Copy
Dobrý deň,
 
ADRIAN GROUP s.r.o. poskytuje efektívne riešenia zníženia teploty vo veľkoobjemových priestoroch pomocou zariadenia ADRIAN-AIR EV18.
S ADRIAN-AIR EV18 dokážete efektívne a lacno ochladiť 100 až 150 m2 priestoru. Na zníženie teploty nasávaného vzduchu z 35°C na 25°C na výstupe spotrebujete desaťnásobne menej energie ako pri použití štandardnej klimatizácie a efekt bude okamžitý. A to všetko iba s použitím obyčajnej vody a dômyselného odovzdania energie odparovaním. Využite aj režim prevetrávania a zabezpečte si tak vhodné hygienické podmienky na pracovisku.
 
Za cenu EUR 1346,- môžete mať zariadenie, ktoré Vám zabezpečí až 18000 m3/h čerstvého, čistého a chladného vzduchu pri spotrebe elektrickej energie iba 1,1 kW.
Pri VO a pravidelných odberoch bude cena stanovená individuálne.
 
Pozrite si PREZENTAČNÉ VIDEO a dozviete sa všetko potrebné. Na ev.adriangroup.sk je toho ešte viac. Kúpiť tieto zariadenia môžete ľahko a pohodlne cez náš E-SHOP. Tovar je ihneď k odberu.
 
Počet tropických dní narastá a leto je čoraz horúcejšie. Budovy sa zatepľujú a prestávajú prirodzene dýchať. Vyberte si z nášho sortimentu veľkokapacitnú evaporačnú chladiacu jednotku ADRIAN-AIR® EV18KD pre chladenie veľkých priestorov ako sú výrobné haly, sklady a pod. alebo mobilnú chladiacu jednotku ADRIAN-AIR® EV 8000 alebo 5000 vhodnú na lokálne chladenie alebo aj do reštaurácií, na terasy a do otvorených priestorov pre catering.
 Viac informácií na www.adriangroup.sk.
 
Referencie:
Rona a.s., IKEA, METALIS SLOVAKIA s.r.o, GEVORKYAN, s.r.o, Pemat Slovakia s.r.o., Farma Babindol (paradajkovo), Elba a.s. a mnohí ďalší. 

V prípade záujmu alebo doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na +421 948 312 270 adrian@adrian.sk alebo kurjanova@adrian.sk
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp