Copy
Marec 2017
View this email in your browser
NOVÝ WEB O CHLADENÍ
Myslíte si, že o evaporačnom chladení nemáte dosť informácií? Máte pocit, že Vás každý tlačí do klasickej klimatizácie? Nerozumiete, prečo by ste sa mali viazať na freónovú techniku, kompresory či predražených špecialistov s osvedčeniami a certifikátmi?
VYBRANÉ INŠTALÁCIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV
Hľadáte inšpiráciu pre nové projekty? Potrebujete technickú argumentáciu pre inovatívne riešenia? Obráťte sa na nás a čerpajte z našich skúseností. Vybrali sme pre Vás niekoľko špeciálnych referencií našich zákazníkov. Pozrite si možnosti inštalácie teplovzdušných agregátov ADRIAN-AIR® AR do prašného prostredia a do prevádzky s prítomnosťou horľavých prachov.
ZASADNUTIE BBRK
9. 3. 2017 sa v Banskej Bystrici konalo ustanovujúce zasadnutie BBRK za účastí predsedu SOPK SR Petra Mihoka a dôležitých hostí vrátane primátora Jána Noska a zástupcov MH SR. Počas zasadnutia boli zvolené výkonné orgány BBRK a ústredia SOPK. Gratulujeme našej kolegyni z ADRIAN GROUP s.r.o., ktorá bola zvolená za podpredsedníčku BBRK. Na záver podujatia odznela pekná spomienka na 25. výročie založenia novej obchodnej komory v samostatnej Slovenskej republike.
PODNIKATEĽSKÉ FÓRUM
14. 3. 2017 sa na pôde veľvyslanectva SR v Moskve konalo podnikateľské fórum pri príležitosti oficiálnej návštevy štátneho tajomníka MZVaEZ SR Lukáša Parízka v Ruskej federácii, na ktorom sme sa mali možnosť aktívne zúčastniť v mene našej spoločnosti ADRIAN GROUP s.r.o.
PREZENTAČNÉ DNI ASICE 2017
Vážení obchodní partneri,
spoločnosť 
ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva
na Prezentačné dni 2017
 

Vykurovanie, klimatizácia, vzduchotechnika,

ktoré sa uskutočnia vo vybraných mestách Slovenská koncom apríla 2017. 
Radi Vám predstavíme novinky z našej ponuky ako sú, okrem iných,
úsporné chladiace evaporačné jednotky
ADRIAN-AIR® EV.  
Tešíme sa na stretnutie s Vami! 
ZÁPIS NA TECHNICKÉ ŠKOLENIE JE OTVORENÝ
Nezmeškajte možnosť zúčastniť sa technického školenia, ktoré spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. pripravuje na koniec apríla 2017 v meste Voronež, Rusko. Zvýšte si úroveň svojich vedomostí, zistite viac o našich novinkách, vymeňte si skúsenosti s kolegami, stretnite starých priateľov a nájdite nových.
Zistiť viac a prihlásiť sa môžete
tu.
NAPÍSALI O NÁS
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2017
Všetky práva vyhradené


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp