Copy
August 2021
View this email in your browser
ADIABATICKÉ CHLADENIE V PRAXI
Na základe úspešnej realizácie dvoch adiabatických jednotiek ADRIAN-AIR EV 18 v Leviciach pre Farmu Babindol – Paradajkovo sa spoločnosť VÚMZ SK rozhodla zabezpečiť toto prírodné ekologické chladenie aj pre svoju prevádzku v Černíku. Odštartovali sme tak sériu augustových realizácií. Okrem toho pokračuje predaj mobilných evaporačných jednotiek ADRIAN-AIR EV 8000 pre lokálne chladenie alebo do prenajatých priestorov, kde nie je možné robiť stavebné úpravy. Aktuálne je 5 ks na ceste do Srbska pre AUTOSTOP INTERIORS d.o.o. v meste Leskovac, ktorý u nás každoročne dopĺňa adiabatické chladenie a kombinuje mobilné jednotky s veľkými.
SPALINOVÉ VENTILÁTORY PRE ADRIAN-RAD A 50
Oznamujeme servisným partnerom, že vzhľadom na omeškanie dodávok nových sérií ventilátorov 1-20-015 budeme prioritne existujúce zásoby používať na výrobu nových spotrebičov a dočasne budeme tlmiť predaj na servis. Veríme, že sa situácia do sezóny vráti do normálu.
REFERENCIA MAKITA
V minulom roku sme dodávali naše zariadenia do firmy Makita s.r.o. v priemyselnom parku Banská Bystrica - Šalková. Makita s.r.o. postavila oficiálne servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy značiek Makita a MT series. Ako zdroj vykurovania sme dodali kombináciu teplovzdušných plynových agregátov s doplnením o destratifikátory. Zariadenia sme boli pred ukončením stavby aj spúšťať. Majú za sebou prvú zimu aj leto a so zariadeniami sú plne spokojní. V hale počas zimy bolo teplo a počet zariadení podľa návrhu bol dostačujúci. Ako sa vyjadril p. Cimerman ,,Nasťahovali sme sa do budovy minulú jeseň 24. novembra priamo do vykurovacej sezóny. Potrebovali sme malé úpravy v nastaveniach, ale čo sa týka zariadení, sme spokojní, vykurujú a vetrajú bez problémov”. Vzhľadom na polohu pobočiek vieme byť firme nápomocní, či už v záručných alebo aj pozáručných servisoch.
PODNIKATEĽSKÁ MISIA DO JEKATERINBURGU
V dňoch 5. – 8. júla 2021 sa firma ADRIAN GROUP zúčastnila podnikateľskej misie do Jekaterinburgu, ktorú realizovala agentúra SARIO v spolupráci s Veľvyslanectvom Slovenskej republiky v Moskve pri príležitosti výstavy INNOPROM 2021. Program zahŕňal aj biznis fórum a návštevy výrobných podnikov. Delegácia z 5 spoločností navštívila 2 závody v Jekaterinburgu: SVEL (výrobca kompletných riešení v elektrických zariadeniach) a RCLT (laserové spracovanie kovov, najmä titánu). Počas prehliadky závodov jednotlivé slovenské firmy predstavili svoju činnosť a svoj záujem v teritóriu. Prehliadka bola realizovaná v spolupráci s Obchodnou a priemyselnou komorou Sverdlovskej oblasti (Ural TPP), ktorá je jednou z najsilnejších priemyselných komôr v Ruskej federácii. Významnou časťou programu bola návšteva samotnej výstavy INNOPROM 2021, ktorá bola presunutá z minulého roku.
NOMÁD ZA ČISTÉ OVZDUŠIE

Predstavujeme nový produkt s antivírusovými a antibakteriálnymi vlastnosťami testovaný inštitútom Pasteur de Lille. NOMAD má ergonomický dizajn, funguje samostatne a potichu, je účinný v interiéri na maximálnej ploche 15 m2, čo predstavuje dostatočnú ochranu pre kancelárie, obývačky, spálne, kuchyne atď. Technológia je založená na princípe výbojov dielektrickej bariéry. Zariadenie nespotrebúva žiadne chemikálie a ani neprodukuje žiadne toxické látky. Elektróda je vystavená vysokému elektrickému napätiu, ktoré produkuje kontrolované výboje dielektrickej bariéry pôsobiace na zložky vzduchu a vytvára studenú plazmu iónov. Takto vytvorené anióny a voľné radikály majú dokázaný antivírusový a antibakteriálny účinok a tiež ničia pachy, ktoré vylučujú ľudia, narúšajú čuchové orgány komárov a dezorientujú ich. Zariadenie NOMAD eliminuje 99,91% ľudského koronavírusu HCoV-229E v laboratórnych podmienkach za 7,5 minúty*. Ľudský koronavírus HCoV-229E, ktorým bolo zariadenie testované, patrí do rovnakej rodiny koronavírusov ako SARS-CoV-19, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19.
*1,4 m3 utesnený priestor bez výmeny vzduchu.

POZVANIA NA VÝSTAVY

Po dlhom čase je tu znova príležitosť sa zúčastniť významných podujatí. Národné stánky SR za spolupráci agentúry SARIO sa pripravujú v  Kazachstane a v Bulharsku.

V dňoch 7.- 9. 9. 2021  sa spoločnosť ADRIAN GROUP  zúčastní  27. ročníka medzinárodnej výstavy KazBuild 2021, ktorá sa bude konať vo výstavnom centre ATAKENT v Almaty, republika Kazachstan.

V dňoch 26. 9. -  1. 10. 2021  sa spoločnosť ADRIAN GROUP zúčastní  76. ročníka medzinárodnej výstavy techniky Plovdiv 2021, ktorá sa bude konať vo výstavnom centre Plovdiv, republika Bulharsko.

                                                                   

                                           Všetci ste srdečne vítaní  na našich stánkoch!

ŠKOLENIA SERVISNÝCH PARTNEROV SEPTEMBER 2021

Pozývame všetkých servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na posledný bezplatný blok školení, ktoré sa uskutočnia v termínoch 9. a 23. september. Dozviete sa, aké sú zmeny 2020/2021 v sortimente ADRIAN GROUP a zároveň aj aké sú konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré vyhovujú novej norme Ecodesign a ERP. Školenia v ďalších termínoch už budú spoplatnené. Prihlasovať sa už od tejto chvíle môžete na email sales@adrian.sk  Pripravte sa zodpovedne na vykurovaciu sezónu, nech Vás pri servisoch, či montážach nič neprekvapí.

Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp