Copy
Január 2021
View this email in your browser
PF 2021
Vážení zákazníci a obchodní partneri, milí priatelia,
 
Ďakujeme Vám za vašu priazeň a dôveru v minulom roku. Veľmi si to vážime. Do nového roka Vám prajeme pevné zdravie, šťastie, veľa pracovných a osobných úspechov.

Tešíme sa na spoluprácu v roku 2021!
NOVINKY V TEPLOVODNÝCH JEDNOTKÁCH
ADRIAN GROUP s. r. o., exkluzívny distribútor značky SONNIGER, Vám od 1. 1. 2021 ako prvý predstavuje kondenzačné technológie HEATER CONDENS v súlade s požiadavkami EcoDESIGN2021, ktoré stanovujú úplne nový štandard pre teplovodné jednotky. Rastúce požiadavky na uplatňovanie kondenzačných kotlov a čerpadiel prinášajú do praxe čoraz viac nízkoteplotných systémov. S novými jednotkami HEATER CR aj pri nízkej napájacej teplote média získate maximálny účinok vykurovania. Hlavnými výhodami HEATER CONDENS je vysoká teplota vzduchu na výstupe, úplné využitie odovzdávacej plochy výmenníka a optimalizovaný prietok vzduchu pri všetkých rýchlostiach otáčok ventilátora. My maximalizujeme efekt delta T, aby ste Vy ušetrili. Pozrite si nový uvádzací cenník na rok 2021. V prípade otázok nás kontaktujte tu.
REFERENCIA V SRBSKU
Na záver roku 2020 sa nám podarilo spustiť sálavý systém vykurovania pre nášho zákazníka ŠINVOZ, Zrenjanin v Srbsku. Pri dodržaní všetkých platných pravidiel a obmedzení sme aj s pomocou našich partnerov MIKOTERM zabezpečili teplotný režim v závode na výrobu vagónov a pojazdných súprav. 12 ks ADRIAN-RAD AA 502 je ovládaných riadiacim systémom MULTI-RAD WEB a rozdelených do 4 samostatných zón. Tepelná pohoda pre zamestnancov a vyhovujúce podmienky pre používané technológie znamenajú novú kvalitu vo výrobe tohto podniku.
ELEKTRICKÉ VYKUROVANIE SKLADOVEJ HALY
Elektrické teplovzdušné vykurovanie je dobrá alternatíva pokiaľ v objekte nie je plyn, pripadne iný zdroj tepla. Už opakovane to využil aj náš zákazník firma Remmers, Kynceľová, Banská Bystrica. Do haly boli nainštalované elektrické teplovzdušné fukáre ADRIAN-AIR ELECTRO 15 kW s dvojstupňovým výkonom, ktorý sa prepne automaticky podľa potreby tepla v objekte.
TECHNOLÓGIA BEEWAIR ZARUČUJE BEZPEČNOSŤ
Na vzduchu, ktorý dýchame, záleží. Technológia BEEWAIR je úplne nová cesta, ako vzduch nielen vyčistiť, ale doslova vyrobiť nový. Nečistoty neumiestňuje do filtrov, ani kvôli nemu nemusíte vyprázdniť priestory ako pri čistení ozónom alebo UVC žiarením. BEEWAIR spoľahlivo zneškodní všetky vírusy, baktérie a plesne vo vzduchu a udrží tak vašu domácnosť, ordináciu, kanceláriu alebo prevádzku zdravú a bezpečnú. Teraz všetky priestory, chránené zariadením BEEWAIR, budú zreteľne označené špeciálnou nálepkou, ktorá pomôže každej návšteve sa uistiť v bezpečnosti prostredia, do ktorého vstupuje.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp