Copy
Máj 2021
View this email in your browser
NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG
Informujeme našich partnerov a zákazníkov, že práve vychádza nový objednávací katalóg ADRIAN GROUP na kompletný sortiment pre vykurovanie, chladenie a vetranie. Nájdete tu aktualizáciu cien a prevedení, úplne nový ECOdesign sortiment teplovzdušných jednotiek, príslušenstvo rozšírené o závesný systém, vynovené riadiace systémy pre HVAC a ďalšie novinky. Požiadať o cenník si môžete tu. Informujte sa o novinkách a vašich zľavách. Vyžiadajte si zdarma technický návrh a vypracovanie cenovej ponuky.
AKCIA NA RIADIACÍ SYSTÉM ADRIAN SMART MULTI
Pred časom sme Vám predstavili náš nový riadiaci systém ADRIAN SMART MULTI, umožňujúci jednoduché ovládanie vykurovania pomocou mobilného telefónu s bezplatnou aplikáciou, v ktorej sú zobrazené všetky potrebné informácie o vykurovanej zóne. Práve teraz je tu výborná príležitosť vybaviť si svoju prevádzku moderným ovládaním za akciové ceny. Objednajte si tento produkt tu alebo na našom e-shope.
AKO SI BUDETE RIEŠIŤ CHLADENIE PREVÁDZKY?

A je tu posledný jarný mesiac. Aj keď počasie je zatiaľ viac studené a veterné ako minulé roky, pomaly nastáva čas sa zamyslieť nad spôsobom ochladzovania vašich priestorov. Vedeli ste, že klimatizácia je zodpovedná za viaceré choroby? Princíp fungovania klímy vzduch nielen vysušuje, ale aj znásobuje riziko kontaminácie. Tieto problémy sa dajú vyriešiť použitím jednotky na princípe adiabatického chladenia vzduchu. Do priestoru sa dostáva iba čistý zvlhčený vzduch, pričom náklady na prevádzku sú desaťnásobne nižšie ako pri štandardnej klíme. Viac informácií nájdete na našom e-shope.

VÝMENA INFRAŽIARIČOV ZA ADRIAN-RAD​
So spoločnosťou Železiarne Podbrezová spolupracujeme dlhodobo. Okrem dodávky našich tmavých infražiaričov ADRIAN-RAD, plynových ohrievačov vzduchu ADRIAN-AIR a riadiacich systémov zabezpečujeme aj komplexný servis a údržbu. V časti objektov používajú aj iné spotrebiče z predchádzajúceho obdobia, o ktoré sa tiež staráme v rámci nadštandardných vzťahov. Pre účely skvalitňovania výkonnosti energetického systému sme začali s postupnou zámenou aj týchto zariadení za nové produkty ADRIAN. Okrem toho sa tak znížia náklady na odstraňovanie čoraz častejších porúch a odstávky. Zjednotením značiek sa zefektívni aj práca servisných technikov. Celkové náklady prevádzky systému sa tak znížia a prinesú finančné úspory investorovi, ktorý ich môže opäť reinvestovať do ďalšej obnovy systému.
NOVÝ ZÁVESNÝ SYSTÉM
Zostavili sme pre vás niekoľko sád závesov pre vytipované produkty. Pod konkrétnym objednávkovým kódom tak nájdete kompletný materiál na zavesenie napríklad plynových infražiaričov ADRIAN-RAD, teplovzdušných fukárov ADRIAN-AIR AD alebo destratifikátorov, či teplovodných jednotiek HEATER. Na výber je vždy alternatíva pre kotvenie do betónu alebo trapézového plechu. Sady sú navrhnuté tak, aby ste svoju montáž zvládli jednoducho a rýchlo. Ušetríte tak peniaze sebe aj zákazníkovi. Zistite viac na našom e-shope.
DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU NA SPLÁTKY
Radi by ste mali pri sebe spoľahlivého pomocníka, ktorý odstráni z ovzdušia nečistoty, alergény a dokonca baktérie a vírusy bez odpadu, či špinavých filtrov? Jedným z dostupných spôsobov je nákup na splátky. Iba za 80 eur mesačne už v krátkej dobe môžete dýchať čistý a bezpečný vzduch, a tak posilňovať svoju imunitu. BEEWAIR sa môže používať v prítomnosti človeka, pretože vytvára len čisté prostredie bez sekundárnej kontaminácie, čím sa stáva vhodným doplnkom ku každej vzduchotechnickej, či klimatizačnej jednotke.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp