Copy
Apríl 2021
View this email in your browser
NOVÝ CENNÍK NA HORÁKOVÉ SKRINE PRE ADRIAN-RAD
Predstavujeme Vám nový cenník na horákové skrine pre plynové infražiariče ADRIAN-RAD. Vykurovacia sezóna je na konci a najjednoduchší spôsob, ako žiaričom predlžiť život pre ďalšie sezóny, je vybaviť ich novou horákovou komorou. Je kompletná. Stačí ju len nasadiť namiesto starej na vyčistený spotrebič a nastaviť správny tlak plynu. Kontaktujte nás a potvrďte si platnosť svojich rabatových a platobných podmienok.
ODZIMOVANIE EVAPORAČNÉHO CHLADENIA
S príchodom jari je čas myslieť na dobrú kondíciu Vášho chladiaceho zariadenia, aby čo najoptimálnejšie fungovalo počas prichádzajúcich horúcich dní. Pokiaľ na dôsledné čisteniea zabezpečenie funkčnosti nemáte čas alebo kapacity, ponúkame Vám službu ODZIMOVANIE. Cena 50 € bez DPH/kus + náklady na dopravu. K tomu Vám tiež ponúkame doplnenie UV-C žiarenia do napájacieho systému. Ochráni Vaše zariadenie a používanú vodu od škodlivých baktérií, rias a nečistôt. Pozrite si viac na našom eshope. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na adrian@adrian.sk alebo 048/471 0444.
MONTÁŽ CHLADIACEJ JEDNOTKY V SKLÁRŇACH
Jar sa pomaly rozbieha, a niektoré firmy sa už  predvídavo pripravujú na leto. Pozrite si ako naši montážnici zábavnou formou spracovali proces inštalácie ochladzovacej jednotky ADRIAN-AIR EV18 v hale s automatickou linkou. Nechajte si aj Vy vypracovať návrh a cenovú ponuku na ochladzovanie výrobných a skladovacích priestorov tu.
POLEP AUTA
Na jar ožíva aj náš vozový park. Okrem nových prírastkov tu máme aj nový dizajn. Ak uvidíte niektoré z týchto áut vo Vašej spoločnosti, buďte si istí, že k Vám prišli profesionálni technici priamo od výrobcu. Na naše služby sa môžete spoľahnúť.
WEBINÁR
Na webinári Obchodné a investičné príležitosti v Ruskej federácii, pripravenom Bratislavskou RK SOPK, sme sa podelili o dlhoročné skúsenosti s fungovaním a obchodovaním v Rusku. Tento príbeh trvá už viac ako 25 rokov, a za ten čas sme získali obrovský počet úspešných referencií vo vykurovaní veľkých priemyselných hál.
POZOR ZMENA – OVLÁDANIE TEPLOVZDUŠNÝCH SPOTREBIČOV
Pre prehľadnosť a jednoduchosť sme zjednotili ovládanie pre teplovzdušné plynové agregátydverné clony. Pod objednávkovým kódom 3-50-010 tak získate univerzálny produkt vhodný pre obe riešenia. Jednotný systém pre oba typy produktov uľahčí návrh, projekciu, objednávanie a montáž. Skontrolujte si aktuálnu zmenu tu.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp