Copy
Komende prijsuitreikingen   En de winnaars zijn !!!!!!!

We gaan onze winnaars van een aantal resterende wedstrijden en deze van de GS Cumul Competities seizoen 2021 een verdiende huldiging brengen.
In overleg met de sponsors en Sportcomité is er een planning vastgelegd voor al onze uitstaande prijsuitreikingen 2021. De prijsuitreiking die normaal voorzien was  op 10 december om 19:00 is omwille van de sluiting van de Lounge (Corona) uitgesteld naar een latere datum
Gelieve hieronder het gedetailleerd schema te vinden. De winnaars per wedstrijd zijn aangekondigd in rubriek `komende prijsuitreikingen´ op onze website.
Laat uw contact /per wedstrijd weten indien u NIET aanwezig kan zijn. Enkel in dit geval wordt uw prijs gereserveerd en later overhandigd.
De dresscode is casual.
De sponsors & sportcomité hopen jullie allen te ontmoeten.
Sportieve groeten en hou het veilig.
SEIZOEN 2021 PLANNING PRIJSUITREIKINGEN VRIJDAG 18 FEB 2022 om 19:00
           
  WEDSTRIJD COURSE DATUM SPONSOR CONTACT
           
  WEEK. GRAND PRIX LAUDONIE MONT GARNI 17/10/2021 BRASSERIE PAKHUIS IGNACE
           
  CUMUL GRAND PRIX LAUDONIE MONT GARNI 2020 17/10/2020 BRASSERIE PAKHUIS DANNY
    MONT GARNI 2021 17/10/2021 BRASSERIE PAKHUIS  
    L´EMPEREUR 2020 29/8/2020 BRASSERIE PAKHUIS  
           
  WEEKEND  MERIGNIES 30/10/2021 SPORTCOMITÉ IGNACE
           
  GS QUALIGLAS TROPHY CUMUL GOLFSCHOOL SEIZOEN 2021 QUALIGLAS DANNY
           
  GS HERFST CUP CUMUL GOLFSCHOOL SEIZOEN 2021 SPORTCOMITÉ DANNY
           
Datum WEEKEND MONT GARNI - GRAND PRIX LAUDONIE Coördinator
17/10/2021 SPONSOR : BRASSERIE PAKHUIS IGNACE
Resultaten KLASSEMENT BRUT & NET 41 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD JOHN EMMETT 22 1st. Plaats
       
NETTO HEREN VAN ROY BJORN 48 1st. Plaats
  DHONDT KOENRAAD 45 2de. Plaats
       
NETTO DAMES DILLE CHANTAL 45 1st. Plaats
  VOLKAERT INGRID 37 2de. Plaats
       
datum activiteit club coördinator
30 okt YY weekend Mérignies Ignace
     
resultaten
    naam     score  
bruto   DE CORTE HENK     21 winnaar
             
netto   MAZURE DOMINIEK     39 winnaar
    WYMEERSCH JO     38 winnaar
             
Datum CUMUL GRAND PRIX LAUDONIE Coördinator
Seizoen 2020-2021 SPONSOR : BRASSERIE PAKHUIS Danny
  CUMUL KLASSEMENT** VAN 3 WEDSTRIJDEN 100 Spelers
WEDSTRIJD 1 L´EMPEREUR 29/08/2020 Details uitslag zie individuele wedstrijd
WEDSTRIJD 2 MONT GARNI 17/10/2020
WEDSTRIJD 3 MONT GARNI 17/10/2021
Categorie Naam Score 4 wedstrijden
WINNAAR DAMES MIRELA KADRIA 73 PUNTEN** 1ste Plaats
       
WINNAAR HEREN KARSTEN HABAY 75 PUNTEN** 1ste Plaats
Datum GS HERFST TROPHY CUMUL SEIZOEN 2021 Coördinator
Seizoen 2021 SPONSOR : SPORTCOMITÉ Danny
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 86 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD DUBOIS BEN 21 ( 11 - 10 ) 1st. Plaats
       
NETTO HEREN DUBOIS BEN 46 ( 22 - 24 ) Brut
  PAUWELS JO 43 ( 23 -20 ) 1st.Plaats
  COPPENS MARTIN 41 ( 21 - 20 ) 2de. Plaats
       
NETTO DAMES VAN VRECKEM ELS 34 ( 18 - 16 ) 1st. Plaats
  CUIGNIEZ RENATA 33 ( 20 - 13 ) 2de. Plaats
Datum CUMUL GS QUALIGLASS TROPHY Coördinator
17/10/2021 SPONSOR : BRASSERIE PAKHUIS DANNY
Resultaten KLASSEMENT BRUT & NET BEST OF 2 90 SPELERS
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD CLAEYS PASCAL 26 ( 14 - 12 ) 1st. Plaats
       
NETTO HEREN VAN MAELE JOHAN 44 ( 23 - 21 ) 1st. Plaats
  VAN DER JAGT PETER 43 ( 23 - 20 ) 2de. Plaats
       
NETTO DAMES WAELKENS ANN 39 ( 20 - 19 ) 1st. Plaats
  HAENEBALCKE ANN 38 ( 20 - 18 ) 2de. Plaats
       
SEIZOEN 2021 PLANNING PRIJSUITREIKINGEN DONDERDAG 24 FEB 2022 om 19h00
           
  WEDSTRIJD COURSE DATUM SPONSOR CONTACT
           
  WEEKEND RIGENÈE 18/09/2021 SOPHIE CANTAERT & BETTY STEENBEKE IGNACE
           
  WEEKEND LA BAWETTE 9/10/2021 PATRICK VAN RENTERGHEM IGNACE
           
  WEEKEND COLDCUP WIMEREUX 20/11/2021 SPORTCOMITÉ LUC
           
  GS RABOTVINS CUP CUMUL GOLFSCHOOL SEIZOEN 2021 RABOTVINS DANY
           
  WEEKEND DUNKERQUE 24/10/2021 CARPENTIER HARDWOOD SOLUTIONS IGNACE
           
** Ranking op basis van Netto & Brut uitslagen van de 3 wedstrijden + deelname
       
Datum WEEKEND LA BAWETTE  Coördinator
9/10/2021 SPONSOR : PATRICK VAN RENTERGHEM IGNACE
Resultaten KLASSEMENT BRUT & NET 10 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD NIET TOEGEKEND   1st. Plaats
       
NETTO HEREN DHONDT KOENRAAD 39 1st. Plaats
       
NETTO DAMES DECROOS VEERLE 23 1st. Plaats
       
Datum GS RABOTVINS CUP CUMUL  Coördinator
Seizoen 2021 SPONSOR : RABOTVINS - SERGE DE MAESSCHALCK Dany
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 88 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD CAPPELLE DANY 33 ( 17 - 16 ) 1st. Plaats
       
NETTO HEREN DE CLERCQ BERT 43 ( 22 - 21 ) 1st. Plaats
  VAN MAELE JOHAN 42 ( 22 - 20 ) 2de. Plaats
       
NETTO DAMES CARELS INEZ 40 ( 23 - 17 ) 1st. Plaats
  SCHAEVERBEKE FANNY 38 ( 20 - 18 ) 2de. Plaats
datum activiteit club coördinator
18 sep YY weekend Rigenée Ignace
Sponsor :   Betty Steenbeke en Sophie Cantaert
resultaten
    naam     score  
bruto   Van Speybroeck Tibo     24(35) winnaar
    De Corte Henk     23 reserve
             
             
netto   Maebe Paul     41 winnaar
    De Groote Frans     38 winnaar
    Van Leirberghe I     36 reserve
             
    Boffin Kate     33 winnaar
    Steyaert Mieke     31 winnaar
    Bouscasse C     30 reserve
             
Datum GS WINTERCUP CUMUL SEIZOEN 2022 Coördinator
Seizoen 2022 SPONSOR : SPORTCOMITÉ Danny
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 3 77 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD GEVAERT NORBERT 39 ( 14 - 14 - 11 ) 1st. Plaats
       
NETTO HEREN BEHAEGHEL KURT 61 ( 23 - 21 - 17 ) 1st.Plaats
  DEKKERS ROBERT 60 ( 21 -20 - 19 ) 2de. Plaats
       
       
NETTO DAMES ZHANG NAN 59 ( 21 - 20 - 18 ) 1st. Plaats
  VAN VRECKEM ELS 53 ( 20 - 17 - 16 ) 2de. Plaats
datum activiteit club coördinator
24 okt YY weekend Dunkerque Ignace
Sponsor :   Carpentier Hardwood Solutions
resultaten
    naam     score  
bruto   EMMETT JOHN     28 (40) winnaar
             
netto   DE BAETS EDDY     41 winnaar
    CORNEILLIE MATTHIAS     35 winnaar
    JACOBS GUIDO     35 winnaar
             
    MAERTENS SUZAN     43 winnaar
    DILLE CHANTAL     34 winnaar
    CARPENTIER HEIDI     34  
             
Datum WEEKEND COLDCUP WIMEREUX.fr Coördinator
20/nov/21 SPONSOR : SPORTCOMITÉ Luc
Resultaten ALGEMEEN KLASSEMENT 28 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD LUC DE GRAEVE 29 Sportcomité
  LAURENT BROUILLET 28 1ste Plaats
       
NETTO HEREN DIRK CORNELIS 42 1ste Plaats
  MORNEY VAN DER WATT 41 2de Plaats
       
NETTO DAMES DOMINIEK MAZURE 40 1ste Plaats