Copy
Február 2023
View this email in your browser
NOVÁ REFERENCIA CEHIP

Koncom minulého roka ADRIAN GROUP s.r.o. dodala pre montážnu spoločnosť Davetec s.r.o., Košice plynové infražiariče do haly CEHIP vo Vrábľoch. Areál s celkovou rozlohou 80 tisíc m2 pozostáva z výrobných a skladovacích hál. Aktuálnu stavbu Q3 zastrešovala spoločnosť DYNAMIK HOLDING a. s. z Nitry. Na stavbu boli inštalované plynové žiariče ADRIAN-RAD AL502 I-I a ADRIAN-RAD AA502 I-I. Sme radi, že  sme vyhoveli požiadavkám investora ohľadom umiestnenia žiaričov a tým prispeli k úspornému riešeniu a spríjemnili pracovné prostredie.

REFERENCIA SOŠ DREVÁRSKA
V decembri 2022 sme boli oslovení vedením školského internátu Strednej odbornej školy drevárskej so sídlom vo Zvolene na dodávku dvernej clony pre vchodové dvere do vestibulu internátu. V minulosti už podobné zariadenie používali a boli s ním spokojní. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prechod medzi exteriérom a vykurovaným interiérom budovy a dlhodobo sa tam ľudia nezdržujú, postačuje pre dosiahnutie požadovaného efektu dverná clona bez ohrevu. Najvhodnejším riešením bolo použiť dvernú clonu GUARD 150C s ovládaním panelom Comfort. Dodávka bola komplexná od dodania tovaru, montáže až po uvedenie zariadenia do prevádzky a zaškolenie obsluhy.
NOVINKY V RIADENÍ TEPLOVODNÝCH JEDNOTIEK
Predstavujeme Vám novinky v sortimente SONNIGER. Pomocou nového ovládacieho panelu INTELLIGENT WIFI a mobilnej aplikácie TUYA SMART v APP STORE a GOOGLE PLAY sa teraz dajú nastaviť konkrétne parametre zariadení HEATER CONDENS, clôn GUARD a GUARD PRO diaľkovo cez WI-FI. Panel INTELLIGENT WIFI ovláda servo - ventily a automaticky reguluje otáčky ventilátora v závislosti na požadovanej teplote v miestnosti. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa chod ventilátora automaticky zmení na nižšiu rýchlosť. Zároveň funguje ako týždenný termostat a umožňuje komunikáciu s BMS. Poskytuje možnosť pripojenia snímača vonkajšej teploty a nastavenia 6-tich teplotných režimov počas 24 hodín na každý deň v týždni. Protimrazový režim poskytuje ochranu proti poklesu teploty v miestnosti pod kriticky nízku úroveň 5 ~ 15°C. Pre destratifikátory MIX1 a MIX2 môžete použiť panel INTELLIGENT WIFI s teplotným snímačom NTC a v režime COOL. Jeden panel INTELLIGENT WIFI môže regulovať až 4 ks HEATER CONDENS CR ONE, až 2 ks HEATER CONDENS CR1, 2, 3 alebo 1 ks HEATER CONDENS CR Max. Viac informácií môžete osobne získať na prezentácii pre projektantov, ktorú pre Vás pripravujeme 28. marca 2023 v spolupráci s firmou SONNIGER. Prihlásiť sa na školenie a prezentáciu môžete na 0948 312 270 alebo na kurjanova@adrian.sk.
PRÍPRAVA KVALITNÝCH TECHNICKÝCH NÁVRHOV

Technická podpora značky ADRIAN a SONNIGER má dobré meno doma i v zahraničí. Denne dostávame zadania na vykurovanie, chladenie, či vetranie a naši technici pripravujú pre Vás optimálne riešenia, ktoré šetria energiu a životné prostredie a majú rýchlu ekonomickú návratnosť. Čím kvalitnejšie zadanie dostaneme, tým odbornejší technický návrh pripravíme. Ak potrebujete poradiť s prípravou dobrého zadania, stačí keď vypíšete dotazník na výpočet, ktorý nájdete aj na našej stránke v online forme. O čo viac údajov nám zadáte, o to lepšie riešenie predložíme. Neváhajte nás kontaktovať aj na adrian@adrian.sk, či  +421 947 968 080.

Online dotazník
OBCHODNÁ MISIA Z BIELORUSKA
Žilinskú obchodnú a priemyselnú komoru navštívila bieloruská delegácia podnikateľov zo sektoru stavebníctva. Zúčastnili sme sa prezentácií a rokovaní B2B. Exportné aktivity sú pre slovenské firmy mimoriadne dôležité.
ZO SVETA SERVISU
Vedeli ste, že aj takáto na prvý pohľad zanedbateľná nečistota môže znefunkčniť akýkoľvek plynový spotrebič? V tomto prípade je dosť ťažké odhaliť príčinu nefunkčností, čo dokáže zneistiť nie jedného servisného technika v teréne. Áno, jedná sa o pavučinu, a stáva sa to u agregátov aj žiaričov. Tejto chybe nie je možné nijako predísť, ale dá sa to včas odstrániť pri pravidelnej servisnej starostlivosti o váš spotrebič.
ŠKOLENIA SERVISNÝCH PARTNEROV MAREC 2023
Pozývame servisných partnerov spoločnosti ADRIAN GROUP na školenie, ktoré sa uskutoční v termínoch 09. 03. 2023 a 21. 03. 2023 v čase od 9:00 do 12:30. Dozviete sa o zmenách v sortimente pre rok 2023 v ADRIAN GROUP a zároveň sa bližšie pozrieme na konštrukčné rozdiely medzi staršími a novými zariadeniami, ktoré sú v súlade s požiadavkami Ecodesign a ERP. Cena za jeden termín školenia pre firmu je 30 € bez DPH a to pre ľubovoľný počet zástupcov firmy. Prihlasovať sa už od tejto chvíle môžete na email sales@adrian.sk
Facebook
Website
Copyright © ADRIAN GROUP s.r.o. 2023

Our mailing address is:
adrian@adrian.sk

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
ADRIAN GROUP s.r.o. · Lazovná 53 · Banská Bystrica 974 01 · Slovakia

Email Marketing Powered by Mailchimp