Copy

Eesti Rooma Klubi kummardab 2020le ja vaatab lootusrikkalt tulevikku

Klubi on hästi hakkama saanud 2020 peapööritustega, kui võtta mõõdikuks põhikirjaline ülesanne informeerida üldsust teadmispõhiselt trendidest, mis toovad globaalmuutused kohalike õuele.

ERK on sel aastal koostanud ekspertide ümarlaudadel ja sümpoosionidel neli ettepanekute paketti valitsusele ja ametitele ning avalikustanud need läbi oma kanalite kõigile, keda puudutab Eestimaa tulevik kiiresti muutuvas maailmas. Ettepanekud ja salvestised on leitavad kodulehel, jaanuaris vaatame tagasi ja esitame veelkordselt ka Metsasümpoosioni materjalid koos kõigi ettekannetega - hoia silmad lahti!

ERK ekspertide ettepanekud levivad nüüd ka rahvusvaheliselt - oleme leidnud tubli tõlgi ja meie materjale avaldab üleeuroopaline Rooma Klubi väljaanne ning EEB (European Environmental Bureau) ajakiri. Esimest korda ajaloos on Eesti esindatud Rooma Klubis oma täieõigusliku liikmega. ERK on üks Põhjamaade suurima rohefoorumi korraldajatest ning jätkab 2021 - GreenEst Summit võtab taas üles kõige põletavamad teemad selles aastas ning on suunanäitajaks tulevikumaailma.

Rooma Klubi ennustused 1970datel on tõeks saanud

ERK tõstatatud teemad leiavad järjest laialdasemat lugejaskonda ja leiavad kaasamõtlejaid. Lisaks kodulehe lugejatele (joonis all) on ERK fänne ca 1000 FBs ja pihutäis Instagrammis ning YouTube’is (kasvavalt). Nii kuidas kasvavad võimalused osaleda Klubi tegemistes on kasvanud huvi koostöö vastu nii partnerite kui toetajate poolt. ERK on leidnud tunnustust ja toetust järjest laienevalt Eesti ettevõtete hulgas, mille eest oleme väga tänulikud.

ERK tegevjuhtimine on aasta algusest Juhan Telgmaa toimetada. Juhan on Eesti Rooma Klubi kokkukutsuja, selle kauaaegne juht ja innustunud promootor. Soovime talle jaksu.

Meie kontaktid on ikka endised:

Facebook iconWebsite iconEmail iconYouTube icon

Kui Sa tunned, et Rooma Klubi teemad puudutavad ka Sind, soovid osaleda ja ennast proovile panna, anna endast julgesti teada ja liitu meie toimkondade või GreenEst Summit tegijatega.

Eesti Rooma Klubi soovib kõigile lugejatele ja toetajatele rõõmsameelset täiskuus saabuvat aastavahetust, reipust uuele kevadele vastu minna ja muidugi tegusat panust Eesti ühe mõjukama kodanikuühenduse edendamises.

Head uut aastat!