Copy
Jún 2021
View this email in your browser
POZVANIE NA TECHNICKÉ ŠKOLENIE

Po náročnom pandemickom období je v ADRIAN-e aktuálne rušno. Rozbehla sa séria školení pre servisných technikov ADRIAN GROUP, v ktorých je možné sa oboznámiť so zmenami, ktoré nastali počas obdobia pandémie. Pozývame aj všetkých servisných partnerov, v termínoch 17. 6., 22. 6. a 29. 6. vždy so začiatkom o 9:00 v sídle spoločnosti ADRIAN GROUP s.r.o. na Lazovnej 53 v Banskej Bystrici.

Prihlásiť sa na školenie
NOVÉ CENNÍKY NÁHRADNÝCH DIELOV
Doplnili sme cenníky na náhradné diely už aj pre plynové tmavé a svetlé infražiariče ADRIAN-RAD. Aktualizujte prosím svoje podklady pre objednávanie náhradných dielov na rok 2021. Požiadať o platný cenník a overiť si Vašu zľavu môžete tu. Stále platí najjednoduchšie objednávanie na našom e-shope s vašou prednastavenou partnerskou zľavou.
NOVÁ REFERENCIA DAVETEC
Pribudla nová referencia na východe Slovenska vo vojenských kasárňach v  Michalovciach. Je to hala na opravu ťažkej techniky. Infražiariče sú najvhodnejšou alternatívou na vykurovanie podobných objektov. Ideálna voľba na občasné použitie, keď je potrebné dosiahnuť tepelný režim vo veľmi krátkom čase alebo aj trvalé vykurovanie podľa potreby užívateľa. Realizátorom tejto zákazky je firma Davetec s.r.o., projektový manažér ktorej Ing. Ondrej Kvaka sa vyjadril „S dodávkou zariadení od spoločnosti ADRIAN GROUP sme boli veľmi spokojní. Objednaný tovar prišiel v dohodnutom termíne. Spokojnosť bola aj pri spúšťaní zariadení do prevádzky, ako aj pri technickom poradenstve počas realizácie“.
CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?
Princípy adiabatického chladenia sa využívajú od nepamäti. Voda ako prirodzený chladiaci prvok odparovaním odoberá prebytočné teplo a teda chladí vzduch. Evaporácia, teda odparovanie, je najprirodzenejšou a najekologickejšou formou chladenia. Priame zvlhčovanie čerstvého vzduchu je zároveň aj najúčinnejším spôsobom, ako pri minimálnych nákladoch vyrobiť maximálny chladiaci výkon.
Každý z nás ho používa, aj keď si to často neuvedomujeme. Čo iné ako odparovanie využíva naša pokožka, keď nám je teplo. Pot ochladzuje povrch a tým odvádza teplo. Vďaka obrovskej ploche dochádza k značnému poklesu a teda výbornému výsledku. To isté robíme lokálne pri športe. Kto z Vás si už uprostred letnej horúčavy skúsil namočiť tričko a obliecť si ho. Ak k tomu pridáme ešte mierny vánok, môže nám byť paradoxne až chladno.
 
STRETNUTIE S VEĽVYSLANCOM IRÁNU
Koncom mája 2021 veľvyslanec Iránskej islamskej republiky v SR so sídlom vo Viedni Abbas Bagherpour Ardekani navštívil Banskobystrickú regionálnu komoru SOPK. Predmetom rokovaní bolo nastavenie vzájomnej spolupráce v oblasti obchodu a investícií a vyhľadanie obojstranných príležitostí pre podnikateľov z Banskobystrického regiónu a Iránu. Podpredsedníčka predstavenstva BBRK SOPK Viktoria Vranská predstavila veľvyslancovi región z pohľadu hospodárstva. Riaditeľka obchodnej komory Marína Spírová informovala iránskeho veľvyslanca o jej aktivitách a členskej základni, ako aj stave podnikateľského prostredia počas pandémie Covid-19. Na stretnutí odzneli informácie o koridore NOSTRAC, ktorý spája Irán s Európou, ako aj o výhodách a podmienkach podnikania v iránskych voľných ekonomických zónach Aras, Qeshm, Anzali a ostrove Kish, ktorý je zároveň významnou dovolenkovou destináciou a najkrajším ostrovom v Perzskom zálive.
MOSKITOFREE PRÍRUČNÝ ANTIVÍRUSOVÝ ČISTIČ A REPELENT

MOSKITOFREE je zariadenie, ktoré prevádzkou nezaťažuje životné prostredie a funguje bez pesticídov, chemikálií a iných nežiadúcich látok. Má rôzne využitie a umiestnenie - auto, stan, karavan, miestnosť alebo terasa. Bude vás chrániť na ploche 15 m² pred komármi a iným hmyzom, baktériami a vírusmi. Je účinný aj proti vírusu Covid-19. Okrem toho pohlcuje a odstraňuje zápachy, napríklad z auta, stanu, karavanu, spacáku a interiéru. Ak zariadenie necháte v miestnosti, či v aute do rána zapnuté, ráno je zápach preč. Technológia bola testovaná v laboratóriách Inštitútu Pasteur de Lille vo Francúzsku.

Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp