Copy
Máj 2022
View this email in your browser
NOVÁ REFERENCIA METROSTAV​
Naša spolupráca s METROSTAV, významným developerom a stavebníkom v našom regióne, vyústila do realizácie vykurovania plynovými infražiaričmi pre I. etapu projektu BORY, Bratislava. Aktuálne ukončená časť predstavuje 3 nové objekty a už začíname s II. etapou, kde budú ďalšie 4 haly. Tepelný komfort pre nájomníkov budú zabezpečovať lineárne plynové tmavé infražiariče ADRIAN-RAD AL 352 a 132. Pre konkrétnych užívateľov pripravujeme individuálne ponuky na dverné clony GUARD PRO a ďalšie energie šetriace doplnky vykurovania.
POZÝVAME VÁS NA METAL SHOW & TIB, BUKUREŠŤ​
Reštart výstavnej činnosti nám dáva možnosť opätovne prezentovať energiu šetriace riešenia a stretávať sa so zákazníkmi a partnermi. Od 11. do 14. mája sa uskutoční dlho odkladaná výstava METAL SHOW & TIB v Bukurešti, Rumunsko. Na spoločnom národnom stánku pod záštitou SARIO v hale B2 sa odprezentujú slovenské firmy a ADRIAN GROUP. Budeme prezentovať najnovšie a tiež pripravované novinky v našom sortimente. Všetci ste pozvaní.
ERP ECO DESIGN V PRAXI​
Inovované teplovzdušné plynové ohrievače ADRIAN-AIR nadväzujú na popularitu ich predchodcov. Jedna z posledných inštalácií v širšom areáli ZVS v Dubnici nad Váhom je toho dôkazom. Spolu s naším dlhoročným partnerom sme do zrekonštruovaných priestorov umiestnili 4 ks ADRIAN-AIR AX 35 ERP so samostatným ovládaním pre každý spotrebič. Nová digitálna riadiaca automatika a individuálne nastavovanie vybraných parametrov nám umožňuje dokonale sa prispôsobiť miestu inštalácie a požiadavkám.
SÚŤAŽ SOPK ZELENÝ MERKÚR​
Na ustanovujúcom Valnom zhromaždení členov BANSKOBYSTRICKEJ regionálnej komory SOPK, ktoré sa konalo 26. apríla 2022 v Kongresovej sále Technickej univerzity vo Zvolene, boli zvolení funkcionári a členovia Predstavenstva BBRK SOPK. V  rámci verejnej časti zasadania sa účastníkom prihovoril predseda SOPK Peter Mihók a pozvaní hostia – primátorka Mesta Zvolen, prezident Slovenskej rektorskej konferencie a rektor Technickej univerzity a riaditeľ Sekcie environmentalistiky Slovenskej agentúry životného prostredia. Na záver sa udeľovali ceny v súťaži Zelený Merkúr, ktorá zviditeľňuje a oceňuje environmentálne správanie firiem podnikajúcich v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Prihlásiť sa mohli firmy v rámci BBSK, ktoré rozvíjajú svoje aktivity v súlade s cieľmi udržateľného rozvoja a princípmi obehového hospodárstva v snahe dosiahnuť rovnováhu medzi hospodárskym a efektívnym využívaním prírodných zdrojov. ADRIAN GROUP získala toto prestížne ocenenie za propagáciu adiabatického chladenia medzi širokou verejnosťou.
ADIABATICKÉ CHLADENIE​

A je tu posledný jarný mesiac. Čoraz viac cítime slnečné lúče, zhadzujeme postupne vrstvy oblečenia. Pomaly nastáva aj čas zamyslieť sa nad spôsobom ochladzovania Vašich priestorov. Predstavujeme Vám chladenie bez freónov a za dostupnú cenu. S ADRIAN-AIR EV18 dokážete efektívne a lacno ochladiť 100 až 150 m2 priestoru. Na zníženie teploty nasávaného vzduchu z 35°C na 25°C na výstupe spotrebujete desaťnásobne menej energie ako pri použití štandardnej klimatizácie a efekt bude okamžitý. A to všetko iba s použitím obyčajnej vody a dômyselného odovzdania energie odparovaním. Využite aj režim prevetrávania a zabezpečte si tak vhodné hygienické podmienky na pracovisku. Viac informácií nájdete na našom e-shope prípadne blogu.

TEPLOVODNÉ OHRIEVAČE SONNIGER​
Predstavujeme Vám nový cenník SONNIGER platný od 1. 5. 2022. Zariadenia HEATER CONDENS CRclony GUARD a GUARD PRO majú vysoko výkonný ventilátor so zabudovanou trojstupňovou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii s vysoko kvalitným vodným výmenníkom tepla poskytuje dostatočne široký a najmä optimálny rozsah parametrov. Ohrievače HEATER CONDENS (kalorifery, sahary) sú veľmi dobre navrhnuté zariadenia či už svojím dizajnom ako aj užívateľskými vlastnosťami na vykurovanie menších priestorov (servisy, dielne, predajne, sklady) i väčších priestorov priemyselných hál (telocvične, kostoly, showroomy, konferenčné priestory). Vysoká odolnosť, dlhá životnosť a ľahká montáž sú prednosťami produktovej rady. Jednotky je možné kombinovať s kondenzačným kotlom alebo tepelným čerpadlom. Vzduchové clony sú ideálnym riešením pri často otváraných bránach a sú to zariadenia, ktoré zabezpečia zabránenie nekontrolovanej výmeny vzduchu medzi vnútorným a vonkajším prostredím. Dverné clony sú k dispozícii vo verzii bez ohrevu a s ohrevom, buď v teplovodnej alebo elektrickej verzii. V elektrických vzduchových clonách sa využíva nová generácia inteligentných ohrievačov PTC. Pri clonách GUARD PRO sa používajú vysoko výkonné ventilátory s priemerom 450 mm, ktoré v kombinácii s vhodným a optimálne vybraným tvarom vzduchových kanálikov dávajú dlhý dosah prúdu vzduchu až 7,5 m. Všetky novinky sú už aj na našom e-shope. Vyžiadajte si technickú dokumentáciu a projekčné podklady k aktuálnej ponuke tu. Viac informácií na adrian@adrian.sk a na t. č. +421 948 312 270.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp