Copy

Máj 2015

View this email in your browser

NOVINKA ADRIAN®

ADRIAN GROUP úspešne uviedol na trh novú generáciu centrálnej teplovzdušnej jednotky ADRIAN-AIR® LUG. Po ocenenej inovácii ADRIAN-AIR® MID tak reagujeme na požiadavky vykurovania aj menších objektov, ktoré nemusia byť práve priemyselné. Na tomto aktuálnom projekte spolupracujeme so spoločnosťou HYDROSTA v Kazachstane. Výrobok sa často využíva pre vykurovanie aj administratívnych objektov, hotelov alebo penziónov.

Požiadajte o cenu a technické podmienky

RADÍME VÁM

Pokračujeme v našej novej rubrike, ktorej témou sú odborné a profesionálne rady našim partnerom. Veríme, že nás sami budete zásobovať podnetmi na nové príspevky.
V tomto videu si ukážeme nastavenie plynového bloku v agregátoch ADRIAN-AIR®. Pozrite si náš 
video návod, ako to spraviť rýchlo a ľahko.

AQUA-THERM KYJEV 2015
 
Od 12. do 15. mája 2015 sa spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. zúčastnila medzinárodnej výstavy Aqua-Therm 2015 v Kyjeve na Ukrajine. Napriek zložitej politickej a ekonomickej situácie v krajine, náš stánok prilákal veľké množstvo návštevníkov ktorí sa mohli zoznámiť s našimi novinkami aj štandardným sortimentom. Viac informácií nájdete tu.

VÝSTAVA SAJAM TEHNIKE 2015

Spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. sa opäť zúčastnila špecializovanej výstavy SAJAM TEHNIKE v Belehrade. Išlo už o 59. ročník tohto medzinárodného technického fóra, ktoré má tradične vysokú návštevnosť najmä odbornej verejnosti. Osobitú pozornosť venovali návštevníci najmä novinke ADRIAN-AIR® EV, teda evaporizačnej chladiacej jednotke, ktorej vzorku sme mali k dispozícii na spoločnom stánku slovenskej expozície pod záštitou Ministerstva hospodárstva. Bližšie informácie (slovensky a srbsky) nájdete v nasledovných článkoch:

http://www.mhsr.sk/aktuality-slovenske-firmy-vystavuju-v-belehrade/10s145404c
http://sajam.co.rs/active/sr-latin/home/details/_params/sajam_id/68781.html

17. zasadnutie Medzivládnej komisie medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou
 
5. a 6. mája 2015 sa v Bratislave uskutočnilo 17. zasadnutie Medzivládnej komisie pre hospodársku spoluprácu a vedecko-technickú spoluprácu medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou, a tiež Podnikateľské fórum SR a RF formou rozšíreného zasadnutia oboch podnikateľských rád. Delegáciu za RF viedol minister priemyslu a obchodu Denis Manturov a za SR podpredseda vlády Ľubomír Vážny. Výsledkom bolo podpísanie niekoľkých dohôd a memoránd. Bližšie informácie nájdete tu alebo v nasledovných článkoch (v ruštine) :

http://ria.ru/economy/20150506/1062963506.html
http://www.pnp.ru/news/detail/82903
http://rueconomics.ru/57071-rossiya-i-slovakiya-budut-razvivat-sotrudnichestvo/
http://tass.ru/ekonomika/1950293

NAPÍSALI O NÁS

Copyright ©  ADRIAN GROUP s.r.o. 2015  All rights reserved.