Copy
DECEMBER, 2013 SK
 
View this email in your browser
Podporujeme rozvoj regiónu
09.12.2013 sa uskutočnilo zasadnutie predstavenstva Banskobystrickej regionálnej komory SOPK, počas ktorého bola naša kolegyňa prijatá za členku predstavenstva. Zasadnutie sa uskutočnilo v spoločnosti Slovenské magnezitové  závody v Jelšave. Počas stretnutia boli prerokované dôležité otázky rozvoja nášho regiónu. Členovia predstavenstva mali možnosť spustiť sa do ťažnej šachty. 
Zvyšujeme úroveň technických znalostí
16.- 17.12.2013 Spolu s partnerskou firmou OOO GeLiOS sme  v meste Voronež  zorganizovali  teoreticko-praktické školenie pre montážne spoločnosti. Počas školenia boli  vykonané opravy plynového horáka na generátore priamo u zákazníka. Špecialisti, ktorí sa zúčastnili školenia získali nové certifikáty. 
 
Pripravujeme pre Vás nový riadiaci systém
 
V 1Q/2014 plánujeme rozšíriť radu našich riadiacich systémov.
Nový mikroprocesorový riadiaci systém bude určený pre použitie od jednoduchších vykurovacích systémov až po komplexné vykurovacie systémy s veľkým počtom zariadení a množstvom ovládaných funkcií.
Programovanie funkcií bude zohľadňovať požiadavky našich zákazníkov a partnerov.
Aby sme vedeli flexibilne reagovať na tieto požiadavky, v 12/2013 boli vyškolení 2 pracovníci spoločnosti ADRIAN GROUP  priamo vo výrobno-vývojovom stredisku spoločnosti Honeywell. Renomovaná spoločnosť Honeywell je garantom kvalitného hardvérového riešenia na ktorom bude náš systém postavený.
Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,
spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva na 18. ročník medzinárodnej výstavy Aqua-Therm Moskva 2014, ktorá sa uskutoční  vo výstavnom centre Krokus Expo v Moskve v dňoch 04.-7.02.2013. Radi Vás privítame v našom stánku B569, hala 14, pavilón 3.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!   
Zimná odstávka spoločnosti ADRIAN GROUP s. r. o. sa uskutoční v dňoch od 23.12.2013 do 2.01.2014.
 
Copyright ©  ADRIAN GROUP s.r.o. 2013  All rights reserved.

Ak si neželáte dostávať newsletter, odošlite nám prosím prázdny e-mail:
klingova@adrian.sk