Copy

Júl 2015

View this email in your browser

NOVINKA ADRIAN®
 

V januári 2015 sme nový rok začali ohlásením inovovanej ekonomickej rady svetlých plynových infražiaričov ADRIAN-RAD® CRE. V snahe posunúť tento výrobok bližšie k požiadavkám trhu a zákazníkov sme pracovali na ďalších zmenách. Dnes preto máme vo výrazne lacnejšom vyhotovení dostupný takmer celý sortiment štandardných svetlých infražiaričov. V záujme vytvorenia naozaj cenovo atraktívneho výrobku s vysokou kvalitou, na ktorú ste pri ADRIAN® zvyknutí, sme urobili niekoľko technických zmien, napr. použitie riadiacej automatiky. ADRIAN-RAD® CRE má predpísaný vstupný tlak zemného plynu 50 mbar. To však nie je pre nás problém. Pripravili sme pre Vás zaujímavé riešenie v podobe novej pripojovacej sady. Neváhajte a žiadajte nové technické podmienky a aktualizované ceny.

NOVINKA ADRIAN®

Život prináša rôzne výzvy. Aktuálne sme dostali za úlohu navrhnúť technické riešenie pomocou teplovzdušných plynových agregátov, ktoré by nasávali vzduch z vonkajšieho prostredia cez strešnú konštrukciu a fúkali ohriaty vzduch smerom dole do pracovnej zóny. Ale ako, keď ADRIAN-AIR® AR, štandardne určený na napojenie na vzduchotechnické rozvody, nie je možné otočiť? ADRIAN-AIR® AD všetci poznáte ako teplovzdušný plynový agregát určený pre umiestnenie pod strop a fúkanie teplého vzduchu smerom nadol. Má však axiálny ventilátor. Jednotku sme preto vybavili radiálnym ventilátorom a rozšírili sme tak jej využitie počas celého roka. Zariadenie nám tak môže privádzať čerstvý vzduchu z vonkajšieho prostredia, čiastočne rekuperovať vnútorný ohriaty vzduch, robiť destratifikáciu alebo ventiláciu. Pri umiestnení na strop neobmedzuje priestor v pracovnej zóne a výborne sa hodí do vysokých priestorov. Využiť sa dá aj v logistických centrách a skladoch, napr. pri regálových systémoch. Úloha je splnená, inšpirujte sa aj Vy. Požiadajte o cenu a technické podmienky

RADÍME VÁM

Pokračujeme v našej novej rubrike, ktorej témou sú odborné a profesionálne rady našim partnerom. V tomto videu si ukážeme čistenie a výmenu elektród v plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD®, čo je úkon, ktorý môže byť nevyhnutný pri pravidelnej údržbe alebo servise. Pozrite si náš video návod, ako to spraviť rýchlo a ľahko.

PRIPRAVUJEME TECHNICKÉ ŠKOLENIE

ADRIAN GROUP pripravuje školenie vo svojich priestoroch určené projektantom, montážnym a servisným organizáciám. V septembri 2015 Vám takouto formou budeme môcť okrem štandardného sortimentu infražiaričov, teplovzdušných agregátov a dverných clôn predstaviť aj naše novinky ako riadiaci systém MULTI-RAD® WEB, evaporizačná chladiaca jednotka ADRIAN-AIR® EV a centrálna teplovzdušná jednotka ADRIAN-AIR® MID. Ukázeme Vám jeho inštaláciu v našej výrobnej hale s plynovým horákom RIELLO a textilnými rozvodmi vzduchu. V prípade, že máte o takéto školenie záujem, prosím, napíšte nám. 
POZÝVAME VÁS

Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri, spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva na Medzinárodný strojársky veľtrh MSV Brno, ktoré sa uskutoční v dňoch 14. - 18. 9. 2015 v Brne. Nájdete nás na spoločnej expozícií slovenských podnikov pod záštitou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky v pavilóne V na stánku č. 125. Ak si s nami chcete dohodnúť konkrétne stretnutie alebo ohlásiť svoju návštevu vopred, napíšte nám tu. Tešíme sa na stretnutie s Vami!
LETNÁ ODSTÁVKA ADRIAN GROUP s.r.o.

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o.  bude v období od  03.–07.08.2015  zatvorená z dôvodu čerpania letnej dovolenky.
Copyright ©  ADRIAN GROUP s.r.o. 2015  All rights reserved.