Copy
Október 2022
View this email in your browser
NOVÁ REFERENCIA SNICO
Známy výrobca potravín a najmä obľúbeného kečupu a horčice SNICO, Liptovský Mikuláš bol tento rok odpojený od pôvodného zdroja pary a horúcej vody a musel urgentne riešiť iný typ vykurovania. Po mesiacoch konzultácií s ADRIAN GROUP a ďalšími odborníkmi sa rozhodli pre teplovzdušné vykurovanie na propán. Napriek veľkosti objektov a ich svetlej výške je teplovzdušné vykurovanie najmä v skladoch vhodnejšie, keďže väčšina výrobkov je uskladnená v skle a plaste a palety sa stohujú do výšky. 15 ks ADRIAN-AIR AX45 tak vykuruje hneď niekoľko prevádzok a sú pripojené na veľkoobjemové zásobníky umiestnené v areáli.
NOVÁ REFERENCIA STK MALACKY
ADRIAN GROUP v septembri dodala pre montážnu spoločnosť Kalorim s.r.o. teplovodné zariadenia HEATER CONDENS CR ONE do haly STK v Malackách. Teplovodné fukáre sú vysoko účinné aj pri napájaní na nízkoteplotné spády a tým je možné ich napojenie na kondenzačné kotly, či tepelné čerpadlá. Tak to bolo aj v tomto prípade. Sme radi, že sme prispeli k úspornému riešeniu a spríjemnili pracovné prostredie zamestnancom.
ALTERNATÍVA V ELEKTRICKOM VYKUROVANÍ
Čoraz viac zákazníkov nás oslovuje s dopytmi na elektrické vykurovanie. V ponuke máme elektrické infražiariče ADRIAN-RAD ELECTRO Q, vhodné najmä do priemyselného prostredia a s krytím až do IP44 aj do nie úplne uzavretých objektov, či priestorov s vyššou vlhkosťou. ADRIAN-RAD ELECTRO P odporúčame do nižších priestorov, kde záleží aj na estetike. Obľúbené sú v predajniach, výstavných priestoroch, kanceláriách a napr. kostoloch. Teplovzdušné elektrické ohrievače ADRIAN-AIR ELECTRO sú univerzálne a s dvojstupňovým výkonom aj veľmi ekonomické. Inštalácie týchto úsporných spotrebičov sú typické svojou jednoduchosťou a nenáročnosťou. Rovnako je pomerne jednoduché ich zakresliť do existujúcej projektovej dokumentácie. Najnovším hitom sa stávajú vzdušné clony GUARD a GUARD PRO, ktoré sú v dispozícií v prevedení s elektrickým a teplovodným ohrevom alebo bez vykurovania. Sú efektívne a cenovo dostupné. Požiadajte si o svoju cenovú ponuku.
ZAZIMOVANIE CHLADIACICH JEDNOTIEK

S príchodom chladných dní a najmä nocí je čas zamyslieť sa nad zazimovaním vašich evaporačných jednotiek tak, aby pracovný komfort pre zamestnancov počas letných horúčav bol zabezpečený čo najdlhšie. Leto raz určite príde, a preto nedovoľte, aby prvé jesenné mráziky poškodili zariadenia pri zmrznutí zvyškov vody či už v potrubí, nádrži, alebo na filtroch. Nie je to nič zložité! Už samotná pomerne jednoduchá konštrukcia ochladzovača dovoľuje svojpomocne aktivovať funkciu automatického čistenia a následne vypustiť vodu z nádrže zariadenia. Po odstavení zariadenia od prívodu vody je potrebné vysušiť a vyčistiť filtre a ochranné sieťky. Na čistenie skrine z vnútornej a vonkajšej strany nepoužívajte žiadny lieh ani drôtenú kefu. Odporúčame zariadenie odpojiť od napájania. Krycí návlek na ADRIAN-AIR EV je ideálnym riešením na prekrytie zariadenia po vypustení a vyčistení. Návlek ochráni jednotku pred poveternostnými vplyvmi počasia, dažďom, snehom, mrazom a takisto hmyzom, ktorý sa snaží ukryť pred zimou. Návleky sú k dispozícii s otvormi pre horný, dolný a bočný výduch zo zariadenia. Mate dosť starostí s vlastnou prevádzkou a nemáte čas a chuť ratovať technické zariadenia na vašej streche? Objednajte si profesionálne služby zazimovania u nás! V prípade záujmu Vám vieme službu zrealizovať aj spolu s návlekmi. Zvážte do ďalšej sezóny aj montáž UV-C lampy, ktorá slúži ako sterilizátor vody a účinne chráni proti baktériám, vírusom, parazitom, riasam a ďalším neželaným prvkom zanedbanej údržby.

 
VÝSTAVA PLOVDIV, BULHARSKO
Po dvoch neslávnych rokoch odstávky v polovici septembra 2022 pri nádhernom počasí svoje brány otvoril Bulharský Panair v Plovdive. ADRIAN GROUP sa ho zúčastnil ako vystavovateľ na spoločnom národnom stánku Slovenskej republiky pod záštitou agentúry SARIO. Počas celého týždňa sme zažili veľa užitočných stretnutí s návštevníkmi nášho stánku ako aj zástupcami vládnych štruktúr. Zúčastnili sme sa B2B rokovaní, ktoré zorganizovali obchodno - priemyselné komory oboch krajín. Bola to krásna a užitočná bodka za letnou sezónou.
Viac fotiek z podujatia nájdete tu
ISO CERTIFIKÁCIA
Najnovší audit ISO v spoločnosti ADRIAN GROUP z 19. 9. 2022 opätovne potvrdil správnosť vnútorných postupov a nastavenia firmy. Zameranie na kvalitu a na zákazníka nás neustále posúva dopredu a vytvára priestor pre zlepšovanie a inovácie. Sme hrdí na to, že je kvalita súčasťou toho, ako naši zákazníci vnímajú značku ADRIAN.
HĽADÁME KOLEGU
Hľadáme kolegu na výkon činností technického charakteru: záručný a pozáručný servis u zákazníka, práca vo výškach, manipulácia a obsluha jednoduchých nástrojov, montážne a pomocné práce vo výrobnom procese. Uchádzač by mal byť zručný, pracovitý, technický typ, aktívny vodič. Zaškolíme, naučíme, pomôžeme! Ak to chcete s nami skúsiť, kontaktujte adrian@adrian.sk, +421 48 471 04 44, FB.
DEKONTAMINÁCIA
ADRIAN GROUP distribuuje certifikované prístroje pre osobnú ochranu a dekontamináciu priestorov. Inovatívna technológia účinne pomáha eliminovať choroby aj z prechladnutia, ničí vírusy, pôsobí proti baktériám ako zlatý stafylokok, streptokok a e. coli a všetkým druhom plesní. Je účinná proti horúčke H1N1 a ľudskej forme adenovírusu typu 5. Degraduje chemické kontaminanty. Zariadenia sú laboratórne overené inštitútmi PASTEUR, INTERTEK a VIRTECH vo Francúzsku. Aktuálne produkty distribuujeme do domácností, kancelárií, obchodných prevádzok, zdravotných stredísk, taxi služieb, miest prvého kontaktu atď. Kúpiť profesionálne prístroje na dekontamináciu vzduchu od vírusov a baktérii alebo získať viac informácií môžete na našom e-shope, telefonicky na 0948 312 270 alebo emailom adrian@adrian.sk.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp