieronder de gedetailleerde uitslagen te vinden met  de winnaars per wedstrijd. 
Laat uw contact /per wedstrijd weten indien u NIET aanwezig kan zijn. Enkel in dit geval wordt uw prijs gereserveerd en later overhandigd.
Dresscode is jas of das
Sportieve groeten en hou het veilig.
 
PRIJSUITREIKING VRIJDAG 15 OKTOBER
           
UUR WEDSTRIJD COURSE DATUM SPONSOR CONTACT 
           
19:00 u. WEEKEND  L´EMPEREUR 28 AUGUSTUS SPORTCOMITÉ ERIC
  RABBITS L´EMPEREUR 28 AUGUSTUS SPORTCOMITÉ ERIC
           
  WEEKEND LILLE METROPOLE 5 SEPTEMBER BART CROMMELINCKX ERIC
  RABBITS LILLE METROPOLE 5 SEPTEMBER BART CROMMELINCKX ERIC
           
  SENIORS & MEMBERS G &CC OUDENAARDE 13 SEPTEMBER SPORTCOMITÉ DANY
           
           
           
           
           
           
datum activiteit club coördinator
28/08/2021 weekend Empereur 2x9 holes Eric Maes
             
resultaten
          score  
netto   Johan Baetens     32 winnaar
             
 
datum activiteit club coördinator
05/09/2021 weekend Lille Metropole 2x9 holes Eric Maes
             
resultaten
          score  
netto   Kenneth Remue     47 winnaar
             
 
datum activiteit club coördinator
28/08/2021 weekend Empereur 18 holes Eric Maes
             
resultaten
          score  
bruto   Karsten Habay     24 winnaar
             
netto   Jan-Pierre Monballiu     39 winnaar
    Thomas Haegeman     38 winnaar
             
    Dominiek Mazure     35 winnaar
             
             
 
datum activiteit club coördinator
28/08/2021 weekend Lille Metropole 18 holes Eric Maes
             
resultaten
          score  
bruto   Pascal Claeys     26 winnaar
             
netto   (Pascal Claeys)     40 (winnaar)
    Ben Dubois     38 winnaar
    Matthias Corneillie     38 winnaar
             
    Sabine Dierckx     36 winnaar
             
datum activiteit club coördinator
13 sep YY seniors & members GCC OUDENAARDE Dany
Sponsor :   Sportcomité
resultaten
    naam     score  
bruto   DE GRAEVE LUC     26 Sportcomite
    BROUILLET LAURENT     22 winnaar
             
             
netto   CLAUS JOHAN     40 winnaar
    GOEDGEBUER VICTOR     38 winnaar
             
             
    VAN VRECKEM ELS     39 winnaar
    SMETS-ROEGIERS MARTINE     38 winnaar
             
datum activiteit club coördinator
18 sep YY weekend Rigenée Ignace
Sponsor :   Betty Steenbeke en Sophie Cantaert
resultaten
    naam     score  
bruto   Van Speybroeck Tibo     24(35) winnaar
    De Corte Henk     23 reserve
             
             
netto   Maebe Paul     41 winnaar
    De Groote Frans     38 winnaar
    Van Leirberghe I     36 reserve
             
    Boffin Kate     33 winnaar
    Steyaert Mieke     31 winnaar
    Bouscasse C     30 reserve