Copy
אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן
ניוזלטר מיוחד עם אירועים מיוחדים
 
אנחנו שמחים לשלוח אליכם מכתב מיוחד ובו המלצות מיוחדות על אירועי השבוע הקרוב בסביבתנו שלא כדאי לפספס:
תערוכה חתרנית של אביטל גבע האחד היחיד, בת 5 ימים שעולה בגלרית זוזו, בין תערוכות בתגובה להשתקה של רותם סלע על ידי גורמים בממשלה, בשישי הקרוב כדאי להיפגש שם,
רוח חדשה ורעננה נושבת בגלריה של מועצה אזורית מנשה עם מיצב חדש של נועה שיזף שמאתגר את יחסי הפנים והחוץ בין בניין המועצה לסביבתה החיצונית –שטח הרשות.
פסטיבל הקולנוע הקיבוצי (פקק) מתקיים בסופ"ש הקרוב זו השנה השלישית- והשנה בקיבוץ גן שמואל. הפסטיבל מציג סרטים הקשורים בקיבוץ: מסרטים על הקיבוץ, החיים בו, חיי אמן בתוכו ודרך סרטים של יוצרים קיבוצים (חלקם עטורי פרסים!), ויהיו בו גם חמי רודנר שיספר על הקשר בין חיי אמן לקיבוצו, הקרנה מיוחדת של הסרט: מבצע סבתא- לכבוד 20 שנה עם דורון שאול ורמי הויברגר, ועוד ועוד.
נרגשים לשתפכם בחנוכת פרויקט 'גלריית הקיבוץ הזמנית' באירוע ראשון:
שיחת גלריה בתערוכה 'אני האמנוּת העוֹבדת' בשבת ה - 6.4.19, 11:00, בגלריה לאמנות גן שמואל 'אני האמנות העובדת'- בשיחה פתוחה עם הקהל, האמניות והאוצרות שיחה על רצונו של היחיד, רצונה של יחידה ורצונה של קבוצה וגם שיחה על אמנות ישראלית. שווה!

לקראת סיום, כדי להזכר שמעשים משנים מציאות, התכנית המשותפת יחד באמנות בשילוב איכות הסביבה לכיתות ב' מסיימת בשבוע הזה סמסטר בו 180 תלמידים חוו הכרות עם החברה האחרת ובזכותם משפחות שלמות יכולות לעלות על הרכבת ולהמשיך את הדרך הזו, כולל בתי הספר וצוותי המורים.
 
ואחרון חביב, לכבוד פסח הקרב ובא - אנחנו מזמינים אתכם כקבוצה או כאוסף של משפחות (מ-10 ומעלה) בגלריה לשלום לסדנה פעילה או סיור בתערוכה המציגה כעת עם מחירי הנחה לחופש
 
מעשים ועוד מעשים ישנו את המציאות, וכך קורה
ענת לידרור 
חנוכת פרויקט 'גלריית הקיבוץ הזמנית' באירוע ראשון: 
'שיחת גלריה' בתערוכה אני האמנוּת העוֹבדת- דינה שצ'ופק  וצילה ליס.
בין סגירת גלריית הקיבוץ בסוף השנה שעברה ועד שיגובש הסדר חדש
אנו מפעילים פרויקט זמני על מנת לשמור על תנופת העשייה. 
הנה לפניכם האירוע הראשון: שבת  / 6.4.19 / 11:00 בגלריה לאמנות גן שמואל. שיחה פתוחה עם הקהל, האמניות והאוֹצרוֹת: טלי תמיר וענת לידרור - על רצונו של היחיד, רצונה של יחידה ורצונה של קבוצה וגם שיחה על אמנות ישראלית. 'שיחת גלריה' - שיחת קיבוץ ושיח גלריה. התערוכה ביום זה פתוחה בשני החללים.  להמשך קריאה>>>
סיורים מודרכים וסדנה פעילה בחול המועד פסח
סיורים מודרכים בתערוכה:
קבוצות מוזמנות לתאם מראש סיור מודרך בתערוכה המציגה בשפות: עברית, ערבית או אנגלית.
משך הסיור 45 דקות. מחיר עבור הסיור- 300 ₪ לקבוצה (עד 40 משתתפים בסיור)
להזמנות:  04-6372824 | artgvha@givathaviva.org.il 
סדנה פעילה / סיור מודרך בתערוכה המציגה
– אני האמנות העובדת- בגלריה לשלום:


ניתן להזמין סדנה פעילה בגלריה בהתאם לתערוכה המוצגת בתיאום מראש בעברית, ערבית או אנגלית.
משך הפעילות- שעה וחצי הסדנה מתאימה לגילאי חטיבת ביניים, תיכון, ומבוגרים.
כל סדנה מותאמת לקבוצת הגיל הספציפית.
מחיר עבור סדנה פעילה- 500 ₪ לקבוצה. 
(עד 25 משתתפים בסדנה)
לכל הפרטים לחץ כאן
CERAMIC SUMMER RESIDENCY
מרכז האמנות המשותף גבעת חביבה פותח את הדלתות ומזמין אמני קרמיקה ישראליים ומהעולם לרזדנסי בינלאומי(שהות אמן) בן 8 ימים שיתקיים בין ה- 12.8.19- 5.8.19 במרכז האמנות המשותף בקמפוס גבעת חביבה. שהות האמן מיועדת לאמני קרמיקה מקצועיים, ישראלים ובינלאומיים שבחרו בקרמיקה כדרך חיים. זוהי הזדמנות לפגוש ולהכיר אמנים שונים, לחלוק רעיונות ותפיסות, חלומות תאורטיים ומעשיים וחוויות מקצועיות בתחום; ליהנות משמונה ימים של עשייה והתנסות משולבים במפגש חברתי ומקצועי בין שותפים למקצוע, בלי לחצי החיים היומיומיים, במרחב סדנאות מאובזר במלואו תוך מפגש משותף והשראה הדדית. 
למחירים ופרטים נוספים על הרזדנסי לחצו כאן   
לשאלות ובירורים: 04-6372824
תכנית יחד באמנות מגיעה לסיומה
בימים אלו מסתיימים 3 צמדי יחד באמנות בשילוב איכות הסביבה . בפרויקט השתתפו סה"כ 6 כיתות ו-180 תלמידים משתי החברות. בגיל זה הם רק בתחילת לימוד כתיבת שפת האם שלהם. דמיינו תקשורת בין ילדים בגיל זה עם מחסום השפה שאינה משותפת?
הכל אפשרי, דרך משחק, שפת גוף ובעיקר אמנות וסביבה משותפת הם מצליחים בגדול!
סמסטר אחד, 10 מפגשים, 3 בית ספר, 6 כיתות, 180 תלמידים.   גבעת חביבה- מחלקת חינוך ומרכז האמנות המשותף, יצרו ביחד תכנית שמטרתה להילמד על ידי צוותי בתי הספר ולהיות יכולה להתקיים ישירות בין בתי ספר ערבים ויהודים כבר מהגיל הזה. זו רק תכנית אחת מתוך מערך תכניות שמפתחת ומפעילה גבעת חביבה על מנת שילד בכניסתו למערכת החינוך יפגוש בכל שנה את  "האחר" דרך תוכן אחר, ובסיימו את מערכת החינוך כבר לא יהיה "אחר". 
תודה לצוות המורים המובילים הנהדר:  מורות האמנות: שלי פורת והודא ג'מאל מנחות קבוצות בהתמחות יהודית - ערבית: מרם עקל ויעל פליס. תודה לסאמר עתאמנה מנהל התכנית שבזכותו יצאו לפועל כל כך הרבה   צמדים השנה.   מעשים ועוד מעשים ישנו את המציאות, וכך קורה.
השאירו את פרטיכם <כאן> ובמה אתם מתעניינים ואנו נחזור אליכם
Copyright © 2019 Givat Haviva Israel, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.