Copy
JANUÁR 2014
 
View this email in your browser
ADRIAN GROUP stavil na PRODUKTIVITU
V dňoch 17. a 18. 1. 2014 všetci zamestnanci našej spoločnosti absolvovali školenie na produktivitu. Veríme, že s kvalitou a odbornosťou, ktorá sa skoncentrovala v ADRIAN GROUP, dokážeme skutočne VEĽKÉ VECI. Jednou z našich obrovských výziev je byť vašim profesionálnym partnerom na úrovni, ktorú téma energetických a riadiacich systémov vyžaduje. Je to oblasť zásobená množstvom nových poznatkov a my chceme byť pre vás v tomto svete oporným bodom, kde vždy nájdete odbornú radu, technicky vhodné riešenie, či kvalitu výrobku, ktorá vždy prevýši vaše očakávania.
 

 
MEDZINÁRODNÉ KONTAKTNÉ DNI
24.-25.1.2014 Zúčastnili sme sa obchodnej misie slovenských firiem do mesta Luck, na západnej Ukrajine. Obchodno-priemyselná komora Volynskej oblasti v súčinnosti s GK SR v Užhorode organizovali podujatie Medzinárodné kontaktné dni, v rámci ktorého sme mali možnosť nadviazať spoluprácu s rôznymi podnikateľskými subjektmi z Ukrajiny, Poľska a Bieloruska.  


 
 
Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,
spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva na 18. ročník medzinárodnej výstavy                 

Aqua-Therm Moskva 2014,
ktorá sa uskutoční  vo výstavnom centre Krokus Expo v Moskve v dňoch 04.-7.02.2013. Radi Vás privítame v našom stánku B569, hala 14, pavilón 3.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!   

Ako sa dostať na výstavu
ŠKOLENIE V JAROSLAVLI, RF
Dôkazom neustáleho rozširovania klientskej siete je aj školenie v meste Jaroslavľ v Rusku, na ktoré sú pozvané viaceré montážne a projekčné spoločnosti. Školenie na tému: Energoefetkívne technológie vo vykurovaní,  sa uskutoční 11.02.2014 o 11:00 v priestoroch Jaroslavskej OPK v meste Jaroslavľ.  Viac
TECHNICKÁ PODPORA PRE RUSKOHOVORIACE KRAJINY
Od nového roka sa kolektív ADRIAN GROUP rozrástol o nového člena pre oddelenie technickej podpory.  Špičkový odborník  v oblasti energetických technológií, Alexander Gašnurov, zabezpečuje technickú podporu najmä pre ruskohovoriace krajiny. 

Alexander Gašnurov
mob.:    + 421 917 797 375  
fax:      + 421 48 471 04 88
e-mail:  
gashnurov@adrian.sk
skype: alexander070769
NOVINKY OD NAŠICH PARTNEROV
Ruská partnerská spoločnosť  OOO GeLiOS spustila novú webovú stránku www.gelios-vrn.com, kde môžete nájsť veľa užitočných informácií, ako aj pozitívne referencie od našich zákazníkov:
 
OOO STALKONSTRUKCIA, VORONEZH, RF
ООО Ertilskiy liteino – mekhanicheskiy zavod, Ertil, RF
Copyright ©  ADRIAN GROUP s.r.o. 2014  All rights reserved.

Ak si neželáte dostávať newsletter, odošlite nám prosím prázdny e-mail:
klingova@adrian.sk