Copy
Október 2020
View this email in your browser
NOVINKY V RIADENÍ 
Na sezónu 2020/2021 pripravujeme novú koncepciu dostupnej riadiacej jednotky. Využijeme skúsenosti s inteligentnými riadiacimi systémami ako je MULTI-RAD WEB a skombinujeme ich s možnosťami ADRIANsmart. Výsledkom bude štandardná 4 zónová regulácia s bezdrôtovými snímačmi teploty a komfortným riadením cez smartphone alebo počítač. Zákazník bude mať kontrolu nad svojím vykurovaním vždy a všade. Získa možnosť ušetriť energie a financie aj pri menej náročných riadiacich systémoch.
NOVINKY OD NAŠICH PARTNEROV
Intenzívna spolupráca s partnermi prináša vynikajúce výsledky. Pozrite si aktuálne zábery z najnovších inštalácií ako sú ZF SLOVAKIA, Komárno; MAKITA, Šalková; PACK TRADE, Moldava a ďalšie.
ZAZIMOVANIE EVAPORAČNÉHO CHLADENIA
Nezabudnite svoje chladenie dobre zazimovať. Teploty, najmä nočné, klesajú a je nebezpečné ponechávať chladiace jednotky bez pravidelnej údržby. Kontaktujte náš servis@adrian.sk a my Vám radi spracujeme ponuku na „zazimovanie“ Vášho chladenia a odborne poradíme. Aktuálne pre jesennú údržbu ponúkame aj krycie návleky z kvalitných materiálov v cene od EUR 119,- bez DPH. Overte si dostupnosť a postarajte sa o svoje evaporačné jednotky, ako sa patrí.
TECHNICKÉ ŠKOLENIE RIELLO ONLINE
ADRIAN GROUP je na Slovensku oficiálnym zmluvným partnerom spoločnosti RIELLO, svetovým lídrom vo výrobe horákov. Ponúkame kompletný sortiment horákov a príslušenstva s rozsahom výkonu 10 kW až 20 MW. Tieto výrobky môžu spaľovať olejové alebo plynné palivá, ako aj biopalivá. Aj v sťažených podmienkach si uvedomujeme potrebu zvyšovania vedomostí a zručností našich technikov. A preto sme absolvovali technické školenie formou online priamo od vedúcich odborníkov výrobcu z Talianska.
PREDSEZÓNNY SERVIS
Je Vaše vykurovanie pripravené na sezónu Vykonali ste už tohto roku povinnú odbornú prehliadku alebo revíziu? Je to jediný spôsob ako mať istotu, že všetko bude fungovať správne. Je to tiež cesta ako Vášmu vykurovaniu predĺžiť životnosť. Nezanedbajte servis Vašich zariadení a obráťte sa priamo na ich výrobcu. Kontaktujte servis@adrian.sk a my Vám s Vašou situáciou určite pomôžeme.
OCHRANA ZDRAVIA V INTERIÉROCH BUDOV
Téma ochrany zdravia v interiéroch budov aktuálne rezonuje práve v súvislosti s II. vlnou covid19. Ale nie len vírusy a baktérie ohrozujú zdravie človeka. Často nebezpečné prostredie je spôsobené výparmi chemických zlúčenín, plesňami, cigaretovým dymom. O odstránenie týchto škodlivín a dekontamináciu vzduchu, ktorý dýchame, sa vie účinne postarať revolučný prístroj BEEWAIR BW 60. Technológia je určená na odbúranie škodlivých látok z ovzdušia štiepením ich molekúl a transformáciou na bežne dýchateľné látky bez toho, aby sa vytvárali sekundárne produkty či odpad, a to s účinnosťou až 99,99%.Spokojnosť s užívaním potvrdzuje aj náš klient Očná optika a zrakové centrum Miroslava Rovňanová v Detve. 
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2020

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp