Copy
August 2016
View this email in your browser
GENERÁTOR vs KOTOL,
AKO SA SPRÁVNE ROZHODNÚŤ?
Nákupom vykurovacej techniky na pelety môžete značne ušetriť na vykurovaní. Zároveň sa môžete stať nezávislými od rozmarov trhu s palivami. Pomôžete tiež ekológii našej planéty a budete výrazne šetriť neobnoviteľné prírodné zdroje energie. Ak si chcete správne vybrať vhodné zariadenie, je potrebné komplexne zvážiť všetky klady a zápory kotlov a generátorov na pelety.
Pozrite si naše video ako funguje generátor na pelety a požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky tu.
UŠETRITE NA PREPRAVE S NOVÝMI DĹŽKAMI SÁLAVÝCH RÚR
Dlhodobo sme sa venovali opakujúcej požiadavke navrhnúť náš tmavý plynový infražiarič tak, aby sa minimalizovali náklady na prepravu a zbytočne produkt nepredražovali. Našli sme riešenie bez toho, aby sme výrazným spôsobom zasiahli do konštrukcie spotrebiča. Či už kupujete celý spotrebič, alebo potrebujete len sálavé rúry na servis, preprava je položka, ktorá zásadne ovplyvňuje konečnú cenu. Najvýraznejšie sa to prejavuje pri ADRIAN-RAD® AA 50ADRIAN-RAD® AL 50. Pôvodná veľkosť 5200 + 2600 mm vždy vyžadovala prepravu väčším autom. Prinášame preto možnosť objednávať sálavé rúry s prírubou v dĺžkach 3900 + 3900 mm. Vyžiadajte si doplnený cenník náhradných dielov ADRIAN-RAD® AA a začnite šetriť už v sezóne tohto roku.
ČO ROBIŤ S CHLADENÍM PO LETE?
AKO ZAZIMOVAŤ EVAPORAČNÚ JEDNOTKU?
Využili ste naše evaporačné jednotky na chladenie zvlhčovaním resp. v prechodnom období aj efektívnou ventiláciou? Ak chcete, aby Vám naše ADRIAN-AIR® EV poslúžilo rovnako dobre ako tohto roku aj na budúci, nezabudnite sa oň správne postarať. Konzultujte optimálne „zazimovanie“ s našim technickým oddelením alebo sa k nám prihláste na rýchle zaškolenie. Pre tých šikovnejších prinášame krátky popis základnej údržby jednotiek pred skončením chladiacej sezóny.
EVAPORAČNÉ CHLADENIE SI NAŠLO ĎALŠÍCH ZÁKAZNÍKOV
Náš tradičný dlhoročný zákazník firma ELBA, Kremnica sa rozhodla doplniť sálavé vykurovanie ADRIAN-RAD® novým evaporačným chladením z našej ponuky. Prvú etapu inštalácie ADRIAN-AIR® EV18KD sme úspešne zvládli a veríme, že v budúcom roku sa pustíme do etapy č. 2. Nechceli by ste aj Vy vyskúšať tento najjednoduchší a finančne nenáročný spôsob chladenia, ktorý je šetrný k životnému prostrediu?
ENEF 2016
Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri,
spoločnosť 
ADRIAN GROUP s.r.o. Vás srdečne pozýva
na 12. medzinárodnú konferenciu


ENEF 2016 – S energiou rozumne a efektívne,

ktorá sa uskutoční  v hoteli LUX v Banskej Bystrici v dňoch 26.-28. 10. 2016. 
Radi Vás privítame nielen v našej sekcii Energetika a životné prostredie,
kde predstavíme možnosti aplikácie
ADRIAN-AIR® MID ECO a BIO.  
Tešíme sa na stretnutie s Vami! 
NAPÍSALI O NÁS
Prečítajte si aktuálny článok o ADRIAN GROUP s.r.o., ktorý približuje cestu rozvoja našej spoločnosti až po súčasnosť, kedy sa sme sa zaradili medzi uznávaných odborníkov na energeticky šetriace technológie pre veľké haly. Článok je dostupný na novom portáli pre subjekty z rôznych priemyselných odvetví.
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2016
Všetky práva vyhradené


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp