Copy
NEWSLETTER № 5/2013 SK
View this email in your browser
AQUA-THERM KYJEV 2013

14. – 17.05.2013 sa spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. zúčastnila medzinárodného veľtrhu  vykurovania, ventilácie a klimatizačnej techniky, ktorá patrí medzi 10 najvýznamnejších podujatí svojho druhu na svete. Návštevníci stánku pozitívne ocenili inovatívne riešenia vykurovacích systémov. Veľtrh bol pre nás výnimočnou príležitosťou na nadviazanie nových kontaktov, ako aj na uskutočnenie rokovaní s jednotlivými ukrajinskými partnermi. Dôkazom stúpajúceho záujmu o nové riešenia vo vykurovaní objektov bola aj vysoká návštevnosť stánku. 
13. - 17.05.2013 SAJAM TEHNIKE 

Ďalším veľkým podujatím, na ktorom sa naša spoločnosť zúčastnila bol 57. Medzinárodný veľtrh techniky SAJAM TEHNIKE, ktorý sa uskutočnil v Belehrade. 
DVERNÁ KONDENZAČNÁ CLONA ADRIAN-AIR AXV 45

Naša spoločnosť neustále podniká rôzne kroky na rozširovanie a prezentáciu novej produkcie. V rámci výstav ISH FRANKFURKT 2013 a AQUA-THERM KYJEV 2013 sme predstavili nové zariadenie – dvernú kondenzačnú clonu, ktorá vzbudila medzi návštevníkmi mimoriadny záujem. V poslednom vydaní  časopisu Aqua-Therm (str. 5) bol publikovaný článok o dvernej clone, jej výhodách a využití.
V prípade záujmu o podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
STRETNUTIE S UKRAJINSKÝMI PODNIKATEĽMI  SUMSKÉHO REGIÓNU

22 mája 2013 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo stretnutie slovenských a ukrajinských podnikateľov, na ktorom sa zúčastnila aj firma ADRIAN GROUP s.r.o.. Ukrajinskú skupinu podnikateľov sprevádzali – Igor Korotič vice-prezident Sumskej obchodnej a priemyselnej komory a Alla Černomorčenko – viceprezidentka  Nikolajevskej obchodnej a priemyselnej komory. Podnikateľov privítal primátor mesta Banská Bystrica Peter Gogola a riaditeľka Banskobystrickej regionálnej komory SOPK Ing. Marína Spirová.  Stretnutie sa uskutočnilo za účelom nadviazania nových obchodných stykov, čoho prvotným krokom je podpísanie  dohody o vzájomnej spolupráci medzi komorami. 
PREZENTÁCIA ADRIAN GROUP s.r.o., ZAPOROŽIE, UKRAJINA

29. mája 2013 sa uskutočnil seminár ADRIAN GROUP s.r.o. v spolupráci s našim partnerom Graň-Energo, Zaporožie, Ukrajina a bol určený pre partnerov, potenciálnych klientov, projektantov, ako aj pre montážne firmy.  Seminár vzbudil medzi účastníkmi veľký záujem nielen o tradičný sortiment našej spoločnosti, ale aj o inovatívne riešenia. 
TEAMBUILDING

10.05.2013 naša spoločnosť organizovala pre svojich zamestnancov teambuilding v športovom areáli Selce-Čachovo. Za krásneho slnečného počasia sme mali možnosť zrelaxovať pri viacerých športových aktivitách ako volejbal, bedminton alebo tenis. Spoločne sme navarili vynikajúci guľáš.  Počas celého popoludnia bola vynikajúca zábava, takže teambuilding splnil svoj účel. 
Copyright © *  ADRIAN GROUP s.r.o.  All rights reserved.


Ak si neželáte dostávať newsletter, odošlite nám prosím prázdny mail. 
dinicova@adrian.sk