Copy
MÁJ 2014
 
View this email in your browser
Štartujeme novú internetovú stránku
Buďte medzi prvými a pozrite si nielen nový dizajn ale najmä nový obsah, ktorý sme pre Vás pripravili. Špeciálnym prekvapením je Partnerská zóna. Ak chcete aktívne využívať jej obsah, určite nás kontaktujte. Ďalším skvelým nástrojom je aktívny „chat“ obchodnej a technickej podpory priamo na stránke. Otvorili sme Vám tak novú možnosť komunikácie s nami online. V prípade, že sa chcete vyjadriť k našej spoločnosti alebo produkcii, neváhajte a vyplňte online Dotazník spokojnosti zákazníka. Vašu spätnú väzbu si veľmi vážime a určite každý dobrý podnet využijeme na zlepšovanie našich výrobkov a služieb.    
 
Je tu nový cenník 2014/2015 s platnosťou od 1. 6. 2014
Požiadajte oň už teraz a získajte prehľad o aktuálnych cenách a novinkách, ktoré sme pre Vás pripravili. Naštudujte si kompletne nový sortiment dverných clôn s vykurovaním aj bez vykurovania. Špeciálnu pozornosť si určite zaslúži nová ponuka teplovzdušnej techniky s kondenzáciou. Rooftop tiež rozširuje naše možnosti pri návrhu energetických systémov. Zvláštnu pozornosť prosím venujte riadiacemu systému MULTI-RAD WEB a PLUS. Ide o revolučnú technologickú zmenu novej generácie, na ktorej dlhodobo spolupracujeme so spoločnosťou Honeywell. Veríme, že s novou ponukou od ADRIAN GROUP budete úspešní. 
Získať nový cenník tu.
 
Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,
spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva
na 15. ročník medzinárodnej špecializovanej výstavy
METALLOOBRABOTKA 2014,
ktorá sa uskutoční  v priestoroch Expocentra v Moskve
v dňoch 16. - 20.06.2014.
 
Radi Vás privítame v stánku MH SR v pavilóne Forum, č. stánku B100.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!   
 
AQUA-THERM KYJEV 2014
13. - 16.05.2014 spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o.  aj tento rok úspešne prezentovala svoju produkciu na ukrajinskom trhu počas medzinárodného veľtrhu Aqua-Тherm Kyjev 20014. Dôkazom neustáleho  záujmu o inovatívne riešenia vo vykurovaní veľkoobjemných priestorov bola aj napriek nepriaznivým politickým okolnostiam neočakávane  vysoká návštevnosť nášho stánku. 
Bieloruské priemyselné fórum  
20. -23.05.2014 na základe pozvania Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Minsku sme sa zúčastnili výstavy BELPROMENERGO- 2014. Podrobnejšie informácie o výstave nájdete tu.

 
Naše úspechy
Úspešným príkladom operatívnych riešení reštrukturalizácie priemyslu v Bielorusku bolo spustenie prvých dvoch etáp spoločného podnikania švajčiarskej spoločnosti Stadler Rail AG (zakladatelia OAO Stadler Minsk).  V rámci jednotlivých opatrení na úsporu energií dodávala zariadenia aj spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. – a to dverné kondenzačné clony pre železničné brány. Dodanie, ako aj projekčno-montážne práce zabezpečovala spoločnosť ODO MIG.
 
Športový deň
07.05.2014 Spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. zorganizovala športový deň, ktorý sa tento krát uskutočnil v príjemnom prostredí športového areálu Selce-Čachovo. Slnečné počasie nám umožnilo precvičiť si svaly pri volejbale, tenise, či bedmintone. Za odmenu sme si pochutnali na guláši
Copyright ©  ADRIAN GROUP s.r.o. 2013  All rights reserved.