Copy
Marec 2022
View this email in your browser
MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN​
Jar definitívne prichádza a s ňou aj krásny sviatok – Medzinárodný deň žien. Milé dámy, nech v tento deň, ale aj počas celého roka zdravie, šťastie a láska sprevádzajú Vaše kroky. Želáme Vám mier a veľa úspechov v súkromnom a osobnom živote!
NOVÝ PRÍRASTOK DO SÉRIE SMART
Predstavujeme nový prírastok do rodiny SMART ovládaní. Ide o inováciu obľúbeného ADRIANsmart. Model THERMO je špeciálne navrhnutý pre použitie na vykurovanie a chladenie a systémy využívajúce médium voda. K riadiacej jednotke a snímaču pribudol prehľadný a užitočný dotykový display. Aplikácia na ovládanie z mobilného zariadenia je naďalej dostupná bezplatne a všetky funkcionality ostali zachované. Užívatelia, ktorí v minulosti chceli vedieť aktuálny stav aj bez použitia mobilu sa môžu tešiť. Jediným pohľadom zistia, čo potrebujú aj bez dodatočného zariadenia. Vylepšený ovládací prvok môže fungovať aj pri výpadku WI-FI a zabezpečiť úplnú kontrolu nad systémom. V takom prípade komunikuje relé s riadiacim panelom na rádiovej frekvencii 433 MHz. Zistite viac na našom e-shope, buďte SMART a objednajte si nový ADRIANsmart THERMO.
PREZENTAČNÉ DNI ASICE
Vážení partneri a zákazníci, pozývame Vás na ďalšie zo série podujatí na tému „Vykurovanie, klimatizácia a vzduchotechnika“ tento raz na východe Slovenska v Košiciach v Hoteli Košice 9. marca 2022. Okrem aktuálnych informácií a kompletných podkladov Vás čaká tiež bezplatné občerstvenie a stretnutie s našimi kolegami už konečne bez veľkých pandemických opatrení. Vstup je voľný. Tešíme sa na Vás od 8:45.
REFERENCIA ROSENBERG-SLOVAKIA
Na konci roku 2021 sme boli oslovení našim dlhoročným partnerom GASOTHERM PLUS z Košíc vyriešiť vykurovanie časti výrobno-skladových priestorov strojárskej spoločnosti ROSENBERG-SLOVAKIA sídliacej v obci Medzev na juhovýchodnom Slovensku. Využitých bolo 6 ks tmavých plynových infražiaričov typu ADRIAN-RAD E s jednotkovým výkonom takmer 35 kW. Zákazník je nadmieru spokojný s výsledkom a je to zásluha výbornej spolupráce všetkých strán. Potvrdzuje sa, že technická podpora, promptná dodávka a hladký priebeh realizácie sú pre stavbu rovnako dôležité, ak nie ešte dôležitejšie ako cena.
ŠKOLENIA SERVISNÝCH PARTNEROV MAREC 2022
Pozývame všetkých servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na školenie, ktoré sa uskutoční v termínoch 17. 03. 2022 a 24. 03. 2022 v čase od 9:00 do 12:30. Dozviete sa o zmenách v sortimente pre rok 2022 v ADRIAN GROUP a zároveň sa bližšie pozrieme na konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré sú v súlade s požiadavkami Ecodesign a ERP. Cena za jeden termín školenia pre firmu je 30 € bez DPH a to pre ľubovoľný počet zástupcov firmy. Prihlasovať sa už od tejto chvíle môžete na email sales@adrian.sk
 
Prihlásiť sa na školenie
VÁŠ OSOBNÝ OCHRANCA
Opatrenia sa uvoľňujú, ale riziko nákazy či už baktériami, alebo vírusmi stále trvá. Ak sa chystáte na spoločenské podujatie, kde budete v blízkom kontakte s inými ľuďmi, jednoducho pre vlastné bezpečie použite produkty zo série Čistenie a dekontaminácia vzduchu. Buď si zavesíte na krk prívesok FOREVER, alebo dáte za opasok TRAVEL, či siahnete po prístroji NOMAD, určite budete lepšie chránení pred nebezpečenstvom ochorenia. Keď do spoločnosti, tak jedine s osobnou čističkou vzduchu!
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2022

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp