Copy
Máj 2023
View this email in your browser
REFERENCIA EUROVIA SK, POPRAD

Stavebná spoločnosť EUROVIA SK nás oslovila s požiadavkou na vykurovanie pre priestor skladovej haly na stredisku Dopravné stavby v Poprade. Investor sa rozhodol prepojiť viacero malých skladových priestorov do jedného veľkého a zároveň sa rozhodol vzhľadom k zmene účelu využitia stavby vymeniť aj staršie vykurovacie teplovzdušné jednotky, ktoré boli na hranici životnosti, za nové moderné a úsporné tmavé plynové infražiariče ADRIAN-RAD AA132. K prechodu z teplovzdušného vykurovania na sálavé sa rozhodli aj preto, že skladová hala bude prenajímaná nájomcovi a bude slúžiť ako showroom.

POZVANIE NA STROJÁRSKY VEĽTRH DO NITRY
Vážení obchodní partneri,
pozývame Vás na 29. medzinárodný strojársky veľtrh MSV 2023 od 23. do 27. mája 2023 na výstavisku AGROKOMPLEX Nitra. Na našom stánku č. 42 v Pavilóne M2 predstavíme efektívne vykurovanie, chladenie a vetranie veľkých hál, ktoré reálne šetrí Vaše energie a náklady. Vstupenku zdarma si môžete vyžiadať cez adrian@adrian.sk alebo cez našu webovú stránku Kontakty | ADRIAN GROUP
Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Tím ADRIAN GROUP.
+421 948 352 067, +421 948 312 270
CHLADENIE – PRIPRAVTE SA NA LETO
Chladenie v čase energetickej krízy a neistoty je ešte väčšou výzvou. Zamerajte sa na systémy, ktoré zabezpečia komfort na pracovisku pri minimálnych investíciách a najmä prevádzkových nákladoch. Vyberte si technológiu, ktorú môžete používať a udržiavať vo vlastnej réžii bez externých technikov a dodatočných výdavkov. Buďte zodpovední a zvoľte chladenie šetrné k životnému prostrediu, bez nebezpečných chladív a freónov s dlhou životnosťou. Cenovo dostupná adiabatika zníži teplotu nasávaného vzduchu aj o 12˚ C iba použitím bežnej vody a pri spotrebe elektriny do 0,8 kWh. Riešenie profesionálne navrhneme a aj zrealizujeme. Dohodnite si obhliadku čo najskôr, aby ste si už toto leto mohli užívať výhody evaporačného chladenia. Kontaktujte nás na adrian@adrian.sk.
SEMINÁR PRE PROJEKTANTOV NA SORTIMENT SONNIGER - ADRIAN
V priestoroch ADRIAN GROUP s.r.o. sa 25. 4. 2023 konalo školenie pre projektantov, ktoré bolo zamerané na sortiment SONNIGER – teplovodné jednotky, destratifikátorydverné clony a zároveň aj na adiabatické chladenie. Školenie odprezentoval  priamy distribútor značky SONNIGER z Českej republiky. Účelom bola nielen ukážka sortimentu a technických informácií a noviniek, ale aj pomoc pri projektovaní. Predstavili sme nový výpočtový program na webovej stránke, ale aj celú technickú podporu, čo daná stránka obsahuje. Časť adiabatického chladenia bola odprezentovaná spoločnosťou ADRIAN GROUP s.r.o. s ukážkou zariadení v skladových priestoroch. Veríme, že nové informácie budú nápomocné pri nových projektoch.
SÁLAVÉ PANELY ADRIAN GROUP

Predstavujeme novinku v ponuke ADRIAN GROUP - teplovodné sálavé panely. Energeticky účinný systém vykurovania veľkých voľných plôch v priemysle, športe, kultúre a pod. Vhodné najmä pre objekty s nižšou svetlou výškou a kvalitnými tepelno izolačnými vlastnosťami. Panel uzatvára teplovodné rúry chránené izoláciou do štandardizovaných panelov určených pre voľné zavesenie samostatne alebo nadpájané do sálavých pásov. Pošlite nám svoje zadanie alebo si dohodnite obhliadku na adrian@adrian.sk a vyskúšajte si náš nový program teplovodných panelov.

RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA
27. apríla 2023 sa v Nitre konalo XII. networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem, kde sa po prvýkrát zúčastnila aj naša spoločnosť ADRIAN GROUP. Podujatie bolo pripravené obchodným oddelením Rakúskeho veľvyslanectva a hospodárskou komorou na podporu zahraničného obchodu ADVANTAGE AUSTRIA v spolupráci s Enterprise Europe Network (EEN), Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou (SOPK) a Slovenským plastikárskym klastrom (SPK). Ďakujeme organizátorom a tešíme sa na ďalšie podujatia európskeho formátu.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2023

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp