Copy
Január 2023
View this email in your browser
NOVOROČNÝ POZDRAV 2023

Uplynulý rok bol pre nás všetkých opäť veľmi náročný. Avšak aj vďaka Vašej dôvere spoločnosť ADRIAN GROUP úspešne napredovala. Naše veľké uznanie a poďakovanie patrí hlavne Vám, našim partnerom a zákazníkom. Prajeme Vám pevné zdravie a tešíme sa na spoluprácu v roku 2023!

NOVÁ REFERENCIA HYDRAULICKÉ RUKY
Na jeseň minulého roka sme boli oslovení konateľom firmy Hydraulické ruky v Banskej Bystrici na dodanie destratifikátorov pre ich výrobnú halu. Spoločnosť sa venuje výrobe, montáži a servisu manipulačných mechanizmov a hydraulických rúk pre nákladné vozidlá a stroje. Keďže hala zatiaľ nie je zateplená, chceli eliminovať tepelné straty počas vykurovacej sezóny. V tendri sa nám podarilo uspieť voči ďalším dvom konkurentom vďaka komplexnej ponuke vrátane riadiacich systémov a elektroinštalácie. Práve teraz, keď všetci vnímame enormný nárast cien energií, pomocou destratifikátorov je možné ušetriť v ročných nákladoch na vykurovanie až do 12 % celkového objemu. Neváhajte nás osloviť a nechajte si bezplatne vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.
ADIABATICKÉ CHLADENIA V NOVÝCH PODOBÁCH
Na rok 2023 sme pre vás pripravili nové zaujímavé typy mobilných evaporačných jednotiek. Popri veľkokapacitných chladiacich jednotkách určených pre väčšie priestory a štandardné inštalácie sa obľube čoraz viac tešia mobilné adiabatické chladiče. My sa sústredíme na výkony a chladiace výmenné plochy s maximálnou účinnosťou. Našu ponuku sme rozšírili o spotrebiče s prietokom 3500, 18000 a 22000 m3/h, aby sme mali niečo pre byt či kanceláriu, ale aj dielňu, halu či sálu. Napríklad úplne malé chladiče už nepoužívajú vodu ale ľadové kocky, čo eliminuje problém vlhkosti v obytnom, či kancelárskom priestore. Pozrite si kompletnú ponuku na našom eshope. Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme vybrať ideálne adiabatické chladenie.
SERVIS EŠTE JEDNODUCHŠIE

Do vykurovacej sezóny sme pripravili pre našich servisných partnerov a našich zákazníkov jednoduchý návod na základnú diagnostiku bežných stavov plynových ohrievačov vzduchu ADRIAN-AIR ERP. Vďaka novej riadiacej automatike tu máme výhodné funkcie, ako je nastavenie výkonu spaľovacieho ventilátora a teda tlaku a objemu vzduchu v spaľovaní, hodnotu rozpínania presostatu a ďalšie. Automatika si pamätá stavy zariadenia a sama diagnostikuje jeho momentálnu situáciu. Podľa jej vyhodnotenia je pre servis jednoduchšie odhaliť, čo sa deje. Použite náš jednoduchý návod a skamaráťte sa s novým systémom riadenia.

Diagnostika
ČLÁNOK V ČASOPISE S.O.K.
Dávame Vám do pozornosti nový článok v odbornom časopise, ktorý prezentuje dlhodobý úspešný projekt vykurovania detských športových škôl na juhu republiky Kazachstan. Projekt sa nerodil ľahko, nakoľko jeho načasovanie presne trafilo dobu kovidovú a trojnásobnú ekonomickú, energetickú a finančnú krízu s tým spojenú. Avšak v tesnej spolupráci s našimi kazašskými partnermi boli tieto komplikácie prekonané. Pokračujeme v projekte a veríme v jeho úspešné dokončenie. Predsa dobrá vec sa nemôže nepodariť.
STAŇTE SA ŠPECIALISTOM TECHNIKOM ADRIAN
Hľadáme kolegu na výkon činností technického charakteru: záručný a pozáručný servis u zákazníka, práca vo výškach, manipulácia a obsluha jednoduchých nástrojov, montážne a pomocné práce vo výrobnom procese. Uchádzač by mal byť zručný, pracovitý, technický typ, aktívny vodič. Zaškolíme, naučíme, pomôžeme! Ak to chcete s nami skúsiť, kontaktujte adrian@adrian.sk, +421 48 471 04 44.
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2023

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp