Copy
September 2021
View this email in your browser
NOVÁ REFERENCIA LEADER GASKET​
Začiatkom leta firma ADRIAN GROUP s.r.o. dodala plynové infražiariče ADRIAN-RAD AA352 a AA502 pre vykurovanie objektu spoločnosti LEADER GASKET, Bytča, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom kovových priemyselných tesnení a tesniacich materiálov. Generálnym dodávateľom stavby bola firma HANT BA, a. s. Dodávku a montáž realizovala partnerská spoločnosť R-mont RYŠAVÝ s.r.o., s ktorou sme odkomunikovali všetky potrebné záležitosti ohľadom montáže zariadení a zmeny v projektovej dokumentácii. Partneri bezproblémovo namontovali a už aj skolaudovali stavbu LEADER GASKET, Bytča, a ako sa vyjadril majiteľ firmy R-mont RYŠAVÝ p. Jozef Ryšavý: „Som spokojný s prístupom a dodávkou firmy ADRIAN GROUP s.r.o. Vyhovela všetkým našim podmienkam a splnila všetky očakávania“.
VYVARUJTE SA CHÝB PRI MONTÁŽI​
Montáž plynových infražiaričov a plynových ohrievačov vzduchu nie je príliš komplikovaná. Napriek tomu školenie pred jej výkonom považujeme za nevyhnutné. Montážne chyby majú nepriaznivý dopad na funkčnosť a kvalitu inštalácie, skracujú životnosť diela. Na prípadné poruchy spôsobené chybami montáže neplatí ani záručná doba. Účelový tréning s reálnymi výrobkami a tipy z praxe Vám pomôžu urobiť montáž správne, efektívne a rýchlo. Ušetríte tak vlastné náklady na práce a čas, či kilometre a Váš zákazník ocení Vašu odbornosť a profesionalitu. Pozrite si krátke video z reálnej inštalácie, ako to dopadne, keď si niekto nespraví svoju časť poriadne a zistí to až revízny technik pri spúšťaní spotrebičov.
NOVÉ VYDANIE TECHNICKÝCH PODMIENOK ADRIAN-RAD A​
Aktualizovali sme technickú dokumentáciu k tmavým plynovým infražiaričom ADRIAN-RAD A. Uistite sa, že pre nové objekty a realizácie máte k dispozícii najnovšie informácie. Kontaktujte nás tu a my Vám radi pošleme platnú verziu. Predídete tak nepríjemnostiam a prekvapeniam na stavbe pri realizácii.
NOVINKY SONNIGER​
Predstavujeme Vám novinky vo výrobkoch SONNIGER a nový cenník platný od 10. 9. 2021. Sortiment je zameraný na teplovzdušné ohrievače a vzduchové clony. Napriek tomu, že konštrukčne ostáva obľúbený dizajn zachovaný, zjednodušili sme príslušenstvo a ovládanie dverných clôn, kde došlo aj k zníženiu cien. Naopak, mierne navýšenie cien sa týka sortimentu so zmenou výkonov a rozmerov. Zariadenia HEATER CONDENS CR, clony GUARDGUARD PRO majú vysoko výkonný ventilátor so zabudovanou trojstupňovou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii s vysoko kvalitným vodným výmenníkom tepla poskytuje dostatočne široký a najmä optimálny rozsah parametrov. V elektrických vzduchových clonách sa využíva nová generácia inteligentných ohrievačov PTC. Pri clonách GUARD PRO sa používajú vysoko výkonné ventilátory s priemerom 450 mm, ktoré v kombinácii s vhodným a optimálne vybraným tvarom vzduchových kanálikov dávajú dlhý dosah prúdu vzduchu až 7,5 m. Pozrite si aj nové výkonové rady HEATER CR MAX. Všetky novinky sú už aj na našom e-shope. Vyžiadajte si technickú dokumentáciu a projekčné podklady k aktuálnej ponuke tu. Radi Vám pošleme aj aktualizovaný cenník. Viac informácií na adrian@adrian.sk a na t. č. +421 948 312 270.
KAZBUILD ALMATY 2021
7. 9. 2021 svoje brány pre návštevníkov po vynútenej prestávke otvorila obľúbená výstava KAZBUILD v Kazachstane. Národný stánok Slovenskej republiky zabezpečila agentúra SARIO. Hneď v prvý deň sme mali plné ruky práce s návštevníkmi našej expozície. A dokonca sme boli vybehnúť na obhliadky objektov potenciálnych záujemcov. Ďakujeme za pomoc a tešíme sa na spoluprácu s našimi partnerskými firmami v RK Market Solutions, Alfa-Aua Sistemasy, Hydrosta Kazachstan, Fortis-VK.
SERVISNÉ ŠKOLENIA

Pozývame servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na posledné bezplatné školenie, ktoré sa uskutočni 23. septembra. Dozviete sa, aké sú zmeny 2020/2021 v sortimente ADRIAN GROUP a zároveň aké sú konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré vyhovujú novej norme Ecodesign a ERP. Školenia v ďalších termínoch už budú spoplatnené. Prihlasovať sa môžete na email sales@adrian.sk Pripravte sa zodpovedne na vykurovaciu sezónu, nech Vás pri servisoch, či montážach nič neprekvapí!
Miesto konania: sídlo spoločnosti ADRIAN GROUP s.r.o., Lazovná 53, Banská Bystrica.

Prihlásiť sa na školenie
NOVINKY V ČISTENÍ VZDUCHU

Séria produktov určených na čistenie a dekontamináciu vzduchu sa znovu rozširuje. Teraz si môžete zobrať so sebou praktický prívesok na krk alebo pripnúť malý prístroj na opasok. Vytvoria okolo Vás ochrannú atmosféru, zabijú baktérie a vírusy a odoženú otravný hmyz. Fungujú aj v exteriéri. Príjemným bonusom je odstránenie nepríjemných pachov. Vyskúšajte svojich nových malých pomocníkov práve teraz!

e-shop
PODPORILI SME FESTIVAL OSMIDIV

V nedeľu 22. augusta 2021 sa amfiteáter v Banskej Štiavnici stal „domovom“ už dvanásteho ročníka benefičného podujatia Osmidiv pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím. Veľkolepé podujatie podporili viacerí známe osobnosti. Sme radi, že aj naša firma ADRIAN GROUP mohla trochu pomôcť tejto dobrej veci.

Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2021

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp