Copy
Marec 2021
View this email in your browser
NOVÝ PRODUKT – MULTI-ZONEsmart
Potrebujete ovládať niekoľko vykurovacích zón a komplexný riadiaci systém sa Vám zdá zbytočne drahý? MULTI-ZONEsmart je jednoduché riešenie pre ovládanie 1 až 4 vykurovacích zón, na požiadanie aj viac. Umožňuje jednoduché ovládanie vykurovania pomocou mobilného telefónu s bezplatnou aplikáciou, v ktorej sú zobrazené všetky potrebné informácie o vykurovanej zóne, napríklad požadovaná teplota, skutočná teplota, grafický priebeh týchto teplôt, režim zóny, tvorba týždenných programov atď., jednoducho a rýchlo všetko čo potrebujete na to, aby ste mohli vykurovanie dostať pod kontrolu a šetriť svoje financie. Zistiť ceny a objednať si tento produkt môžete pohodlne na našom e-shope.
e-shop
CENNÍK NAHRADNÝCH DIELOV PRE PLYNOVÉ OHRIEVAČE VZDUCHU
Máte už najnovší cenník od ADRIAN GROUP? Aktualizujte prosím svoje podklady pre objednávanie náhradných dielov ADRIAN-AIR na rok 2021. Požiadať o platný cenník a overiť si Vašu zľavu môžete tu. Najjednoduchšie si ich objednáte na našom e-shope.
REFERENCIA V AGRO SEKTORE
Ako dobre viete, nielen priemysel je naša parketa. Aktuálnou referenciou sa môžeme pochváliť aj v AGRO sektore. Pre spoločnosť BRANKO NITRA, a. s., ktorá sa zaoberá šľachtením a chovom moriek, sme inštalovali plynové ohrievače vzduchu ADRIAN-AIR AGRO60. Zariadenia s vysokou účinnosťou využívajú priame spaľovanie plynu s dvojstupňovým horákom a nasávaním vzduchu z exteriéru. Viacnásobná výmena vzduchu garantuje bezpečnosť prevádzky. Jednoduchá údržba a robustné prevedenie sú zárukou dlhoročnej životnosti.
ELEKTRICKÉ VYKUROVANIE VO VEĽKOOBCHODE
Náš ďalší zákazník, veľkoobchod so širokým sortimentom pre vykurovanie a vetranie, EMPIRIA – pobočka Banská Bystrica, dlhodobo zápasil s problémom lokálnych studených zón. Pomocou elektrických infražiaričov ADRIAN-RAD ELECTRO Q4500 a dvernej clony GUARD 200E sa nám podarilo zabezpečiť komfortný režim pre zamestnancov a zákazníkov obchodu presne v zóne výdaja a pokladní bez potreby vykurovať celý obrovský priestor budovy.
NOVÝ KATALÓG PRODUKTOV SONNIGER
Prelistujte si nový katalóg produktov spoločnosti SONNIGER – svetového lídra vo výrobe teplovodných jednotiek a dverných clôn. ADRIAN GROUP je exkluzívny distribútor pre túto značku na Slovensku, a naši odborníci sú pripravení Vám poradiť pri výbere typu ohrievačov, ich počte a ďalších technických otázkach. Nájdete tu aj kompletné informácie o nových kondenzačných ohrievačoch, ktoré sú už k dispozícii skladom a aj na e-shope.
TECHNOLÓGIA BEEWAIR
Aký je hlavný rozdiel medzi štandardnými čističkami vzduchu a prístrojom na dekontamináciu vzduchu BEEWAIR čo sa týka filtrov? BEEWAIR žiadne nemá! Pretože nevytvára nijaké sekundárne znečistenie. Inými slovami, po jeho činnosti nezostávajú špinavé filtre ani iný odpad. Vzduch totiž nečistí, ale dekontaminuje, teda nahrádza kontaminovaný čistým. Je to jediná dostupná technológia, ktorá je schopná vytvoriť z kontaminovaného vzduchu čistý. Využíva na to replikáciu prírodného procesu studenej plazmy a mineralizácie – transformácie molekúl. Kontaminanty doslova rozkladá ako súčiastky stavebnice a používa ich ako palivo na výrobu úplne nových molekúl vzduchu.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp