Copy
Júl 2022
View this email in your browser
NOVÉ REFERENCIE VYKUROVANIA
Napriek vysokým letným teplotám treba už teraz myslieť na vykurovanie. Včasné vyprojektovanie a podanie stavebného povolenia je kľúčové, pričom realizáciu treba začať čo najskôr. Vyhnete sa tak časovému stresu a obmedzeným kapacitám na jeseň a v zime. Pozrite si najnovšie realizácie nášho partnera ETEC, Žilina na objekte Q&L, Trnava s kombináciou tmavých plynových infražiaričov ADRIAN-RAD AA 502 a teplovzdušných plynových agregátov ADRIAN-AIR AX 25 a tiež nové infražiariče ADRIAN-RAD AA 222 v prevádzke Správa ciest pre Trenčiansky samosprávny kraj.
TEPELNÁ POHODA NA POHODE
V tomto roku sa konal 25. ročník festivalu POHODA v Trenčíne. Pri tejto príležitosti nás oslovili až dve firmy s dopytom na zapožičanie chladiacich jednotiek ADRIAN-AIR EV18 a EV8000. Firma Jozef Hiadlovský, Mliečna farma - BRAUNVIEH a firma Banskobystrický pivovar, a.s. s legendárnou značkou piva URPINER. Firmy a ich zákazníci vo vysokých teplotách pocítili prijemný účinok chladiacich zariadení.
MOUNTFIELD KOŠICE
ADRIAN GROUP s.r.o. začiatkom roka 2022 zabezpečila dodávku vykurovacích zariadení pre firmu Morganit s.r.o. Na stavbu sme dodali teplovodné ohrievačeclony na brány. Išlo o zmodernizovanú predajňu Mounfield  v obchodnej zóne OC Aura v Košiciach, ktorá sa otvorila pre verejnosť 12. 5. 2022.
AKTUALIZÁCIA KOMÍNOV
V najbližšom vydaní katalógu ADRIAN GROUP dochádza k zmenám v komínových dieloch. Z dôvodu čoraz väčšieho dopytu po izolovaných komínových dieloch boli doplnené tie najpoužívanejšie ako predĺženia, kolená 45° a 90°. Novinkou medzi komínovými dielmi je štartovacia rúra, ktorá sa používa ako prvý kus v izolovanej spalinovej ceste. Má dĺžku jeden meter a je možné ju zakúpiť v dimenziách 80/125 a 100/150. Ďalšou novinkou je rúra FLEX AL/INOX, ktorá nachádza využitie pri plynových teplovzdušných agregátoch a nahrádza bežne používanú FLEXI hadicu. Pre lepšie uchytenie na prírubu agregátu slúži špeciálna koncovka, ktorou sa fixne pripevní. Už viac nemusíte riešiť ako uchytiť flexi hadicu o prírubu agregátu. Ceny majú len informatívny charakter.
 
ČO JE NOVÉ V ČISTENÍ VZDUCHU?
Ste zvedaví čo sa deje v oblasti čistenia a dekontaminácie vzduchu? Pozrite si video a uistite sa, že táto téma je stále aktuálna.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp