Copy
December 2021
View this email in your browser
NOVÝ DIZAJN WEB STRÁNKY​
Predstavujeme Vám nový dizajn našej web stránky www.adriangroup.sk. Do sezóny vstupujeme nielen s atraktívnejším vizuálom a užívateľsky dokonalejším spracovaním. prinášame zaujímavé extra informácie o produktoch, aktuality, články, referencie, fotky, technické údaje a ďalšie a ďalšie užitočné materiály pre Vás. Webstránka je dostupná aj ako mobilná aplikácia vo vašom smartfóne. Užite si nový obsah a nájdite inšpiráciu do nových projektov a spolupráce.
NOVÁ REFERENCIA MATEC​
Fínska firma MSK MATEC aktuálne dokončuje objekt novej výrobnej haly v meste Sabinov. Firma pôsobí v strojárskom priemysle a vyrába kabíny pre rôzne stroje. ADRIAN GROUP zabezpečila vykurovanie tejto výrobnej haly. Použitých je 15 ks tmavých plynových infražiaričov ADRIAN-RAD AA502 s jednotkovým menovitým príkonom takmer 50 kW. Generálnym dodávateľom technologických zariadení a inštalácií je firma ABC KLÍMA, Košice a realizátorom montážnych prác je firma TERODO, Košice.
ZAUJÍMAVÉ VYUŽITIE ELEKTRICKÝCH ŽIARIČOV​
Začiatkom septembra 2019 sa začala Vodná nádrž Ružiná vypúšťať kvôli rekonštrukcii telesa hrádze a mechanizmu vypúšťania vody z nádrže. Rekonštrukcia a opätovné napustenie nádrže sa odhaduje na tri až šesť rokov. Práce sa môžu realizovať len za primeraných teplotných podmienok. A tie zabezpečila naša firma pomocou elektrických infražiaričov ADRIAN-RAD Q3000, ktoré nainštalovala spoločnosť ELEKTROPROGRES s.r.o., Banská Bystrica.
TEPLOVODNÝ FUKÁR HEATER ONE POMÁHA ŽIVNOSTNÍKOM​
Potrebujete vykurovať autoservis, dielňu, garáž, či iný menší priestor pomocou teplovodných zariadení? Existuje aj iné riešenie ako neúčinné radiátory. Ponúkame Vám obľúbené produkty značky SONNIGER. Tieto teplovodné zariadenia sú účinné, praktické a majú príťažlivý dizajn. Jednotky sú automaticky ovládané termostatom PANEL COMFORT a trojstupňový axiálny ventilátor zaručuje vysokú výstupnú teplotu vzduchu pri každej rýchlosti, dokonca aj pri nízkej teplote vody dodávanej do jednotky. Osvedčilo sa to aj pri inštalácii HEATER ONE v dielni na opravu áut s rozmermi 11 x 7 m na prízemí rodinného domu pani Mariky Môcikovej, kde inštaláciou ohrievača HEATER CONDENS CR ONE bol dosiahnutý príjemný pocit tepla za minimum námahy a bez hlbokého siahnutia do peňaženky. Ako sa vyjadrila majiteľka: „S jednotkou sme veľmi spokojní, a preto sme si hneď objednali ďalšiu do iného priestoru, ktorý budeme teraz tiež využívať. Ďakujeme Vám aj za rýchle dodanie!“ Čo môže byť krajšie ako spokojnosť užívateľov dodaných produktov?
SERVIS A ÚDRŽBA​
Vykurovacia sezóna je v plnom prúde. Ak ste si zabezpečili profesionálny servis pred spustením, nič Vás neprekvapí. Ak ste však nechali svoje zariadenia bez údržby dlhší čas, musíte byť pripravení na čokoľvek. Pozrite si video zo servisného zásahu na zanedbaných tmavých plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD E. Pozor, iba pre silné povahy. Naši odborní servisní technici sú tu pre Vás na servis@adrian.sk.
NEVŠEDNÝ DARČEK​
Vianoce už máme za rohom a zhon za nákupom darčekov vrcholí. Všetci prajeme svojim najbližším k sviatkom najmä zdravie, zvlášť v tejto neľahkej dobe. Darujte im tieto Vianoce niečo výnimočné, napríklad bio-dekontaminačné zariadenia na osobnú ochranu. Pojem bio – dekontaminácia znamená, že technológia je zameraná na deaktiváciu biologických kontaminantov, ku ktorým patria aj baktérie a vírusy. Zariadenie používa pokročilú technológiu mikroplazmy, generovanú duálnym bariérovým výbojom. Pri tomto procese vznikajú vysoko oxidačné radikálové častice a radikálové klastre, ktoré dokážu rozkladať a deaktivovať molekuly mikroorganizmov. Prístroje generujú aktívne častice, ktoré sa rozptýlia po miestnosti a účinne dekontaminujú priestor. Jedinečnosť, spočívajúca vo vysokej účinnosti (až do 99,91%), je potvrdená inštitútom Pasteur de Lille vo Francúzsku. Oproti prevádzkovo náročným stacionárnym zariadeniam, ktoré sú veľmi drahé naše produkty pri porovnateľnej účinnosti cenovo sú výrazne dostupnejšie. Neváhajte využiť túto jedinečnú príležitosť!
ZIMNÁ ODSTÁVKA​
ADRIAN GROUP plánuje zimnú odstávku v období od 23.12. 2021 do 3. 1. 2022. Výdaj tovaru v novom roku je možný od 10. 1. 2022. Naplánujte si s nami dôsledne svoje objednávky tovaru alebo náhradných dielov, či servisu. Sme tu pre Vás na adrian@adrian.sk
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp