Copy
Marec 2023
View this email in your browser
MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN

Milé dámy, kolegyne, obchodné partnerky, priateľky a kamarátky, ku dňu žien Vám všetkým patrí veľké poďakovanie! Prajeme Vám veľa zdravia v každom veku, šťastia a lásky, úspechov a spokojnosti v pracovnom a osobnom živote! S úctou ADRIAN GROUP

AKTUALIZÁCIA CENNÍKA 2023
ADRIAN GROUP pripravuje novú aktualizáciu cenníka produktov pre rok 2023 s platnosťou od 15. 3. 2023. Úpravou prechádza aj sortiment značky ADRIAN. Pre účely ponuky najlepších podmienok pre našich zákazníkov sme sa v tomto roku sústredili na infražiariče v prevedení v nerezovom plechu. Zmenami prešli destratifikátory, ovládacie prvky a ďalšie produkty. Vyžiadajte si svoj nový katalóg a potvrďte si obchodné podmienky na sales@adrian.sk.
ŠETRIŤ SA OPLATÍ
Čoraz viac našich zákazníkov si uvedomuje že najlacnejšie sú energie, ktoré si sami dokážu ušetriť. Jednou z ciest je aj ochrana veľkých priemyselných brán pred únikom obrovského množstva tepla z výrobnej haly. Na tento účel je ideálne použiť výkonné dverné clony. Či sa už rozhodnú pre plynové, teplovodné, elektrické alebo aj bez ohrevu, vždy je to efektívne a jednoduché riešenie. Touto cestou sa vybrali aj naši klienti: Inipex s.r.o., Mar s.r.o., Rona a.s.. Každá z firiem má vlastný výrobný program, ale clony spoľahlivo poslúžia každému. Ekologické papierové slamky, stolové sklo, kovovýroba  - studený vzduch má vstup do haly prísne zakázaný. A o to predsa ide.
ŠKOLENIE SERVISNÝCH PARTNEROV APRÍL 2023
Z dôvodu vysokého záujmu o marcové termíny školení určených pre servisných a montážnych partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP otvárame posledný termín jarnej série školení. Pozývame všetkých servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na školenie, ktoré sa uskutoční v termíne 4. 4. 2023 v čase od 9:00 do 12:30. Dozviete sa o zmenách v sortimente pre rok 2023 v ADRIAN GROUP a zároveň sa bližšie pozrieme na konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré sú v súlade s požiadavkami Ecodesign a ERP. Cena za jeden termín školenia pre firmu je 30 € bez DPH a to pre ľubovoľný počet zástupcov firmy. Prihlasovať sa už od tejto chvíle môžete na email sales@adrian.sk alebo vyplnením dotazníka tu.
ODZIMOVANIE A CHLADENIE V ROKU 2023

Naplánujte si aj v tomto roku odzimovanie Vašich adiabatických chladiacich jednotiek. Počet inštalovaných evaporačných chladičov z roka na rok rastie, a preto si svoj termín dohodnite na servis@adrian.sk čo najskôr. V prípade, že uvažujete nad doplnením chladenia alebo inštaláciou nových kusov, kontaktujte nás už dnes na adrian@adrian.sk a pošlite nám podklady pre cenovú ponuku alebo si s nami dohodnite obhliadku. Našim cieľom je aj tento rok zabezpečiť pre Vás ekologické chladenie priestorov pri minimálnych nákladoch na elektrinu, ktoré je cenovo dostupné všetkým.

ZNAČKA SONNIGER JE K VÁM STÁLE BLIŽŠIE
Popularita značky SONNIGER stále rastie. ADRIAN GROUP s. r. o. ako exkluzívny distribútor pre Slovensko robí všetko preto, aby boli tieto kvalitné produkty dostupnejšie. Spolu s vybranými partnermi pracujeme na tom, aby ste svoju technickú podporu, či tovar dostali tam, kde to najviac potrebujete. Spolu so spoločnosťami ako RECOS, MIRAD a ďalšími chceme, aby ste mali teplovodné jednotky HEATER a clony GUARD a GUARD PRO k dispozícii spolu s ďalším inštalačným materiálom a tovarom u svojho obľúbeného dodávateľa.
REKLAMAČNÝ PROCES V NOVOM ŠATE
Pre účely zefektívnenia celého procesu komunikácie s našimi kolegami sme pre Vás pripravili online reklamačný list, ktorý je potrebné vyplniť na začatie celého procesu reklamácie a poslať ako dokument alebo odoslať pohodlne elektronicky priamo z formulára. Bude spolu s upravenými záručnými podmienkami súčasťou obsahu nášho webu www.adriangroup.skeshop.adriangroup.sk a tiež technických podmienok. Novinkou bude online registrácia Vašich zariadení. O ďalších novinkách budeme priebežne informovať.
ČÍNSKY NOVÝ ROK
Milé podujatie sa konalo 1. marca v Bratislave. Pani Jenny Szeto, riaditeľka vládnej kancelárie pre ekonomiku a obchod Hongkonskej osobitnej administratívnej oblasti Čínskej ľudovej republiky v Berlíne, spolu s SOPK po trojročnej nútenej prestávke usporiadala tradičnú slávnostnú recepciu pri príležitosti čínskeho nového roka – roka zajaca. Po príhovoroch zástupcov obidvoch strán si mohli zúčastnení hostia vypočuť krásne hudobné vystúpenie mladých talentovaných umelcov z Hongkongu.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2023

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp